رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

     زن شوهردار × نامادری × داستان سکسی × داستان نامادری × سکس نامادری × داستان زن شوهردار × سکس زن شوهردار ×

پسرخوانده - 1

پسر خوانده (بخش اول)
(بخش اول فاقد صحنه سکسی و تحریک کننده است)

,✍️با احساس ناکامی قبل ارگاسم از خواب بیدار شدم ، اوووف بازم همون خواب همیشگی اعصاب خورد کن… مرد خوش هیکل لختی با موهای بلند که کل صورتشو پوشونده بود در حال مالیدن ران ها و باسنم… تقریبا ماهی یه بار این خواب بی سر و ته رو میدیدم ولی همیشه ناتمام. .اونقدر توی تخت پیچ و تاب میخوردم و خودمو عقب و جلو میکردم که از خواب بیدار میشدم و بقیش می پرید …

بلافاصله دورو برمو نگاه کردم که ببینم شوهرم در حال تماشای من نباشه. دوست نداشتم محمد منو در حال خواب سکسی دیدن ببینه. عصر تابستون بود و دو سه ساعتی خوابیده بودم. بلند شدم و اومدم توی هال . چای دم کرده بود و با چهره ای گرفته در حال پیام نوشتن بود .

خواب آلوده و نگران گفتم ؛ چی شده محمد؟
-هیچی عزیزم. بیا چایی گذاشتم.
-ای بابا چرا به من نمیگی؟ مشخصه چیزی شده.
-راجع به امیده. گیر نده عزیزم. اعصابم خورده.

دو سالی از ازدواج من و محمد ، مرد تهرانی ساکن شهر ما می گذشت. عاشق نشده نبودم اما با توجه به فشارهای خانوادگی و جامعه، تصمیم گرفتم بعد طلاق از شوهر سابقم مجددا با عقل و تدبیر ازدواج کنم، ازدواجی بر اساس توافقات منطقی و بی سر و صدا. بهرحال توی این مملکت، اسم شوهر که روت باشه اوضاعت زمین تا آسمون فرق میکنه . حتی با وجود ۱۵ سال اختلاف سنی! که البته به خاطر ظاهر نسبتا جوان محمد ، زیاد بچشم نمی اومد.

شوهرم مرد خیلی باهوش و پر شر و شوری نبود، توی رفتار با زنها کلیشه ای و بدون خلاقیت بود و خیلی از علایق و احساسات منو درک و همراهی نمی کرد در عین حال آرام ، موقر و مورد پسند خانواده ام بود، که همین برای منی که زن مستقلی بودم و دلم نمیخواست کسی بهم امر و نهی کنه و آقابالاسر داشته باشم کافی بود. توی یک شرکت بازرگانی بزرگ کار می کرد و دوتایی در کنار درآمد سالن زیبایی من ، زندگی راحتی داشتیم.

حدود ده سال پیش از آشنایی ما، زنشو با یک پسر ده ساله، طلاق داده بود و اومده بود بندر. منم دو سالی میشد که بدون داشتن بچه از شوهر سابقم، جدا شده بودم . تا حالا نه پسرشو دیده بودم و نه زن سابقش فقط یکی دوبار برای دیدن پدر و مادر پیرش تهران رفته بودیم و پسر بیست ساله اش تحت القائات مادرش ، حتی نیامده بود باباشو ببینه.

اونجا که بودیم از زمزمه های جاریم اینجور دستگیرم شد که پسرش، بعد طلاق اینا از وقتی از خونه پدربزرگ رفته پیش مادرش، قاطی کارهای خلاف شده و بچه سر به راهی نیست، دوستای نابابی داره و ظاهرش نشون میده که احتمالا اعتیاد گرفته. چند سال پیش مدرسه رو ول کرده تا توی یک مغازه کار کنه و به نصیحت هیچ کس هم از جمله پدر و پدربزرگهاش گوش نداده.

دلم برای محمد سوخت ، کنارش نشستم و گفتم خب چی شده حالا ؟ اتفاقی برای امید افتاده ؟
گفت؛ مثل اینکه دیشب توی یک دعوا بوده، بهش چاقو زدن و فرار کردن. الان توی بیمارستانه . باید برم تهران ببینم چه غلطی کرده.
+خدااای من … جدی؟ عجب گرفتاری ای…

فردای اون روز محمد عازم تهران شد. پسرش رو برده بود خونه پدرش و چند روزی با هم بودن و صحبت کرده بودن و ظاهرا حال و اوضاعش رو بهبود بود.

خیلی کنجکاو بودم که پسری رو که تا اون روز فقط از توی عکساش دیده بودم از نزدیک ببینم ، برای همین به محمد گفتم ؛ میگم … اگر دوست داری از نظر من اشکال نداره که چند روزی امید رو با خودت بیاری بندر تا پیش ما باشه و حال و هوایی عوض کنه.
بدون مکث پیشنهادمو رد کرد و خداحافظی کردیم ، اوایل شب دوباره تماس گرفت و گفت به پیشنهادت فکر کردم و فکر میکنم بد نباشه امیدو بیارم یه هفته با ما بمونه.
گفتم ؛ باشه، من که مشکلی ندارم. به سلامتی بیاین.

هیجان و استرس در کنار هم در وجودم می جوشید. افتادم به جون خونه و زندگی و همه جا رو مرتب کردم. به این فکر میکردم که اصلا باید جلوی این پسر جوان چی بپوشم و چجوری رفتار کنم. تاحالا زن بابای کسی نبودم آخه! ظهر روزی که قرار بود برسن زودتر از محل کارم رفتم خونه و یه نهار خوب آماده کردم. لباس های مختلف رو می پوشیدم و دوباره در میاوردم. باز می پوشیدم و از زوایای مختلف بررسیش میکردم .آیا مناسبه؟ زیادی بازه ؟ زیادی پوشیده ست؟

توی یکی از تماسهام با محمد ازش پرسیدم ؛ من چی بپوشم جلوی امید ؟ با بی حوصلگی گفت ؛ لباس خونه ! محرمته دیگه.
در نهایت یه شلوار و شومیز تنم کردم که هم راحت بود و هم پوشیده. موهای بلند مشکیم رو هم خیلی ساده با یه گیره پشت سرم جمع کرده بودم. نمیخواستم پسرش فکر کنه زن بابا همه پولای(نداشته) پدرشو هاپولی میکنه و خرج سر و وضع و هیکلش!

بالاخره اومدن ، توی چارچوب در ورودی خونه ایستادم و دیدمش که از درب آسانسور خارج شد. براحتی با یه لبخند محجوبانه به سمتم اومد و سرشو آورد جلو که ببوسمش .دست دادیم و لپشو بوسیدم ، عین یه بچه. … خانواده مذهبی ای داشتم و تا حالا نشده بود با مرد غریبه دست بدم و روبوسی کنم ، پدرم بشدت برای ما دخترا سختگیر بود.

امید پسر زیبایی بود، ترکیب خوش قیافگی محمد و ظرافت مادرش ، پوست سفید و چشمای عسلی روشن با موهای پرپشتی که بزور ماسک و روغن مو یک وری درستش کرده بود با ریش کم پشت. لاغر بود و بلند با یه تیشرت زرد و شلوار اسپورت خونگی! … ازون مدلهایی که پسرای خیلی جوون میپوشیدن و اصلاً مورد پسند من نبود. به قیافه ش نمی اومد اهل کار خلاف و چاقو کشی و لات بازی باشه، چهره ش مظلوم و آروم بود.

