رفتن به مطلب

داستان گی رفیق باز

mame85

ارسال‌های توصیه شده

رفیق دوطرفه

سلام اولین باره داستان مینویسم اگر غلط املایی یا چیزی دارم ببخشید
اسمم امیره 19سالمه اینم بگم که بدنم سفیده و توپرم و هیکلی و کون خوش فرمی دارم
قضیه برمیگرده به دوسال پیش که17سالم بود تو خونه پدربزرگم قبلا خیلی پیش هم بودیم ولی الان کمرنگ تر شده و اون موقعه ها اوج شهوتی بودن منو پسرخالم بود خلاصه که از جق خسته شده بودیم و دمبال یه راه حل بودیم که بهتر ارضا شیم و اینم بگم از کوچیکی باهم بودیم و راحت بودیم خلاصه هردو زده بودیم بالا خیلی بد من که رفتم تو دسشویی حیاط جق بزنم با گوشی رفتم یه پورن گی پلی کردم و شروع کردم به زدن نفهمیدم چیشد که یهویی اومد در دسشویی و گفت امیر داری چیکار میکنی دستو پامو گم کردم گفتم هیچی هیچی اومد بیرون دستامو شستم اومد بیرون گفت دیدم داشتی جق میزدی بدبخت از اون روز دیگه هیچی نگفتیم تا یه روز خونه ما خالی بود و موقعه امتحانا بود واسه درس خوندن اومد پیش من یکمی گذشت و یکمی درست خوندیم گفتم نظرت چیه واسه همدیگه جق بزنیم یکمی گفت نه عیبه فلان اینا گفتم خب حال میده به زورو بدبختی راضیش کردم که واسه هم بزنیم کیرشو در اورد بزرگ بود و یکمی کلفت یه۱۷سانتی میشد کیر منم حدودای ۱۶ایناس یه پورن گی پلی کردم گفت نه خوشم از این نمیاد گفتم بدبخت داریم واسه هم جق میزنیم چه فرقی داره گی حساب میشه کصخل گفت اوکی و ادامه دادیم واس همدیگه زدیم و ارضا شدیم رفتیم شستیم تا چن وقت دیگه اسم جق زدنو گی اینارو اصلا نیاوردیم تا چن وقت پیش من سوراخم خیلی تنگ بود و دوست داشتم امتحان کنم با خیارو اینا چن باری کرده بودم داخل ولی کیر نرفته بود توم و اونم همچنین حدود۴ماه پیش بود که باشگاه بودم قبل باشگاه زنگ زد که کسی خونه نی بیا خونه ما شبو بمون رفتن فاتحه پدر مادرم و نمیان گفتم باشه بعد باشگاه میام باشگاه تموم شد و راه افتادم سمت خونشون رسیدم در خونه زنگ زدم درو وا کرد تا رفتم تو یکی زد در کونم گفت چطوری جا خوردم تا حالا اینجوری اهوال پرسی نکرده بود رفتیم تو نشستیم شام خوردیم و من دراز کشیدم یگوشه رفتم اینستا بگردم اونم اومد نشست کنارم دیدم اروم اروم داره میچسبه بهم خیلی بهم نزدیک شده بود به حدی که دمای بدنشو احساس میکردم من که چیزی نگفته بودم یهویی بی مقدمه گفت امیر خونه شما یادت هست واس هم جق زدیم گفت اره حال داد خدایی گفت بهترشو الان انجام ندیم؟
گفتم من از خدامه لخت شدیم تازه شیو کرده بودم و پسر خالمم مو کم داشت هردو شلوارو کشدیم پایین گفتم بیا واس هم بزنیم گفت نه اونجوری نه گفتم پس چی گفت بکنیم تو منم ادا تنگارو در اوردم گفتم نه درد داره اینا گفت نه نداره من امتحان کردم و خیلی حال میده گفتم چطوری امتحان کردی گفت اول با ماژیک بعدش کم کم چیزای بزرگتر مثل خیارو بادمجون منم هیچی نگفتم گفتم باشه رفت کرمو اورد و گفت اول تو بکن گفتم اوکی من چیزی بلد نبودم و بار اولم بود گفتم داگی وایسا یکمی کرم زدم در سوراخش و یکمی زدم سر کیرم کیرمو گذاشتم رو سوراخش اروم یه فشار دادم دیدم کله کیرم رفت تو خیلی گشاد کرده بود خودشو معلوم بود قبل اینکه بیام چیزی کرده بود تو گشاد بود یکمی دیگه فشار دادم تا نصف رفت تو یه اه کوچیکی کشید گفتم جوننن نکن وحشی میشم یکمی دیگه فشار دادم تا ته رفت تو بش گفتم خیلیییی گشادی ها گفت اره پس چی داشتم همینطوری تلمبه میزدم که دیدم دارم حس میکنم ابم میاد گفتم میکشم بیرون داره ابم میاد گفت بکنش توم گفتم نه دوست ندارم الان ارضا شم گفتم پاشو نوبت توعه گفتم باشه بلند شدم داگی وایسادم چن وقت بود چیزی نکرده بودم تو و یکمی تنگ شده بودم یهویی سوراخمو دید گفتتتت جونننننن سوراخ به این خوشگلی و سوراخی داشتی ما نمیدونستیم گفت اره مال خودته گفت به به اروم اروم شروع کرد لیسیدن سوراخم زبونشو میکرد توم وایییی چقده حال میداد و خیلی دمای بدنم رفته بود بالا یهو کشید بیرون زبونشو من بالای ابرا بودم کرم نزد دم سوراخم خیلی خیس بود یه تف کرد رو کیرش و ارومی سر کیرش رفت تو یهویی یه اح بلندی کشیدم گفت اروممم باش و کم کم کرد تو گفت گشادی که گفتم منم مثل تو خودمو باز کردم دیگه گفت عه؟
گفتم اره و شروع کرد اروم اروم تلمبه زدن بعد یکم که جای بیشتری وا کرد سوراخم تند ترش کرد محکم تر میزد من تاحالا سیسگاسم نشده بودم ولی انقد خوب منو کرد که وقتی داشت محکم تر میزد یهویی اب منو اون باهم اومد واییییی کیرش توم بود بدون اینکه دست بزنم یه کیرم ابم ریخت رو فرش و اونم توم ارضا شد ولو شدیم هر دو و نفس نفس میزدیم و عرق کرده بودیم سوراخم کامل باز شده بود و خیلی ارضا شدن خوبی بود تا حالا تجربش نکرده بودم و پاشدیم رفتم دسشویی اب کیرشو خالی کردم و اون فرشو تمیز کرد و شبم بغل هم خوابیدم فردا صبحم پاشدم رفتم خونه
پایان.

نوشته: amir femboy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.