رفتن به مطلب

داستان گی با افغانی


migmig

ارسال‌های توصیه شده

     افغان × گی × داستان سکسی × داستان گی × سکس گی × سکس افغان × داستان افغان ×

ارگاسم من با افغانی

من به همجنس خودم گرایش دارم و راستش دوست دارم همه‌چیز رو امتحان کنم. از بچگی فاعل بودم اما سنم که بالاتر رفت کم‌کم همه چیز رو امتحان کردم. هنوز هم بیشتر دوست دارم فاعل باشم اما موقعیت پیش بیاد هم ساک زدن دوست دارم و هم گاهی مفعول بودنو‌. اما راستش دوست ندارم گشاد بشم به همین خاطر وقتی می‌خوام بدم قبل از اینکه با کسی قرار بذارم عکس کیرشو نگاه می‌کنم.
سرتون رو درد نیارم اون روز کونم میخارید و دلم لک زده بود برای یک کیر قلمی که باهاش سکس کنم. رفتم تو گروه گپ شهرمون و همینطور می‌چرخیدم و سرچ می‌کردم ببینم چیزی پیدا میشه یا نه. دیدم یکی دو نفر شروع کردن به فحش دادن به یک کاربر بیچاره. دنبال کردم دیدم یک فاعل افغانیه و گفته من افغانی هستم و دنبال مفعول می‌گردم که همین بهانه شده بود بهش فحش بدن.
من راستش سکس با افغانی نکرده بودم یعنی پیش نیامده بود اما یهو دلم خواست امتحان کنم. رفتم تو پی‌ویش سلام کردم. و اون بیچاره هم اولین حرفی که زد گفت من افغانی ام مشکلی نداری، من هم گفتم نه و بیشتر دلم به حالش سوخت. عجیبه که ما ایرانی‌ها تو سکس هم انگار نژاد پرستیم.
خلاصه با هم چت کردیم چشاش بادومی بود تیپ ورزشکاری داشت. عکس کیرش رو دیدم مطمئن نبودم به اندازه کافی کوچیک باشه بهش گفتم ببین شاید نتونم بهت سوراخی بدم اما هرکار دیگه بخوای برات اوکی هستم. اون هم گفت نترس اصلا توش نمی‌کنم ساک هم بزنی کافیه که خیالم راحت شد.
من وقتی قراره دیت مفعولی بذارم خیلی استرس پیدا می‌کنم و ناخودآگاه دنبال بهانه‌ام کنسلش کنم. اما این بار حرفش به دلم نشست و آدرس دادم و قرار شد با موتورش بیاد پیشم. برای اینکه مطمئن بشم خلافکار نیست، سر چهارراه نزدیک خونه قرار گذاشتم. رفتم دیدم پسر تروتمیز یه نشستم پشت موتورش و آوردمش خونه.
تو هال لباساشو درآورد. بدن خیلی جذابی داشت و تقریبا مویی نداشت. کیر خوش فرمی داشت نیمه راست بود اما معلوم بود خیلی کلفت نیست و اذیت نمی‌کنه. بردمش روی تخت و آنجا تمام لباساشو درآورد من هم لباسامو در آوردم.
خوابید روی تخت. خیلی دوست داشتم اول برم سر وقت کیرش اما خودمو کنترل کردم نگه این دیگه چقدر جنده است! از بالای سینه‌هاش شروع کردم به خوردن و لیسیدن. خواستم برم بالا گفت نه ردش میمونه و من هم از خدا خواسته اومدم پایین سر کیرش. کلاهکشو چند بار لیس زدم بعد تمام کیرش رو از پایین به بالا لیسیدم. شروع کردم به خوردن سر کیرش. کم کم بقیه کیرش هم کردم تو دهنم. کل کیرش تو دهنم جا شد و مشکلی نداشتم مطمئن شدم منو بکنه سوراخم اذیت نمی‌شه. چهار پنج دقیقه لف لف براش ساک دارکوبی زدم و بعد برگشتم رو سینه‌هاش. سینه هاشو مک زدم و بعد دوباره برگشتم پایین و این بار شروع کردم به خوردن اطراف کیرش و روناش. کلاهکش رو کردم تو دهنم و ثابت نگه داشتم که اون تلمبه بزنه. چند تا تلمبه زد و کیرش رو تا آخر فرو کرد و نگه داشت اما چون خیلی بزرگ نبود عق نمی‌زدم. ده دقیقه براش ساک زدم و بعد گفتم بیا لاپایی بزن. گفت یک دور دیگه برام ساک بزن خیلی حال می‌ده و من هم دوباره رفتم سراغ کیرش و این بار تندتر براش ساک زدم با دستم هم جلقی براش مالیدم تا خوب سفت بشه. بعد از دو سه دقیقه دیگه خودم رفتم کنار خوابیدم تا بیاد لاپایی بزنه.