محمد هم به تماشای خوش و بش ما ایستاده بود و لبخند میزد ؛ بالاخره گفت؛ بفرما سمیرا خانم ! اینم امید خان. با محمد هم روبوسی کردم و با خنده وارد شدیم. با دقت همه جای خونه رو نگاه کرد و مودب و خوشرو روی مبل نشست. از چیزی که فکر میکردم معاشرتی تر و خوش اخلاق تر بود و رفتارش به دلم نشست.
همونجور که نگاهم به بازوی باند پیچی شده اش بود گفتم ؛ چرا زودتر نیومدی پیش ما ؟ خیلی دوست داشتم ببینمت .
خندید و گفت؛ منم دوست داشتم، ولی خب نمیشد دیگه ببخشید… لهجه تهرانی غلیظش خیلی جذاب ترش میکرد ، محمد بخاطر ده سال کار توی بندر لهجه اش تقریبا شبیه ما شده بود …

بهشون نهار دادم و رفتن که استراحت کنن . امید تاحالا جنوب نیومده بود و باورش نمیشد اینقدر هوا شرجی و گرم باشه. شب که هوا خنک تر شده بود بردیمش ساحل و اندکی قدم زدیم . احساس کردم کم حرفه بنابراین زیاد تحت فشار خوش و بش و پرحرفی هام نذاشتمش.

اتاق دوم آپارتمان رو در اختیارش گذاشتیم و چند روزی گذشت. دستش بهتر شده بود. از سکوت و ادب و وقاری که داشت خیلی راضی بودم ، وقتی می اومد
توی جمع ما توی سکوت فقط به تلویزیون خیره میشد یا با گوشی دکمه ای ساده ای که داشت بازی میکرد . ازش پرسیدم امید این چه گوشیه تو داری؟

تعجب کرد و گفت: این؟ این عصای دستمه. توی جایی که من زندگی میکنم نمیشه گوشی مدل بالا دست گرفت. میدونستم با مادرش جایی توی پایین شهر زندگی میکنن.

دستش که بهتر شد شروع کردیم بازار گردی و کافه و بیرون رفتن ، گاهی محمد بود ، خیلی وقتا هم نبود . با امید جور شده بودم و احساس میکردم کم کم داره از لاک خودش خارج میشه. از تهران میگفت از دوستاش و از اینکه توی تهران چکار میکنه. گاهی ساعتهای طولانی با هم قدم میزدیم و حرف میزدیم.

برام جالب و لذت بخش بود اینکه به پسر خونده ام اینقدر نزدیک باشم و ارتباطمون صمیمانه و بی ریا باشه، ولی هیچ کس هیچ کس، حتی خودت توی تنهاترین لحظاتت ، نتونه بهت انگ بزنه که هواش افتاده به سرت و داری لذت نفسانی میبری از دیدنش ،خندیدنش، حرف زدنش، میتونی معصومانه مثل مادرا بغلش کنی. ولی میدونی که اون هرچی هم بزرگ باشه بازم توی شرایط روحی بد و خطرناکیه و فقط و فقط به پشتیبانی و محبت صادقانه نیاز داره.

یه روز رفتم بازار و براش یه گوشی اندرویدی خریدم و وقتی تنها بودیم بهش دادم ، حدس می زدم محمد خوشش نیاد که برای پسرش خرج کردم برای همین به امید گفتم بین خودمون باشه و اگه پرسید بگو با پس انداز خودت خریدیش. خیلی ذوق زده شد و همونجور که روی مبل نشسته بودیم با محبت دستمو گرفت و تشکر کرد. روزهای بعد از اون حالش خیلی بهتر بود . مصمم شده بودم که بهش کمک کنم.

دم دمای غروب یه روز دوتایی با ماشین در حال وقت گذرانی و تماشای غروب بودیم که سر حرفش باز شد و آروم آروم از بچگی هاش گفت ، از سختگیریهای پدربزرگ و مادربزرگش، از کتک زدن های عموی مطلقه ساکن خونه پدربزرگ ، از شبهایی گفت که مجبور بوده مادرشو ببینه که با پسری همسن و سال بچه ش صیغه شده و هر شب جلوی این بچه در حال رقص و جلف بازی بودن، از نیش و کنایه ها و سرزنش های مادرش برای اینکه توقع داشته امید نوجوان پول بیاره به خونه، خرید کنه و اجاره خونه مادرشو بده .

از شبهایی گفت که درو براش باز نمیکرده تا مجبور بشه برگرده پیش پدربزرگ و میرفته خونه دوستاش و قرص میخورده تا خوابش ببره، از فشارهای صاحب خونه برای اجاره . از افسردگی و پرخاشگری شدید مادرش و از غیرت خودش که حاضر نبوده باهمه این مسائل مادرشو وسط شوهرهای صیغه ای جورواجور رها کنه و برگرده پیش پدر بزرگ، از شنیدن این همه قصه و غصه سرم داغ شده بود و دستام بی حس.

از فکر اینکه یه بچه ده ساله تا به این سن چه فشارهایی رو تحمل کرده و من چقدر بی خبر بودم، از خونسردی محمد به عنوان پدرش حرصم گرفت و از بی رحمی پدربزرگ و عموش ، از بی عاطفگی و بی مسئولیتی مادرش، از اینکه این بچه هیچکسو توی عالم نداشت. حس مادر ترزاییم گل کرده بود. زدم بغل جاده و همونجور از پهلو بغلش کردم و بهش گفتم من هستم عزیزم. دیگه لازم نیست غصه بخوری. لازم نیست برگردی اونجا. اگر بابات اجازه بده پیشمون بمون و کمکت میکنم.

نگام کرد و آهی کشید و گفت؛ زندگی من توی همون خراب شده ست سمیرا، میخوام مادرم دیگه مجبور نباشه دنبال این و اون بره. از معرفت و مردونگی این پسر ماتم برده بود با اون همه بی محبتی که دیده بود باز مثل شیر بالا سر مادرش مونده بود و سعی داشت نقش حامی رو برای مادرش بازی کنه.

بهش گفتم ؛ ببخشید که با پدرت ازدواج کردم و باعث شدم باز هم سهم تو نباشه، نمیدونستم اینقدر در حق تو کوتاهی کرده.
خندید و گفت ؛ نه بابا این چه حرفیه.تو خیلی خوبی . تو نبودی یکی دیگه زن بابام میشد . ضمنا پدرم اگر خودش میخواست، از ده سال پیش منو با خودش میبرد.

اون شب موقع خواب توی تخت، سر بحثو با محمد باز کردم. از اینکه توی این سالها اینقدر به پسرش بی اعتنایی کرده بود ازش عصبانی بودم. توجیهاتش مبنی براینکه بعد طلاق ، ورشکسته مالی و روحی بودم ، کارمو از دست داده بودم و اونم بچه مدرسه ای بود نخواستم بیارمش بندر و پدرم اصرار کرد ازش نگهداری میکنه و مادرش هم ول کرده و رفته بود و … منو قانع نکرد.

