رفتن به مطلب

داستان گی پسر زنپوش

mame85

ارسال‌های توصیه شده

باز شدن پلمپ کونم

سلام
شایان هستم ، ۲۹ سالمه ، اندام پر و بدنم سفیده . کلا با سه نفر بودم تو زندگیم و همیشه لاپایی دادم ، اما عاشق ساک زدنم . داستان واسه یکی دو ماه پیشه با دوست فاعلم مانی . مانی کیر کلفت و بزرگی داره و بهترین حالامو با اون داشتم .
خلاصه اون روز خودم حشری بودم که مانی پیام داد :
+کیر میخوای؟
-جووون ، آره ، کِی؟ کجا؟
+آماده شو ساعت ۱۰ میام دنبالت
-چشم عشقم
تا ساعت ده رفتم حموم و آماده شدم ، همیشه قبل از سکس خودمو خالی میکردم ، میگفتم اگه یوقت فاعلم حشری شد و نتونستم جلوشو بگیرم کثیف کاری نشه ، محض احتیاط بود و از اون طرف مدام میگفتم که فقط لاپایی باشه ، خلاصه ساعت ده شد و اومد دنبالم ، یه شرت زنونه پوشیدم و بدنمو خوشبو کردم ، نشستم تو ماشین و رفتیم سمت باغشون ، فاصله زیادی نبود ، رسیدیم اونجا و رفتیم داخل ، تازه متوجه شد کلید اتاق یادش رفته ، چندتا از چراغای حیاط رو خاموش کرد تا نور کم بشه و همونجا کارمون رو انجام بدیم ، اومد سمتم بغلم کرد و شروع کرد به خوردنم ، بعدش برمگردوند و از پشت هی بهم مالید ، شلوارشو داد پایین و با کیر شق شده اومد جلوم ، کنترل خودمو از دست دادم با دیدن اون صحنه ، همیشه بهم میگه میترسم یکی مختو بزنه چون کیر میبینی سست میشی ، خلاصه افتادم رو زانوهام و شروع کردم به ساک زدن ، کیرش همیشه خوشمزه بوده برام ، واقعا خوشم میاد از طعم کیرش ، اونم عاشق ساک زدن منه که یک لحظه خوردنو از دست نمیدم ، یکم خسته شد و نشست روی صندلی ماشین اما رو به بیرون (در ماشین باز بود و پاهاش بیرون بود) منم داگی رفتم جلوش واسه ساک ، خوب که خوردم بلندم کرد و گفت میخوام سرپایی بکنم ، هی لاپایی تلمبه میزد که یهو گفت بزار اسپری بزنم الان آبم میاد ، منم قبول کردم ، اسپری که زد هی کیرشو میمالید به سوراخم و میگفت که داخل نمیکنه ، منم اینقدر حشری بودم و تو کف کیرش بودم که حواسم نبود این کار برای چیه ، هی اسپری میزد روی کیرش و به جای اینکه کیرشو بماله اون اسپری روی کیرشو با مالیدن میزد به سوراخ من ، خوب که آمادش کرد شروع کرد به تلمبه زدن لاپایی ، بعد از فمدل خوابیدن دوباره بلندم کرد ، گفت آآبم نمیاد باید بزنم توش ، گفتم که نه و شروع کرد هی بوسم کردن و مخمو زدن که اگه درد داشتی ادامه نمیدم و این حرفها ، قمبل کردم براش ، هی میمالید به سوراخم و یکم فشار میداد ، یکم دردم اومد و گفتم که مانی دردم میاد ، گفت دیگه بیشتر نمیشه چون الان داخله ، گفتم اگه داخل بود که خیلی دردش بیشتر بود ، گفت داخله ، دیدی گفتم درد نداره ، منم زیاد چیزی حس نمیکردم ، شروع کرد تلمبه زدن ، حالتای مختلف کونمو تلمبه زد تا فکر کنم یه نیم ساعتی گذشت ، کم کم کونم داغی حس میکرد ، انگار تاثیر بی حسی داشت کم میشد ، اون لحظه که اون داشت تلمبه میزد من چشمامو بسته بودم و توی ذهنم تصور میکردم فرم کیر اون توی سوراخم داره میره و میاد ، یعنی در واقع کاری که داشت باهام میکرد و من حسش میکردم رو توی ذهنم تصویر سازی میکردم ، خیلی حال کردم ، خوشم اومده بود ، حالا با جندگی بیشتری بهش میدادم ، وقتی لبخند رضایتمو دید و میدید که با قر کمر دارم همراهی میکنم گفت خوشت اومده هاا دیدی لذتش خیلی بیشتر از لاپاییه ، منم واقعا به عمرم چنین لذتی تجربه نکرده بودم ، حتی بیشتر از لذت کس کردن بود برام ، آبش که اومد کیرشو تا ته فشار داد داخل و نگه داشت ، وقتی کیرش نبض میزد و آبش میومد من روانی شدم ، آب منم اومد ، اونم همزمان با یه دستش کیرمو جلق میزد ، شاید باورتون نشه ، من همه جور رابطه ای به تعداد زیاد داشتم اما اون دفعه نسبت به وقتی کس کردم دو برابر بیشتر ازم آب اومد ، لذت عجیبی بود.
خلاصه اینجوری پلمپم باز شد و با رضایت کامل دقیقا مثل داستانهایی که توی همین سایت خوندم از اون روز به بعد من افتادم به التماس که بیاد منو بکنه ، و تا الان ماجراها ادامه داشته .
داستان بعدی راجبه سکس بعدیمونه که آبشو خوردم و برعکس تصورم واقعا خوشمزه بود ، توی سکس بعد هم برده شدم براش .
داستان این دوتا سکس هم مینویسم
هرکی کیرش خوردنی و بزرگه کامنت بزاره (بزرگ و خوشفرم و تمیز و خوردنی ، کیرای خاص ، کوچیکاشم قبوله) ، میام تو پروفایلش نگاه عکس کیرش میکنم ، اگه خوشم اومد برنامه میزارم باهاش .
بای

نوشته: شایان زنپوش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.