رفتن به مطلب

داستان گی

gayboys

ارسال‌های توصیه شده

گی × داستان سکسی × داستان گی × سکس گی ×

من برای چی ساخته شدم؟

آهنگ بیلی ایلیش: what was I made for
احساس متفاوت بودن رو اولین بار وقتی رفتم مهدکودک پیدا کردم
خیلی بچه بودم که بخوام بفهمم دلیلش چیه ولی میدونستم متفاوتم.
از خانواده ای اومده بودم که هیچوقت باعث نشدن بفهمم متفاوتم ، چون دلیل همه کارام و مدل رفتارم رو به سنم ربط می دادند و خیلی دید جنسیتی کلا نداشتن راجب رنگ مورد علاقه و انیمیشن و اسباب بازی و غیره…
ولی جامعه به مرور طی این 22 سال تفاوت هام رو توی سرم کوبوند.
مگه دختری که :
+فوتبال دوست نداری
+اینقدر ساکت و آرومی
+رنگ بنفش دوست داری
+اینطوری راه میری
+با ناز حرف میزنی
+اینقدر راجب چیزای دخترونه میدونی(مثل بقیه مردها نمیگی کانسیلر ، یه نوع رژ لبه :) )
شروع داستان من با این چيزهاي ساده بود
رفته رفته عاشق شدم ، ولی عشق هم متفاوت بود برای من.
اسمش نیما بود و من تازه ۱۲ سالم بود و اصلا هیچ چیزی راجب سکس و جنسیت رو غیره نمیدونستم
فقط عاشق شدم ، اونم منو دوست داشت .
یکی از قشنگترین خاطره ای که داشتم ازش این بود که برام یه دفتر شعر نوشته بود ، نه مه خودش شعر بگه ولی از جاهای مختلف برام جمع کرده بود توی یک دفتر ، اون دفتر اون روز بنا به دلایلی دست مدیر موند و من دیگه هیچوقت ندیدمش.
من خیلی توی دوران تحصیلی دوست داشته شدم ، ولی الان میفهمم که اونا هیچکدوم حسشون مثل من نبود و الان همه با دختر رابطه دارن.
اوایل حس میکردم که من باید دختر می بودم و مشکل ازمنه. بعدها فهمیدم آدم هایی مثل من هستن و عشق به جنسیت نبود
الان که دارم براتون مینویسم ۲۲ سالم شده . بچگی به خدا اعتقاد داشتم ولی الان نمیتونم
چون خدای مردم من ، من رو گناهکار میدونه در حالی که من آفریده خودشم ، و من وامثال من میدونیم که با زاده شدیم با این حس .
پس دیگه خیلی برام سخت با خدام هم صحبت کنم ، آخرین بار بهش گفتم تو این کارو بامن کردی ، پس باید بقیش هم پیشم باشی.
مراسم عروسی رو خیلی دوست دارم ، ولی روزهای بعدش رو نه
با خودت فکر میکنی که چقدر قشنگه همچی و همون لحظه یه صدایی بهت میگه که ولی تو قرار نیست هیچوقت تجربش کنی.
برای ادم های دگرجنس گرا دوستی راحت تره ، از یه پسر خوشت میاد و میری بهش پیشنهاد میدی
و لازم نیست راجب اینکه اون گرایشش متفاوت باشه فکر کني.
الان که مینویسم بعد از چندین سال حس عشق دارم به یکی
ولی خب کاملا میدونم که پسر عمو ی عزیزم گرایش متفاوتی داره . خیلی سخته که فکر کنم قراره با کسه دیگه ای باشه
بار اولم که مینویسم و خیلی حرف داشتم ولی تا قلم به دست اومد کلام ته کشید.

و الان همش توی سرم اهنگ کیتی پری پلی میشه:
in another life I will be your girl
در زندگی دیگر من دختر تو میشوم :)

نوشته: ایهام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.