بهش گفتم ؛ حتی اگر گرسنه هم می بودی ، باز نباید پسر ده ساله تو پیش پدرت رها میکردی تا با حجم آوار طلاق پدر و مادرش به تنهایی کنار بیاد و بشه این جوون افسرده و داغون و پرخاشگری که اصلا نمیدونی چه موادی مصرف می کنه که پوست و استخون شده. تا حالا نشستی باهاش صمیمانه حرف بزنی، سالی چند بار بهش زنگ میزدی؟

سکوت کرد . عصبانی بودم و بازم سرزنشش کردم. روز عجیبی بود . مونده بودم من وسط این وضعیت داغون اینا چیکاره ام ؟ گفتم ؛ مثلا ازدواج کرده ام که آرامش و ثبات داشته باشم ولی میبینم هیچ شناختی ازت نداشتم و این وضعیت آینده مارو متزلزل میکنه. تو بیرحم و خونسردی و بچه خودتو ول کردی اومدی دو هزار کیلومتر دورتر ازش ، پول تو به چه دردش میخورده وقتی هم تو ، هم مادرش اونو رها کردین… این خیر نخواهد داشت توی زندگی ما …

محمد گفت؛ حالا چیکار کنم ؟ من نخواستم تو رو درگیر مشکلات خودم بکنم، ما هم که بچه بودیم کسی لای پر قو بزرگمون نکرد، خودمون گلیممونو از آب کشیدیم ، نه معتاد شدیم نه رفیق باز. من همیشه براش پول فرستادم.شرایطشو نداشتم بیارمش پیش خودم . با حرفای احساسی یه بچه ، قضاوتم نکن.

گفتم ؛ خودتم میدونی که زمان تو قابل مقایسه با الان نیست. بهر حال تو و زن سابقت خیلی در حق بچه بی پناه بد کردین، حالا ببین من چیکار میکنم، میخوام راضیش کنم بره دنبال دیپلمش و حداقل مدرکشو بگیره و کنکور شرکت کنه. روبراهش میکنم اونوقت میفرستم تهران.

پوزخندی زد و گفت؛ خودتو درگیر نکن . خیلی امتحان کردیم این بچه درست بشو نیست. روشو برگردوند و پتو رو کشید روی سرش.

گفتم؛ آقاااااااا پشتت به درد من نمیخوره ها ، من اون یکیو میخوام.
از پشت بغلش کردم و دستمو بزور بردم جلو توی شلوارش. آهی کشید و گفت؛ سمیرا امشب حال ندارم. بیخیال ما شو. میای صدتا رگبار و مسلسل روی آدم خالی میکنن بعد توقع داری این بدبخت بلند شه .

خودمو انداختم روش و میخواستم باهاش کشتی بگیرم تا از دلش دربیاد ، منو پس زد و گفت بزار فردا شب. واقعا نمیتونم.

با کمی حرص و عصبانیت و هزار تا فکر برگشتم سرجام و همونجور که دستم روی بازوش بود سعی کردم بخوابم. این کم خواستنها و بی حال بودنش نه بخاطر خستگی بود و نه بخاطر حرفهای اونشبمون، از اوایل ازدواج متوجه شدم توی سکس مرد حریص و زیاده خواهی نیست و غریب ده سال دور از زن بودن و تنها زندگی کردن توی شهر غریب باعث شده کلا میلش کم بشه. منم به مرور عادت کرده بودم و به سکسهای ماهی یکبار قانع بودم.

فردای اون روز از محل کارم با یکی از دوستانم که پدرش مدیر یک دبیرستان پسرانه بود تماس گرفتم و موضوع دیپلم نگرفتن امید رو براش توضیح دادم . به باباش زنگ زد و پرس و جو کرد و گفت با دادن مبلغی به عنوان شهریه میتونیم امیدو برای امتحانات شهریور ثبت نام کنیم تا سال یکی مونده به آخر رو براش نمره رد بشه و از سال بعد هم سال آخر بزرگسالان بشینه. میتونه بدون کلاس رفتن فقط امتحاناتشو بیاد .

من که از خوشحالی ذوق کرده بودم به امید زنگ زدم و بهش گفتم ؛ میام دم خونه دنبالت بریم بیرون. تمام مدت فقط بفکر این بودم که چطوری حرف بزنم تا راضی بشه تهران نره و اینجا درسشو بخونه. استرس داشتم که اگر قبول نکنه و بخواد لجبازی کنه چقدر حالم گرفته بشه. آخه چند باری دیدم که آب و هوا و وضعیت شهری بندر رو با تهران به شکل منفی مقایسه میکرد .

آبمیوه بستنی ای خریدیم و همونجا توی ماشین براش توضیح دادم که اگر میخوای موفق بشی باید حداقل دیپلمتو بگیری و اگر قبول کنی درس بخونی من همه جوره کمکت میکنم. پیش ما بمون، بابات هم قبول کرده و …
بدقت به حرفام گوش کرد، در نهایت گفت آخه میدونم وقت تلف کردنه. پول تو رو هم الکی بر باد میدم .نمیخوام سربار کسی باشم. کارم رو هم در تهران از دست میدم. وقت درس خوندن ندارم .
گفتم عزیزم اصلا اینطوری نیست. کارت مگر چقدر درآمد داشت که نگرانش باشی، خودتم گفتی صاحبکارت آدم عوضی بود. زنگ بزن به مادرت و بگو

بره پرونده تو از مدرسه سابقت بگیره و برامون پست کنه تا بریم ثبت نام کنیم.
بعدش گفتم ؛ مدیر اون مدرسه پدر دوستمه و اصلا لازم نیست خیلی به خودت فشار بیاری، راحت برات دیپلم جور میکنم و اونوقت لااقل میتونی بری دانشگاه و یه کار بهتر پیدا کنی، شایدم جای دولتی استخدام شدی.

گفت ؛ زشت نیست خانواده ات ببینن که پسر نره غول شوهرت خونه شما زندگی میکنه ؟ خندیدم و گفتم ؛ برو ببینم بچه .تو کجات نره غوله. بی مزه ! با یه لبخند کمرنگی از پنجره بیرونو نگاه کرد و گفت ؛ باشه‌ .

اشتراکات فکری و علایق مشترک زیادی بین من و امید بود ، گاهی اونقدر با هم حرف میزدیم که زمان از دستمون در میرفت. خیلی وقتها اونقدر سر یه موضوعی بحث می کردیم و حرف زدن ها طولانی میشد که داد محمد در می اومد و فریاد میزد وااای بس کنین دیگه دیوونم کردین.

از حرف زدن و وقت گذروندن با امید که ۱۱ سال ازش بزرگتر بودم خیلی بیشتر لذت میبردم تا حرف زدن با شوهرم محمد که ۱۵ سال ازم بزرگتر بود. محمد اساسا آدم بی حوصله، کم حرف و عشق خوابیدن بود. نه اهل بیرون رفتن بود، نه گردش، نه رستوران، نه هیچ شیطنت و تفریح دیگه ای. نهایت تفریحش این بود که بشینه پای ماهواره و چایی بیسکوییت بخوره .

این بود که مصاحبت امید جذاب و ظاهرا خجالتی با اون تیپ پسرونه اش برام غنیمتی بود و بهتر از اون ؛ احساسی بود که داشتم از اینکه در واقع مادرشم و محرممه و هرکس توی شهر منو ببینه به راحتی میتونم بگم پسرمه و اصلا نگران حرف و حدیث نباشم.

نود درصد اوقات محمد خستگی یا بی حوصلگی رو بهانه میکرد و با ما بیرون نمی اومد. بنابراین بیشتر اوقات تنها بودیم و از هر دری حرف میزدیم. چندین بار خونه پدر مادرم بردمش و شام یا نهار میموندیم پیش مادر و پدر تنهام. خواهرها و برادرها همگی ساکن شهرهای دیگه بودن . مادر با محبتم، عاشق امید بود و همش سراغشو میگرفت. هربار می رفتیم خونه ، دست پر برمیگشتیم و مادر کلی هدیه و خوراکی باهامون میفرستاد.