اومد پشتم و گفت روغن داری. گفتم توش که نمیخوای بکنی گفت نه. من هم روغن رو از بالای تخت برداشتم بهش دادم. لای پاهام و کیرش رو روغن زد. حس کردم کیرش رو گذاشت روی سوراخم و آروم عقب و جلو می‌کرد. روی سوراخم کمی مکث می‌کرد و باز آروم عقب و جلو می‌کرد که خیلی حشریم می‌کرد. گمان کنم حشری‌ترین حالتی بود که تجربه می‌کردم. بعد حس کردم سرش رو گذاشته روی سوراخم و خیلی آروم میخواد بفرسته داخل. بهش گفتم فرو نکن تمیز نیستم. گفت باشه فقط در مالی می‌کنم. کارش خیلی حشری کننده بود کیرش رو لای رونم می‌مالید و بعد سرش رو می‌ذاشت روی سوراخ و عقب و جلو می‌کرد. من هم نمی‌دونستم شل کنم یا نه! بالاخره سرش رو گذاشت و یک کم فشار داد و عقب و جلو کرد. آه و اوه من از حشری شدن بلند شد. حس کردم سرش رو توش کرده اما دردی نداشتم. ترسیدم کثیف کاری بشه. گفتم بذار برم توشو بشورم. از پشتم بلند شد و من هم رفتم دستشویی و توشو تمیز کردم و برگشتم و دیگه خوابیدم و شل کردم هر کار می‌خواد بکنه. فقط بهش گفتم روغن بزن و آروم لطفا.
اون هم با همون ریتم قبلی سرش رو گذاشت روی سوراخم و آروم عقب و جلو کرد تو این حالتش از کون دادن بیشتر حشری شدم. کم‌کم حس کردم داره کیرش رو می‌فرسته داخل. خیلی حشری بودم و آه و ناله می‌کردم اما راستش درد زیادی نداشتم. تا به حال چنین حسی نداشتم که به این آرومی کسی فرو کنه. چیزی نگذشت که دیدم کامل روم خوابید و فهمیدم تا دسته فرو کرده.
با دستاش کوبید روی رونم و شروع کرد آروم آروم تلمبه زدن و من هم توی آسمونا بودم و ناله می‌کردم و می‌گفتم جووون چه خوب می‌کنی. بکن تا ته. کم‌کم سرعتش رو بیشتر کرد. سوزش پیدا کردم اما حسابی هم حشری شده بودم. بهش گفتم بذار داگی بشم. داگی شدم اما دستامو کامل خوابوندم روی زمین تا حسابی قنبل کنم. اون هم کمرمو گرفت و شروع کرد به تلمبه زدن و هر از گاهی اسپنک محکمی می‌زد که قنبلم می‌سوخت اما حال می‌داد. دو سه دقیقه اینطوری تلمبه زد ازش خواستم پوزیشنو عوض کنیم رفتم لب تخت داگی شدم تا کنار تخت ایستاده بکنه. تو این حالت نمی‌دونم چرا کیرش خوب تنظیم نمی‌شد و من سوزش زیادی داشتم گفتم پوزیشنو عوض کنیم. ازم خواست از جلو بکنه. دو تا بالش گذاشتم زیر کمرم و پاهامو هوا کردم طوری که سوراخم رو به هوا بود. تو این حالت دستاشو گذاشت روی رونام و شروع کرد به تلمبه زدن. خوبیش این بود که حین تلمبه زدن لذت رو تو چهره‌ش می‌دیدم. دو سه دقیقه تو این پوزیشن تلمبه زد و حس کردم داره بی‌حال میشه که سریع گفت آبمو کجا بریزم. حشرم بالا بود و نمی‌دونستم چی بگم میخواستم سنگ تموم بذارم و آبشو کامل بخورم اما ترس داشتم کثیف باشه. گفتم بریز روم. یهو کشید بیرون، آب زیادی داشت و از کیرم تا شکم و سینه‌هامو خیس کرد. بعد دستمال خواست که پاکش کنه. خودم دستمالو برداشتم و کیرشو تمیز کردم و بعد نتونستم جلو خودمو بگیرم کیرشو کامل کردم تو دهنم. یک دقیقه براش ساک حسابی دارکوبی زدم که آه و ناله‌ش دراومد.
بعدش اون رفت دستشویی من هم رفتم حموم خودمو تمیز کردم. خیلی ازش تشکر کردم. از سکسش خیلی لذت بردم و ازش تشکر کردم. به مفعول بودن بیشتر علاقمند شدم.

نوشته: رامتین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.