رفتن به مطلب

داستان بهترین سکس گی عمرم

kale kiri

ارسال‌های توصیه شده

بهترین تجربه گی من

سلام من آرشم این داستانی که میخوام تعریف کنم برمیگرده به یک سال پیش راجب من و یکی از کسایی هستش که توی باشگاه باهاش اشنا شدم و گی هستش اگه گی دوست نداری نخون و توهین نکن
از خودم بگم که من قدم بلنده پوست گندمی و مربی باشگاهم و ۲۶ سالمه و بیشتر تجربه سکسم گی بوده و همش یکبار با یه دختر سکس داشتم
داستان از اینجا شروع میشه که من توی یه باشگاهی مربی بودم و یکی از کسایی که باشگاه میومد اسمش علی بود که سه سالی ازم کوچیکتره و خب اندام خوشگل و سفیدی داشت موهای خرمایی و چشمای عسلی کلا خیلی خوردنی و سکسی بود و از اون اول که ثبت نام کرد نظرمو جلب کرد و همش دور و برش بودم موقع تمرینا و هی شوخی میکردیمو بحثو باز میکردم که باهاش رفیق شم یه حسی همش بهم میگفت که این گی هست چون خیلی برام عشوه میومد و با یه لحن نازی حرف میزد

خلاصه که یه شب قرار گذاشته بودیم باهم بریم عرق بخوریم و کلا یه دورهمی ای باشه و خوش بگذرونیم عرقو که از یکی از دوستام گرفتم راهی شدم خونه علی خودش تنها زندگی میکرد زنکو زدم و رفتم تو و اون با یه تاپ و یه شرکت تقریبا کوتاه اومد و سلام و دست دادن همین که با اونطوری دیدمش ناخودآگاه حشری شدم ولی خودمو کنترل کردم هیچی رفتیم و بساط و حاضر کردیم و قلیون کشیدیم یکم

و بعد شروع کردیم واسه همدیگه پیک ریختن و من همش یه پیک خوردم ولی علی راحت چهارتارو رفت بالا و مسته مست شده بود و شروع کرد به گیج زدن و میگفت اقا ارش شما نمیخوای یه پیکی بزنی؟هیچی اقا یه پیک دیگه زدم که این خودشو اورد نزدیک من و دستشو گذاشت رو پام و شروع کرد مالیدن پاهام و اینکه چه پاهای قوی و عضله ای داری منم خودمو کنترل میکردم که راست نکنم

ولی نمیشد تا اینکه اومد دستشو انداخت دور گردنمو و گفت یه بوس نمیدی؟از وقتی توی باشگاهتون ثبت نام کردم و مربی جیگری مثل تورو دیدم همش دلم میخواست بهت بدم
منم که شک شده بودم و پشمام ریخته بود از اینکه حدسم درست بود که این شروع کرد مالیدن کیرم و می گفت ببینم چی این پایین داری منم که دیگه اوضاع از کنترل گذشت و راست کرده بودم کیرمو در اوردم و اون بدون اینکه فرصت بده شروع کرد ساک زدن برام
و مشخص بود که حرفه ایه طوری که با زبونش موقع ساک زدن سر کیرمو میمالید و با دستاش با تخمامو داشت دیوونم میکرد و هی عمیق تر ساک میزد و بعد چندبار با دستش کیرمو میمالید و تخمامو می خورد واقعا تا حالا کسی انقدر خوب برام ساک نزده بود بهترین حس دنیاس وقتی یکی خوب ساک میزنه سه چهار دقیقه اینطوری گذشت تا اینکه برگردونمش و تاپشو در اوردم و شروع کردم به لب گرفتن ازش و رفتم پایین تر و سینه هاشو خوردم و اونم ناله میکرد و من حشری تر میشدم رفتم پایین شرتشو در اوردم و دیدم که یه کیر ناز سفید و خوردنی داره که سایزش تقریبا ۱۳-۱۴بود و کیر خودم ۱۸ سانته
کیرشم براش خوردم و اون حال میکرد تا اینکه با ناله میگفت بسه دیگه میخوام کیرتو بکنی توم دیگه نمیتونم تا اینو شنیدم با خیال راحت برگردونمش و شروع کردم به مالیدن سوراخش و خوردنش و اونم سرشو تو بالشت گذاشته بود و هی ناله میکرد و بهش گفتم همینطوری خشک خشک نمیشه و بهم گفت توی کشو کناری لوب داره و من رفتم لوبو اوردم و روی سوراخش ریختم و شروع کردم انکشت کردنش تا یکم ریلکس کنه و موقع سکس اذیت نشه و بعد دو سه دقیقه کیرمو گذاشتم روی سوراخش و میمالیدم بهش و آروم آروم میبردمش داخل تا اینکه یه دفعه با قدرت فرو کردم و یه ناله بلندی کشید و منم دستاشو از پشت گرفتم و تلمبه میزدم
بعد پنج دقیقه پوزیشنو عوض کردم و به پهلو خوابیدیم دوتایی و بغلش کردم از تلمبه میزدم در حالی که سرشو برگردونم و ازش لب میگرفتم و اونم با ناله هاش دیوونه تر و حشری ترم میکرد و من محکم تر تلمبه میزدم
بعد وقتی که تلمبه میزدم با دستم کیرشو میمالیدم تا اینکه یه آه بلند کشید و آبش اومد و منم وقتی آب می خواست بیاد بهم گفت کیرتو در نیار میخوام تمام آبتو توم خالی کنی اینو که گفت دو تا تلمبه محکم دیگه زدم و با یه ناله تمام ابمو خالی کردم توش و بعد شروع کردم لب گرفتن ازش و اون شب همونطوری بغل هم خوابیدیم و فرداش باهم رفتیم حموم و یه عشقی هم اونجا کردیم و هنوزم باهم سکس میکنیم و جزو بهترین سکساییه که تو عمرم داشتم

نوشته: آرش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.