پرونده تحصیلیش رسید و ثبت نام کردیم و به همین مناسبت توی یه کافه سنتی برای خودمون جشن گرفته بودیم. امید همونجور که گفته بود از اینکه می دید من یه دختر بندری بیسواد و سبزه نیستم و دانشگاه رفتم و درکش میکنم، تعجب کرده بود و همزمان خوشحال بود و میگفت بابام شانس آورده تورو پیدا کرده.

مدتی گذشته بود که متوجه شدم توی بندر واسه خودش فروشنده ای پیدا کرده تا اون قرصی که مصرف میکرد و هیچوقت ازش نپرسیدم چه قرصیه، رو بهش بفروشه. اینو خودش بهم گفت. وقتی عکسای قبل از اعتیادش به اون قرص رو دیده بودم ، باورم نمیشد این بچه چقدر خوش قد و بالا و تپل بوده و دو سه ساله ی اخیر چه به روز هیکلش اومده بود.
بهم گفت ؛ میخوام ترکش کنم اما خیلی سخته. همون روز رفتم کلینیک ترک اعتیاد و براش پرونده تشکیل دادن. پزشک کلینیک خواست که با پدر مادرش صحبت کنه که من به جای اونها رفتم و دستوراتشو داروهارو گرفتم. نیاز به بستری نبود و فقط باید مراقبت می شد.
وقتی رسیدم خونه ، به شوهرم گفتم و طبق معمول با بی تفاوتی محض گوش داد و تشکر کرد ولی بازم گفت؛ خودتو درگیر این بچه نکن. چند بار خواستن ترکش بدن و نشده.

از اون ماه تا یکسال و نیم بعد، پیش ما موند ، دیپلمشو گرفت، اعتیادش به اون قرص لعنتی رو ترک کرد و مرتب سر کاری میرفت که براش توی بندر با کمک داییم پیدا کردم. دوستان خوبی از بین بچه های بندر پیدا کرد و سرگرم بود و فکر میکنم کنار ما آرامش داشت. منم مثل یه مادر، یا خواهری که مراقب برادر کوچیکشه، مواظبش بودم.

تا اینکه درس خوندنش نتیجه داد و دانشگاه قبول شد و علی رغم نگرانیهای من و پدرش با انتخاب خودش رفت تهران. براش خوابگاه گرفتیم چون ظاهرا مادرش ازدواج کرده بود و تنها نبود. اون رفت و دوباره ما بودیم و زندگی کسالت بار بی روحمون…

✍️ امید رو تا پنج سال بعد از رفتنش از نزدیک ندیدم. توی این مدت تمام ارتباطمون محدود شده بود به تماسهای سالی یکبار و پیامکهای دیر به دیر با پدرش هم تماس یا ارتباط خاصی برقرار نمی کرد.

بچه مغروری بود و با پدرش سر لج بود اوایل دانشجوییش چند بار براش پول میفرستادم ، ولی با کمال تعجب پس فرستاد و حاضر نبود از ما پول بگیره. توی یکی از تولدهاش با قسم و آیه که بخدا پول خودمه و بابات اصلا خبر نداره براش پول ریختم.

اخبار امید دورادور بهم میرسید که کارای مختلفی کرده بود از دیجی مراسم بگیر تا پیرایشگری و فیلمبرداری و همون اواخر که توی یه کافه بالاشهر کار میکرد. با دو سه تا از هم دانشگاهیهاش یه سوئیت داشتن و با هم بفکر رفتن از ایران افتاده بودند.
درسش که تموم شده بود مادرش بازم طلاق گرفته و امید مجبور شد برگرده با مادرش زندگی کنه. سالی یه بار رفته بودیم تهران ولی اون هر بار به یک بهانه ای نیومده بود. هنوز دلخوشی از پدرش نداشت.

یه سالی از فارغ التحصیلیش می گذشت که مجبور شدم به تنهایی برای شرکت توی یه ورکشاپ و دوره آموزشی مربوط به شغلم برم تهران ، ارتباطم با امید بسیار کمرنگ شده بود و زندگیم به روال کسل کننده اش در جریان بود، با وجود تمایلی که اول ازدواج داشتیم بچه دار نشده بودیم. بعد چند سال هم کم کم از فکرش اومدیم بیرون.

روزهایی بودن که اونقدر از بیخیالی و بی مسئولیتی شوهرم سر مسائل مختلف حرص میخوردم که خداروشکر میکردم بچه دار نشدیم. چون ازدواج دومم بود هرگز خیال طلاق رو نمیتونستم به ذهنم راه بدم.اما این به این معنی نبود که خوشبخت بودم و تنها نبودم.

محمد اصرار داشت که وقتی تهران برم حتما به امید سربزنم و احوالشو جویا بشم یا لااقل بهش بگم که تهرانم. بعد چند ساعت کلنجار رفتن با خودم و با وجود همه بی معرفتی های امید که بعد رفتنش از پیش ما، به راحتی فراموشمون کرد و یک بار سر نزد ، تصمیم گرفتم بهش خبر بدم .کنجکاو بودم ببینم بعد ۵ سال رفتارش باهام چطوریه و خودش چقدر تغییر کرده…

وقتی رسیدم فرودگاه ، حال و هوای بارونی و پاییزی تهران سرحالم آورد. عادت به تنها رفتن به خونه پدرشوهرم نداشتم برای همین کمی قدم زدم و وقت تلف کردم و بعد به مقصد خونشون اسنپ گرفتم. رابطه م باهاشون بد نبود. اونها هم مثل پدر و مادر خودم گرفتار پیری و مریضی بودن ، ولی خب حرف مشترکی نداشتیم.

برای امید نوشتم؛ سلام عزیزم خوبی! من برای کارم ، تنهایی اومدم تهران و دو سه روزی اینجا میمونم، اگر وقت داری بیا خونه پدربزرگ.
چند ساعت بعد جواب داد؛ سلام سمیرا جان، چه خوب ، خوش اومدی… اما راستش من اونجا نمیام. اگر برنامه ای نداری فردا عصر بیام دنبالت و چند ساعتی بریم بیرون و تهرانو بهت نشون بدم.

با کمال میل قبول کردم. حالا که توی موقعیت قرار گرفته بودم دلم براش تنگ شده بود و ذوق و شوق داشتم ببینمش.صبح فردا تمام مدت کار حواسم پیش امید بود که قراره ببینمش، توی دلم میگفتم یعنی الان چه شکلی شده؟

یاد خاطرات معصومانه بندر بودم، یاد وقت گذرانی هامون توی خونه، قدم زدنا، بازیها، ساحل، بازار، کوه و بیابون رفتنا و اون همه جور بودنمون، شوخی و خنده ها، یاد احساس و فکرایی که توی صندوقچه اسرار آخرین هزارتوی قلبم قایمش کرده بودم و یاد همه شوق و انرژی ای که اون سال توی زندگی بی رنگ و بوم بهم داد ، هرچند هرگز توی رفتارم چیزی بروز نداده بودم که بفهمه چقدر بودنش توی زندگی و روحیه من تاثیر داره و ارتباطم باهاش چقدر برام خاص و منحصر بفرده و نگاهم بهش به چشم یه رفیق ساده و صمیمیه و نه به چشم میراث خور شوهرم ! واقعا برام عزیز بود و دوستش داشتم.

بالاخره زمان گذشت، ساعتو نگاه کردم و قبل از چهار ازخونه زدم بیرون. بهشون گفتم برای ادامه دوره میرم. بعد از هفت هشت دقیقه پیاده روی ، رسیدم به ایستگاه تاکسی ای که محل قرارمون بود، پنج دقیقه نشد که از دور دیدمش که داشت از دور میدون رد میشد تا بیاد سمت من.
دست دادیم و بازم روبوسی کردیم.

