رفتن به مطلب

داستان سکس با زن سن میانسال و دخترش

mame85

ارسال‌های توصیه شده

سکس با زن سن بالای صیغه ای و دخترش - 1

سلام دوستان اولین بارم هست دارم داستان می‌نویسم کل داستان واقعی هست فقط اسم ها رو تغییر دادم
من توی سایت همسریابی عضو شدم که از طریق اون سایت خیلی کس کردم که یکی از اون خاطرات میگم.
من حامدم ٣٧ سالمه قد ١٨۶ وزن ٩٠ سایز ١٧
این داستان مال سال ١۴٠٣ هست
توی سایت به چند نفر پیام دادم که هوس کردم با یه خانم سن بالا دوست بشم چون چند سال قبل با یه خانم سن بالا سکس کردم خیلی حال داد. یکی از خانم ها جواب داد که اسمش فریبا بود و۵۴ سالش بود بهم گفت تو سنت کمه چرا میخوای با خانم سن بالا ازدواج کنی گفتم من علاقه به خانم های سن بالا دارم اولش خیلی مخالفت می‌کرد می‌گفت من دنبال یک نفرم که فقط با اون باشم و هم سن خودم باشه منم گفتم قول میدم پشیمون نشی و تا آخرش باهاتم.
زیاد داستان طولانی نمیکنم با کلی چونه زدن راضی شد شماره واتس آپ بده که عکس همدیگه ببینیم.بهش توی واتس آپ پیام دادم عکس فرستادم اونم عکس فرستاد چهره خوبی داشت قد ١۶۶ وزن ۶۵ بهش گفتم خیلی خوشگلی بهت نمیاد ۵۴ ساله باشی. خیلی چت کردیم و راضی شد صیغه ام بشه چون شاغل بود قرار شد پنج شنبه شب قرار بزاریم که فرداش تعطیل باشه منم یه خونه مبله گرفتم و لوکیشن براش فرستادم با ماشین خودش اومد و گفت باید قبلش بیرون صحبت کنیم اگر اوکی بودیم بریم خونه، منم قبول کردم و من سوار شدم رفتیم یه رستوران که هم شام بخوریم هم صحبت کنیم. وقتی دیدمش با عکسش کمی فرق میکرد اما چون شهوتی بودم چیزی نگفتم فقط ازش تعریف میکردم. رفتیم رستوران صحبت کردیم اون گفت مطمئن هستی پشیمون نمیشی ولم نمیکنی چون اگر عاشق بشم تو ولم کنی ضربه میخورم منم گفتم تا آخرش باهاتم. بعد رفتیم سوپری خرید کردیم بعدش هم رفتیم خونه. بازم خلاصه میکنم که به اصل داستان برسیم. من گفتم میرم دوش میگیرم میام رفتم حمام بعد فقط با شورت اومدم بیرون. اونم لباسشو عوض کرده بود لباس بلند تا زانو بدون شلوار پوشیده بود. دستشو گرفتم رفتیم توی اتاق روی تخت بغلش کردم شروع کردم به بوسیدن و از روی لباس با سینه هاشو بازی کردم. کم کم با اجازه خودش لباسشو در آوردم که سوتین نپوشیده بود فقط شورت پاش بود. سایز سینه هاش ٧۵ بود. یکی از سینه هاشو خوردم با اون یکی بازی میکردم. کیرم داشت منفجر میشد سینه هاش خوشگل بود بعد دستمو بردم از روی شورت با کصش بازی میکردم دیدن شورتش خیسه دستمو کردم توی شورتش بهش گفتم توهم با کیرم بازی کن اونم کیرم درآورد باهاش بازی میکرد گفتم برام ساک بزن گفت تا حالا نزدم میشه نزنم گفتم باشه. بلند شدم شورتشو درآوردم شورت خودم هم درآوردم کصش کوچیک و تنگ بود چون بیش از ١٠ سال بود سکس نداشته. بهش گفتم کیرمو خیس کن بعد آروم کردم توی کصش اولش کمی دردش میکرد اما کم کم دردش کم شد و شروع کردم به تلمبه زدن. من زود ارضا میشم بخاطر همین چند تا تلمبه که میزدم درش نیاوردم مکس میکردم باز میکردم داخل کصش.همزمان سینه هاشو میخوردم.چون قبلش گفته بود بریزی داخل حامله نمیشم خیالم راحت بود.بعد از یه دقیقه مکس کردم باز کردم توی کصش گفت دارم ارضا میشم سرعتمو بیشتر کردم و همزمان با هم ارضا شدیم و روش خوابیدم تا کم کم کیرم خوابید بعد بلند شدم دستمال بهش دادم خودشو تمیز کنه و رفت دستشویی. منم رفتم توی حمام خودمو شستم اومدم بیرون. حس خوبی داره یه زن سن بالا زیرت ارضا بشه. لخت توی بغل هم خوابیدیم و صحبت کردم. دوتا بچه داشت یه پسر یه دختر. عکس دختر شو نشونم داد خیلی خوشگل بود ٣٢ سالش بود مجرد بود.پیش خودم گفتم باید مخ دخترشو بزنم باهاش سکس کنم. دقت کردم که اگر هر موقع رمز گوشی زد حفظ کنم و شماره دخترشو بردارم که بتونم مخشو بزنم. یه بار دیگه گوشیشو باز کردم من رمزشو حفظ کردم. باز با هم ور رفتیم و یه بار دیگه سکس کردیم و بار دوم زمانش بیشتر شد با پوزیشن های مختلف من داگی خیلی دوست دارم. و توی همون حالت داگی ارضا شد منم آبمو کامل توی کصش خالی کردم. وقتی باز آبمو توی کصش خالی کردم دستمال دادم گذاشت روی کصش و رفت دستشویی منم فوری رمز گوشیشو زدم و شماره دخترشو ذخیره کردم. اون شب تا صبح توی بغل هم بودیم. صبح بلند شدیم یکبار دیگه سکس کردیم. خونه تحویل دادیم اون رفت خونش. کیفیت سکسش خوب بود و قول داد که بار بعدی برام ساک بزنه و اگر خوشش نیومد دیگه ازش نخوام.
اگر از داستان راضی بودید قسمت دوم هم میزارم که خیلی جذاب تره و پر از سکسه.

نوشته: حامد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.