رفتن به مطلب

داستان گی سکس گروهی

dozens

ارسال‌های توصیه شده

خاطره تهران و سکس گروپ

سلام به همگی این داستان گی هستش اونایی که علاقه دادن بخونن لطفا ازخودم بگم زمان داستان من بیست ودو سالم اسم مستعارم (شاهین)، قدم ۱۸۷،وزنمم ۶۵کیلو بود یه پسر با یه صورت معمولی پسرونه با کمی ته ریش بودم از کرمانشاه رفته بودم تهران که به چندتا از اقوام سر بزنم دوسه روز که گذشت و اونجا بودم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد بعد دوسه روز از اونجایی که من به داستان سکسی علاقه دارم و میخونم یشب که داشتم داستان سکس می‌خوندم حشری شدم ولی بفکر سکس افتادم رفتم داخل تلگرام و تو گروه های گی عضو شدم و درخواست دادم شب تا صبح چند نفری اومدن ولی یا خیلی دور بودن یا کیسشون نبودم یا کیسم نبودن خلاصه گذشت تا یه پسر اومد همسن خودم بود اسمش پرهام بود تغریبا هم قد و هیکل خودم بود که کمی باهم حرف زدیم و عکس دادیم و پوزمونو گفتیم و برا فرداش قرار گذاشتیم که برم خونشون و سکس کنیم بعدش خدافظی کردیم و خوابیدیم فرداش حدود ساعت یازده صبح بهش پیام دادم و خواستم که هماهنگ کنیم از اونجایی که بهش گفته بودم به سکس گروپ علاقه دارم بهم گفت که یه دوستی دارم همسن خودمونه اسمش علی ولی یکم هیکلی تر پوزشم دوطرفه منم که پوزم دوطرفس دوباره عکس دادیم اوکی شدیم قرار گذاشتیم برا ساعت شش غروب من تو این فاصله چون قبل اومدن به تهران حسابی شیو کرده بودم دوباره رفتم حموم و یه دستی به بدنم کشیدم و حدود ساعت پنج رفتم سمت مکانشون که طرف اندیشه فاز یک بود ساعت پنج و نیم رسیدم و بهش پیام دادم که رسیدم و اومد سر کوچه باهم احوال پرسی کردیم و باهم رفتیم خونه دوستش نشسته بود رو مبل بعد که رفتیم تو احوال پرسی کردیم چون من یه آدم کم حرفم و کم رو زیاد نتونستیم گرم بگیریم 😅 اونا سوال میپرسیدن و من جواب میدادم بعد حدود یه نیم ساعت که حرف زدیم و چیزی خوردیم یکی یکی رفتیم دستشویی و خودمونو تمیز کردیم البته من بزارم تو خونه تمیز کرده بودم قبل اینکه راه بیوفتم چون دوست ندارم کثیف کاری بشه بعد پرهام راهنماییمون کرد سمت اتاقش که یه تخت دونفره داشت کم کم شروع کردیم همدیگرو مالیدن و لب گرفتن که من زیاد دوست نداشتم ولی چون اونا فیسشون خوب بود مشکلی نداشتم زیاد منم همراهیشون میکردم بعد یه مدت کوتاه هر سه تامون لخت مادرزاد شدیم و افتادیم رو تخت من وسط بودم اون دوتا این طرف و اونطرف من که حالت مثلثی شدیم برا همدیگه ساک می‌زدیم من برا پرهام، پرهام برا علی و علی ام برا من بعد حدود یه بیس دقیقه نیم ساعت که حسابی برا هم خوردیم و بدن همو لیس زدیم نوبت به اصل کاری رسید که علی رفت سراغ کون من، و منو پرهام حالت 69شدیم برا همدیگه می‌خوردیم که بهترین حس و داشتم همزمان کیر پرهام تو دهنم بود( یه کیر 17سانتی با قطر معمولی ولی کیر علی حسابی بزرگ بود حدود 19سانت و کلفت ،کیر منم حدود 17سانته تغریبا کلفت)و زبون علی دور سوراخم می‌چرخید بعد کم کم علی شروع به انگشت کردن کرد اول یه انگشت بعد دوتا ،من چون قبلا چندباری سکس داشتم زیاد درد نداشتم بعدش که کمی جا باز کرد بلند شدیم و علی به پشت خوابید و من آروم آروم نشستم رو کیرش ولی چون بزرگ بود یکم درد داشت چند دقیقه ای طول کشید تا جا باز کرد و دردش کم شد بعد آروم آروم بالا پایین میکردم پرهامم تو ای فرصت کیرشو گذاشته بود دهن علی منم رو کیر علی سواری میکردم بعد چند دقیقه پوزیشن عوض کرد و حالت داگی شدیم یه چند دقیقه آیم اونجوری کرد و نوبت پرهام شد اونم تو حالت داگی حسابی کونمو گشاد کرد بعد من رفتم سراغ کون علی چون اون دوتا خیلی باهم سکس داشتن از من گشاد در بودن حالت دمر خوابید و منم آروم آروم کیرمو گذاشتم تو سوراخ علی و شروع کردم به تلمبه زدن تو همین حالت پرهام دوباره از پشت کیرشو گذاشت دم سوراخم و شروع کرد به کردن بعد دیدیم نمیشه پرهام یکم فاصله گرفت و من خودم عقب جلو میکردم که همزمان تو کون علی تلمبه میزدم و پرهامم تو کون من بعد چند دقیقه بلند شدیم و علی رفت سراغ پرهام پاهاشو داد بالا گذاشت تو سوراخش یه آهههه بلند کشید و شروع کرد به گاییدن پرهام منم نشسته بودم بعد پرهام پیشنهاد داد دوتا کیر بکنیم تو سوراخش که موافقت کردیم علی دراز کشید رو تخت پرهام نشست رو کیر علی منم رفتم پشت پرهام آروم از بالا کم کم شروع کردم و کیرمو آروم فرستادم تو وقتی که سرش رفت علی یه داد کشید و دردش گرفته بود بعد چند دقیقه آروم شد و منم شروع کردم به تلمبه زدن که بعد چند دقیقه آب من خواست بیاد پرهام گفت بریزش تو منم ریختم تو‌کونش و بعدش آب علی اومد و بعد نوبت پرهام شد که حسابی گشاد شده بود اومد منو خوابوند رو تخت و حسابی کرد آبشو خالی کرد تو کونم بعد سه تایی افتادیم روتخت بی حال بعد بیس دقیقه رفتیم دستشویی خودمونو خالی کردیم و سه تایی رفتیم حموم و من لباسامو پوشیدم و رفتم خونه کل سکسمون حدود یساعت و نیم طول کشید ، بعد از اون من دوبار دیگه باهاشون سکس کردم که جز بهترین سکس های زندگیم بود.

معذرت میخوام اگه طولانی شد یا غلط املایی داشت…

نوشته: شاهین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.