چقدر عوض شده بود! از لاغری مفرط اون زمانش دراومده بود و صورتش جا افتاده تر و استخونی تر، چروک پیشونیش واضح تر و خط موهاشم عقب تر رفته بود.
نگاهاش جدی تر و رفتارش مسلط و با اعتماد بنفس، طرز لباس پوشیدنشم مردونه تر شده بود.

مات و مبهوت تیپ و استایلش شده بودم و همونجور دستشو تو دستم نگهداشتم که با خنده گفت ؛ سمیرااا؟ نکنه خیلی تغییر کردم؟ میدونم زشت شدم. چاق شدم. از حرفاش خنده م گرفته بود.

+خره کی گفته زشت شدی ؟ کجات چاقه. خییلی هم محشر شدی. پسر خودمی دیگه !
+ولی تو اصلا عوض نشدی سمیرا، تازه جذاب تر شدی.
با دست پسش زدم و گفتم ؛ بیخیال ، خودم میدونم چجوری ام الان ! ۳۵ رو رد کردم دیگه !
+نه بخدا خیلی خوشگل تری سمیرا.
+مرسی عزیزم، از درون خبر نداری ! دااغون.
+برو بابا .چرا؟ تو که خیلی شاد بودی دختر بندری.
+اون شادی هم همون موقع بود، وقتی رفتی زندگی همون گوهی شد که بود ! نه که خیلی شوهر همدل و پایه ای دارم !

همونجور که دستاش توی جیب شلوارش بود یه لحظه سرشو اونوری کرد و خودشو زد به نشنیدن. بعد دستشو دور شونه ام گرفت و هدایتم کرد سمت یه تاکسی ؛ بیا حالا بریم یه پاساژ خیلی خوب همین نزدیکیاست. نمیخوای خرید کنی مگه ؟

تاکسی پر بود و مجبور شدیم کنار هم صندلی عقب بشینیم، برای اولین بار بود که بدنم برای مدت طولانی بهش میخورد ، دستشو از بالای سرم رد کرد و یه جوری قرار گرفت که در آغوشش بودم. مهیای یک بغل کردن عاشقانه …‌

اونقدر از دیدنش ذوق زده بودم که ناخوداگاه دست لطیف و درعین حال مردونشو توی دستم گرفتم و گذاشتم روی زانوم. انگشتاشو برد لای انگشتام و سفت ترش کرد.

حمیرای تاکسی میخوند؛ دل من شد اسیرش… دنیا.دنیا… دیگه از من نگیرش… هوا پاییزی و خنک بود و توی بغل یه پسر جوون و جذاب بودم که پنهانی در اعماق قلبم حسرتشو داشتم و هزاران بار توی تنهایی خودم برای دوباره دیدنش بیتابی کرده بودم. اما نسبتمون با هم و فاصله سنیمون عین یه دهن کجی بزرگ خجالت زده م می کرد.

غرق فکر و لذت بودم که سرشو آورد دم گوشم و گفت؛ بابا چطور بود؟
+خوب، مثل همیشه.
+مادرجون چی؟ حالشون خوبه که ؟
+بد نیست خداروشکر. مرسی از احوالپرسیت ، ولی همیشه سراغتو میگرفت. نگفتم بهش که چقدر بی معرفت بودی و رفتی یاد ما نکردی دیگه.

+ببخشید بخدا. اینجا یه جوریه انگار آدم همه چیو یادش میره ، فقط باید صبح تا شب برای زندگی بدویی با چنگ و دندون. بخصوص برای مایی که بچه مایه دار نبودیم.

دلم براش میسوخت زندگی واقعا در حق این بچه ظلم کرده بود و در عین حال باز هم داشت برای حق خودش می جنگید.
زود رسیدیم و با بی میلی از بغلش جدا شدم. برام عجیب بود که دستمو رها نمیکرد . همونجور که توی پاساژهای مختلف قدم میزدیم و بیشتر غرق حرف زدن بودیم تا خرید، شب شد.

اسنپ گرفتیم و سوار شدیم، بدجوری تو ذوقم خورد چون جلو نشست و با گوشیش مشغول شد. متوجه شدم هنوز همون گوشی ای رو داره که 5 سال پیش خودم براش خریده بودم . تعجب کردم که تا حالا ازش نزدن یا نفروخته!

+امید هنوز این گوشیو داری؟! کار میکنه مگه ! ؟
برگشت به سمتم و با خنده گفت: آررره بابا. فقط دکمه صدا و اثر انگشت خراب شده. ولی سیستم عین ساعت !.
+گفتم : چه خوب ! خداروشکر ! موبایلیه آشنامون بود جنس اصل بهم داد.

رسیدیم دربند. نیم ساعتی بین پله هاش قدم زدیم ، لواشک خوردیم و عکس گرفتیم. پیرمرد خطاطی بساط کرده بود، امید منو نگهداشت و از توی لیست ابیات آماده، سفارش یه بیت شعرو برای خطاطی داد. پیرمرد نوشت؛ اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد ، باقی همه بی حاصلی و بیخبری بود … زیرشم اضافه کرد؛ سمیرا و امید، پاییز 99 . نتیجه شد یه قاب چوبی خوشگل که قرار بود بشه یادگاری امشبمون. هزینه کمی هم نگرفت ولی ذوق و سلیقه بی ریای امید به دلم نشست .

توی یکی از رستورانهای همونجا یه آلاچیق دنج سرپوشیده طبقه آخر رو پیدا کردیم و نشستیم . هوا سرد شده بود . بخاری گازی کوچیک الاچیق رو روشن کرد و روبروم به پشتی تکیه داد. منتظر سرویس چای و قلیون موندیم.

+خب تعریف کن امید ، مدرکتو گرفتی دیگه.
+آره پارسال . حالا بگو چیکارش بکنم من؟! به چه دردم میخوره؟
+خیلی بدردت میخوره . حالا میری حسابدار میشی و پولای مردمو میشمری!
خندید.
+آره برای حسابداری کار زیاده خداروشکر.

چایی خوردیم و قلیون کشیدیم. برام از فیلم و سریالهایی که جدیدا می دید حرف زد و از دوستاش و اینکه دارن برنامه ریزی میکنن برن ترکیه و بعد از اونجا یونان و اروپا… نگرانش شدم و گفتم اینجور خارج رفتن خطرناکه. نمیشه نری؟
+میدونم … ولی بخدا خسته م .چیزی برای از دست دادن ندارم، میخوام از همه چی فرار کنم، هیچ آینده ای ندارم. اونجا با یه کار آرایشگری میشه زندگی راحتی ساخت.

+عه ! پس منم بیام اگه اینجوریه. مدرک آرایشگری حرفه ای و صدتا مدرک آرایشی دیگه هم دارم.
+خب بیا . اصلا بیا باهم بریم.
+هییی! کاش میشد عزیزم. دلم میخواد برم یه جایی که هر روز حرف و گوشه کنایه فامیل و چشمهای نگران مادرمو که منتظره بهش بگم بالاخره حامله م نبینم .
+حق داری. سخته.
+ولش کن حالا، بگو ببینم چند تا دوس دختر داری ؟
+من ؟ دوست دختر؟ ای بابا ! دخترا منو نمیخوان که ، پول میخوان . اونم من ندارم.
+نه بابا اینجوریام نیست . دخترا عاشق تیپ و قیافه میشن. تو هم هردوشو داری عزیزم.
+فکر میکنی . شاید بیان سمتت ولی وقتی میبینن بی پولی و هیچکسو نداری میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن.
+امید باورم نمیشه تو الان تنها باشی. بگو بهم .خوشحال میشم بدونم.
نگاهش خیره به زمین بود و با دهنی یکبار مصرف قلیون تو دستش بازی میکرد .

+یه دختری بود، یه سال هم باهام موند.
تعریف کرد که عاشق مارال بوده، یه زن مطلقه جوان. حتی میخواستن ازدواج کنن و برن با هم زندگی کنن. ولی یه بار که مارال رو برده خونه ، مادرش شروع کرده به بی ادبی و فحش به دختره و از خونه بیرونشون کرده و مدام به گوشی دختره فحش و توهین میفرستاده ازون روز استارت جداییشون خورده تا در نهایت ولش کرده.

باز هم مادرش! آخه چقدر این زن بی مسئولیت و بی رحم بود، چطور می تونست با بچه خودش این کارو بکنه؟ تصورشم برام سخت بود که یه مادر چطور میتونه اینقدر خودخواه باشه و بچه شو قربانی شکست ها و ندانم کاری هایش توی زندگی کنه؟

دلم لک زده بود که برم کنارش بشینم و بغلش کنم اما بازم مغزم ، خجالتم و هزار اما و اگر دیگه نذاشت. با انگشتای پای جوراب پوشیده م کف پاشو لمس کردم و سعی کردم قلقلکش بدم ؛ گفتم، برای تو دختر و زن زیاده عزیزم. توروخدا زندگی رو سخت نگیر، آدما میان و میرن. یه وقت میبینی چشم روی هم گذاشتی داره چهل سالت میشه و هنوز یه بار طعم عشق و عاشقی رو نچشیدی. مثل من. کف پاشو به پام فشار داد.
تو چشام نگاه کرد و گفت: تو و بابا عاشق نشدین مگه؟
+بابا؟ اصلا بهش میاد عاشق بشه؟
+نه ولی حدس میزدم تو با اون روحیه و خونگرمی که داری حتما عاشق بابام شدی که باهاش ازدواج کردی.
+وقتی آدم میشه زن مطلقه ، اونم توی شهر سنتی ای مثل بندرعباس، دیگه عشق و عاشقی از سرت میفته . فقط باید سریع با اولین مورد مناسب ازدواج کنی وگرنه پدر و برادر و عمو و دایی روزگار آدمو سیاه میکنن. بابات برای خانوادم داماد خوبی شد.

سرشو تکون داد و گفت : چقدر مسخره است. میشه بپرسم چرا بچه دار نشدین؟
+اولش میخواستم. بعد که دیگه نشد دنبالش نرفتیم. بابات هم اصراری نداشت. با این شغل تمام وقتی هم که من دارم بچه داری یعنی بدبختی.
+همون بهتر! پدر من اگه بچه داری بلد بود در حق من می کرد.
یهویی گفتم ؛عزیزم… میشه بیای اینور بشینی، خیلی دوری که! مجبورم بلند حرف بزنم.

فوری اطاعت کرد و قلیونو چرخوند و اومد کنار من به پشتی تکیه داد . اون ته مه های مغزم بدجور درگیری بود: (بی تربیت، دختره دهاتی، داری زیاده روی میکنی، اگه بفهمه چی تو مغزت میگذره؟، فکر میکنی خیلی شهرزاد قصه هایی ، سیس مادرونه بهت نمیاد سمیرا خانم، الان بهت میخنده، این چه پررویی بود کردی؟ و…)
لپام گل انداخته بود ولی جنگ افکار دیوانه وار مو به سختی کنار زدم و چرخیدم سمتش، دستمو دور شونه ش انداختم و با اون دستم، دست آزادشو که قلیون نداشت گرفتم. مثل همون جوری که توی تاکسی بغلم کرده بود، بلافاصله انگشتاشو برد لای انگشتام… دلم آروم شد و مغزم سکوت کرد.

بهش گفتم؛ امید ، واقعا ممنون که اومدی ، فکر نمیکردم بیای منو ببینی.
برگشت و با یه ابروی بالا رفته توی چشام نگاه کرد و گفت: چرا نه ؟ من دوستت دارم.
اصلا انتظار این حرفشو نداشتم ، نخواستم بالارفتن تپش قلبمو بفهمه، زودی گفتم: آره دوسم داشتی که سالی یه بارم نیومدی یا پیام ندادی …

اون لحظه همه حواسم پیش جوابش بود، چند لحظه سکوت کرد و بعد گفت؛
+تو که میدونی نمیخوام بابامو ببینم. تو رو هم می دیدم چی میشد؟ من سهمی توی زندگی تو نداشتم. توی کل فامیل، توی غریبه از همه بیشتر هوامو داشتی. ولی بازم زن بابامی و با اون زندگی میکنی. بابام بیشتر از همون یه سال نمیتونست تحملم کنه.

راست میگفت، گره ارتباط ما پیچیده و کور بود… انگشتام لای انگشتاش بود و به روبرو خیره شده بود. بهش گفتم؛ منم دوستت دارم دیوونه. حیف که زن باباتم.

خنده تلخی کرد و سرشو گذاشت روی پشتی و نگاه کرد؛ میشه لباتو ببوسم ؟
+عزیزم … نه …

چند لحظه بعد ، لباش روی لبم بود و دستش روی کمرم. برای لحظاتی دچار خلسه شدم.نمیخواستم تموم بشه.
زودی خودمو کشیدم کنار و سرمو توی دستم گرفتم.زمزمه کردم ؛
+وای خدا ما چیکار کردیم. چرا نتونستم خودمو کنترل کنم؟ ببخشید
+کار بدی نکردیم، نگران نباش سمیرا
+پاشو بریم دیگه دیر وقته. مادربزرگت اینا نگرانم میشن.

وسایلمونو جمع کردیم و از آلاچیق زدیم بیرون. توی اسنپ کنارم نشست و تمام مدت دستمون توی دست هم بود. دم در خونه پدربزرگش ازش خداحافظی کردم. خیلی تلخ بود، دلم میخواست اون شب هیچوقت تموم نشه، ولی فردا صبح پرواز داشتم و باید بر میگشتم و خدا میدونه باز چند سال دیگه نمی دیدمش…

نوشته: sima.banoo

ادامه دارد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر


پسر خوانده - 2

فردای اون شب، که شام با هم بودیم برگشتم بندر، فکرم مشغول امید بود، تصمیم داشتم بازم خودمو کنترل کنم. نمیتونستم خودمو رها کنم و اسیر بیقراری بشم، این علاقه یک چیز ممنوعه بود و قطعا اگه مواظب نبودم زندگیمو به باد میداد.

پیام دادن های امید بیشتر شده بود، جوابشو میدادم . خیلی وقتا از تنهاییش میگفت و ازاینکه تازه فهمیده من براش چکار کردم و اینکه از منجلاب نوجوانی نجاتش دادم . اظهار دلتنگی میکرد و یاد ایامی که بی دغدغه و آروم توی بندر بود… حرفاش بیشتر رنگ و بوی احساسی پیدا کرده بود و هر بار طوماری از درد دل برام ارسال میکرد.

یکی دو ماهی که گذشت ازش خواستم مرخصی بگیره و بیاد پیش ما ، تماس گرفتم و باهاش حرف زدم. گفت میترسم اگه به بابا بگم میخوام بیام بندر یه حرفی بزنه که عصبانیم کنه و کلا کنسل بشه. قرار شد به باباش بگه که میخواد یک هفته ای بیاد بندر دیدن دوستان سابقش .

چند روز گذشت تا امید رسید بندر ، اومد خونه ما و شب اول رو رفت بیرون با دوستاش.آخرای شب که خواب بودم برگشته بود. از فردا صبحش باز ما با هم بودیم و محمد که سر کار بود، خیلی کم به سالن محل کارم میرفتم و حسابی مشغول مهمانداری از امید شدم.

یه مرز نامرئی بین ما بود … میدونستم که عاشق بغل کردنشم، در انتظار یه شروع بودم ، مثل اون شب دربند، یه آغوش اجباری توی تاکسی، یه بوسه بی هوا توی موقعیت خاص. یه حریم الکی مسخره وجود داشت که با وجود اون بوسه دربند نمیتونستم بشکنمش ، امید هم شاید شهامتشو نداشت. شاید از من میترسید، شاید از عکس العملم بعد از بوسه دربند دیگه از من بریده بود.

ما با هم بیرون میرفتیم، بارها تنها با هم خونه بودیم، آشپزی میکردیم ، فیلم میدیدیم، میخندیدیم، ولی انگار یک حجاب لعنتی بین ما بود، فکر و خیال راحتم نمیذاشت، از یک طرف از خودم شرمم میشد که یه روز بدونه توی سرم چی میگذره، حس میکردم چون از من کوچیکتر و تنهاست، رفتار من اگر بی محابا جلو برم باعث آسیب بهش میشه.

حتی در اظهار علاقه م بهش ، به سختی خودمو کنترل می کردم ، در حالی که دلم پر میزد برای قربون صدقه رفتنش و بغل کردنش، برای بوسیدن لباش، بوئیدن چشمای قشنگش ، برای لمس دستای لطیف مردونه ش. از اون طرفم شبها قبل خواب، خودمو بغل میکردم ، می مالیدم و خودارضایی میکردم ، محمد سرد و بی خیالم هم کنارم خواب بود، اما دستای پر حسرتم توی شورتم رو می کاوید و به سینه م چنگ مینداخت .

ذهن تربیت یافته ام در زندان تعصبات شدید، قفل سخت و محکمی بر رفتارم زده بود و اگر چه تک تک سلولهام اون رو طلب می کرد، باز وقتی تنها میشدم شیش دانگ حواسم بود که دست از پا خطا نکنم. اگر جرقه ای پیش نمی اومد، امیدواری نداشتم که بتونم یک روز از عشق امید سیراب بشم.
یک هفته گذشت و باز من در جدال بین عقل و شهوتم بازنده لذت بودم امید رفت توی آخرین دیدار ، توی نگاهش یک سرزنش عجیبی بود بقدری پریشونم کرد که از خودم متنفر شدم. نمیدونستم چکار کنم. داغون بودم. آخه این چه وضعیتی بود که گرفتارش شده بودم.

تنهای تنها بودم ، هیچکس رو نداشتم که از حال داغونم براش حرف بزنم.‌ نه خواهری، نه همکاری، نه عشقی، افسرده شده بودم ، اون از محمد بی احساس و پرت از حال و روزم و اون از امیدی که عاشقش بودم ولی یک عشق ممنوعه. فقط قرص میخوردم تا خوابم ببره. بیشتر وقتها سر کار نمی رفتم ، درآمد سالن افت کرده بود و همکارام همش زنگ و پیام میدادن.

از ناتوانی خودم در کنترل اوضاع عصبانی و پریشون بودم. تصمیم گرفتم امیدو فراموش کنم و این عشق یکطرفه و بشدت ممنوعه رو از ریشه بکنم ، شمارشو بلاک کردم و حتی خبری از سالم رسیدنش نگرفتم.

حال و روزم سخت بود و زندگیم تلخ و بی مزه ، بعد یکماه احساس کردم اندکی تسکین پیدا کردم و با خودم کنار اومده بودم .گهگاهی یواشکی پیامهای بلاک شده رو نگاه میکردم ببینم پیام داده یا نه ؟ اما جز یکبار تبریک مناسبتی چیزی نفرستاده بود. قطعا از من ناامید شده بود.

یکی دو ماهی گذشت و یک روز محمد پیشنهاد عجیبی داد، ؛ سمیرا نظرت چیه کلا بریم تهران زندگی کنیم؟
+تهران! چطور؟ کارت چی میشه؟
+میخوان منو برای ریاست دفتر تهران شرکت معرفی کنن ، من گفتم اول باید از زنم بپرسم ببینم راضی میشه پدر مادرشو ترک کنه با من بیاد .
از شدت تعجب مونده بودم چی بگم ، قبلا یه حرفایی زده بودیم راجع به تهران رفتن ولی موانع کاری جلومونو گرفته بود. و حالا الان کارش میخواست مارو ببره .
+تازه، اونجا شرکت یه خونه هم بهمون میده ! اگه از دست بدمش خیلی حیف میشه !
با کمی تردید گفتم ؛
+دوس دارم بریم ولی می ترسم پدر مادرم خیلی ناراحت بشن. همه خواهر برادرام رفتن شهرهای دیگه. اگه منم برم …
+پدر مادرت ماشاالله از پس خودشون بر میان، مگه پدر مادر من تنها نیستن اونم توی شهر بزرگی مثل تهران.
ته دلم به امید فکر میکردم ، در عین حال بخاطر این فکر از خودم بدم اومد .
،،،،،

تهران بودیم. سالن جدیدی اجاره کرده بودم و دنبال همکارای جدید برای لاین های مختلف در سالنم میگشتم. ته دلم ، هم منتظر امید بودم و هم میخواستم هرگز سراغمو نگیره و آتیش قلبمو بیدار نکنه. اما اون روز رسید که امید بالاخره اومد پیشمون.

شرکت محمد توی همان ساختمونی بود که آپارتمان ما بود ، شب قبلش امید پیش ما خوابیده بود . هنوز بیدار نشده بودم که حس کردم یکنفر بهم زل زده.چشمامو باز کردم و دیدم امید با لباس خونه پایین تختم نشسته، تا دید چشمامو باز کردم با یه نگاه مظلومانه، دستمو گرفت و آروم برد سمت لبش و آروم گفت ؛ اجازه میدی؟ لباشو گذاشت روی پشت دستم و بوسید. یه حسی داشتم که نمیتونستم بی تفاوت باشم، نمیتونستم خودمو کنترل کنم ، نمیتونستم به عقلم گوش بدم، قلبم چنان شروع کرد به تپیدن که انگار از توی سینه میخواست بپره بیرون، لبریز از خواستنش شدم دستشو گرفتم و کشیدمش سمت خودم ،اومد روی من، هیچ حرفی نزدیم فقط لبامون توی هم بود و تنش ، همه وجودمو در آغوش کشید.
کشیدمش توی تخت. کنار خودم ، چشمامون بسته بود، شاید نمیتونستیم توی چشم همدیگر نگاه کنیم. با لبهای در هم تنیده، دستامون همه تن همدیگه رو لمس کرد، همه بدنشو لمس کردم ، ریششو ، موهای سینشو، کمرش، پایینتر، پایینتر ، پایینتر … دستای اونم توی تاپی که بدون سوتین تنم بود دستهای اون ، دستای امید روی بدن لختم ، دستم به برآمدگی شلوارکش خورد ، شوکه شدم .دوباره تن دادم به مالیده شدن سینه هام . همش میگفت ؛ سمیرا ، سمیرا
و منم میگفتم جانم… عزیزم … دستشو از زیر دامنم برد لای پاهام و لمسم کرد.
+عزیزم ، دیوونتم سمیرا
+نفسم ، منم دیوونتم.
دستش بشدت کوسمو می مالید. بالاخره کیرشو درآوردم و نگاش کردم ، باورم نمیشد پسر لاغری مثل امید ، اونجور کیر کلفت و بزرگی داشته باشه. وحشتناک غیرطبیعی بود، امید از چشمای گرد شده ام فهمید که تعجب کردم؛
+دوسش داری؟
+محشره عزیزم.
+میشه منم مال تو رو ببینم ؟
+اوهوم
بلند شد دامنمو داد بالا و با دقت کوسمو نگاه کرد. چند بار بوسیدش و گفت کوس سمیرا جونم…

کیرش سیخ شده بود و از تو شلوارش زده بود بیرون. باورم نمیشد این امیده که توی تخت منه ، جایی که همیشه محمد می خوابید،دیدنش حس غریبی داشت.
گفتم ؛
+بیا بغلم .
دوباره اومد پیشم.
+نگرانم بابا نیاد ، برم ؟
+نه عزیزم بابا عادت نداره وسط کار بیاد خونه فقط بزار برم دستشویی، الان از خواب بیدارم کردی .
+برو عزیزم.‌

رفتم دستشویی و سر و وضعمو مرتب کردم، کوسم از قبل شیو شده بود بخاطر اینکه هرشب خودم میمالیدمش و آبشو می آوردم. قلبم تند تند میزد و صورتم داغ شده بود . لبام به کبودی میزد از بس امید لبمو خورده بود . یه لحظه مغزم بیدار شد و نهیب زد؛ سمیرا چه گوهی داری میخوری! اما شهامت پیدا کرده بودم ، مرز نامرئی از بین رفته بود . دویدم سمت اتاق …

درو آروم باز کردم، عشقم امید وسط تخت دراز کشیده بود، شلوارشو تا زانوش کشیده بود پایین و کیر بزرگ سیخ شدشو می مالید. رفتم تو تخت سمت لباش ، گفتم ؛
+امید … امید داری چیکار میکنی ؟
برگشت و با نگرانی تو چشام نگاه کرد؛
+نکنم ؟ اگه تو بگی هیچ کاری نمیکنم.
+عشقم نمیدونی چقدر دلم میخواد…
+جووونم… سمیرا من دیوونت بودم.
لب و زبونمون توی هم بود و کوسم غرق آب، کلفتی کیرشو لای پاهام احساس کردم ، سینه هامو گرفت . نوازش کرد نوکشو برد توی دهنش و مک میزد ، بعد با زبون نوکشو لیس های ریز میزد .کیرش روی کوسم بود هر دو بی تاب و تشنه بودیم.
دستشو برد لای چاک کوسمو مالید تو چشام نگاه کرد و گفت؛ اجازه هست ؟ سینه هامو خودم گرفتم تو دستم و پاهامو دادم بالا، سر کیرشو با یه دست روی ورودی کوسم تنظیم کرد و چشماشو بست، پایه هول کوچیک همه کیر پسر خونده م امید تا ته کوسمو پر کرد ، هر دو آهی کشیدم و از لذتش مست شدیم.
+آه ه ه ه ه امیددد
+جووونم … خوبه سمیرا ؟ درد نداری عزیزم ؟
+نه عشقم قربونت برم . خیلی عالیه
+جووونم … چه کوس داغی داری. چقدر تنگه دختر. کیرم به سختی رفت توش.
+آخخخ … گشادش کن عشقم.
+چشم… تو عشقی
دوباره کیرش. فرستاد تو …
+سمیرا نمیتونم تحمل کنم آبم میخواد بیاد .
+باشه، بریز توی کوسم.
+آااااه ه ه ه ه ه . بالاخره کوستو گائیدم سمیرااا…‌ جوووون …آاااااه ه ه ه …آاااااه ه ه ه .

تمام آب کیرشو توی کوسم ریخت… و من همچنان مست . در تب و تاب … هیولای شهوتم بیدار شده بود.

افتاد کنارم … دستمال برداشتم و بهش دادم که کیرشو تمیز کنه.رفتم دستشویی و خودمو شستم. توی آینه خودمو دیدم، سریع چشممو دزدیدم و خودمو به اون راه زدم ، کوسم هنوز داغ بود و به خواسته ش نرسیده بود، شاید کلا ده بار فرو کرده بود که آبش اومد.

دوباره رفتم توی بغلش کیرش مثل لحظه اول راست و مستقیم از بین پاهای لاغرش، غیرعادی کلفت بود ولی برای کوس مست من ،مثل آب حیات بود، مثل دلیل نفس کشیدن و علاج دردام. چرا باید سالها از چنین کیری بیخبر مونده باشم؟ چرا این اتفاق سالها قبل نیفتاد ؟ چرا من خودمو از این لذت محروم کردم؟
+سمیرا ببخش عزیزم آبم زود اومد، کوست خیلی داغ بود. الان بازم میکنمت تا تو هم ارضا بشی
+قربونت برم، منم لذت بردم … فقط ، باورم نمیشه این کارو کردیم…‌
+عزیزم … من دیشب توی اون اتاق تا صبح بیدار بودم و بهت فکر میکردم. میدونم نمیخواستی من پررو بشم ، ولی من پررو تر ازین حرفام…

با خنده گفتم ؛
+ممنون که پررویی کردی… من هر شب بهت فکر میکردم.
لبامو بوسید و زبونشو برد توی دهنم ، باز کیرش ، کوسمو لمس کرد…‌… رفتم پایین که کیرشو بخورم … کامل روبروش نشستم و کیر گنده شو شروع کردم به لیس زدن ،،تجربه ای نداشتم تا نصفه می رفت تو دهنم در میاوردم باز دوباره ، تخماشو لیسیدم تا نوک کیرش، باز کیرو تو دهنم فرو میکردم . یه بار دندون زدم و باعث شدم دستشو ناگهانی آورد سمت کیرش.

چندبار لیسیدم و بعد بلند شد منو خوابوند، رفت سراغ کوسم ، لبهای کوچیک کوسمو زبون میزد و بعد اطراف ورودی کوس رو یه زبون میکشید ، بدجور حرفه ای بود، آب کوسم راه افتاده بود و به له له افتاده بودم. سینه هامو می مالیدم و مثل سگ ، کیر میخواستم.

بازم لیسید، کمرمو داده بودم بالا و کوسم قشنگ جلوی صورتش بود. بلند شد و کیر کلفتشو گرفت تو دستش؛ یه بار دیگه کلفتی اون علم گوشتی رو توی کوسم حس کردم، عجب سعادتی ، تند تند تلمبه میزد و من توی ابرا بودم . یکی از پاهامو داد بالا جلوی صورتش و منو چرخوند و از پهلو کرد توی کوسم ، با هربار تلمبه زدنش، سینه هام می لرزید و کوسم پر و خالی میشد. یواش کرد و گفت؛
+میخوای بیای بالا روی کیرم بشینی؟
نفس نفس زنان گفتم ؛
+آره عشقم از خدامه.

دراز کشید و کیرشو تو دستش گرفت، پامو گذاشتم اونور بدنش و روی کیرش نشستم، آااه که چه لذتی داشت، کیر کلفت امید تا ته رفت توی اعماق کوسم. حالا من بودم و یه کیر شق که فقط مال من بود .موهامو با کش محکم بستم و بالا پایین کردم. کوسم بدمستی میکرد ، میدونستم توی این حالت فورا ارگاسم میشم واسه همین قبلش کیرو تا ته فرو نمیبردم ، وقتی خسته شدم و داغی کوسم به آخرین حدش رسید، نشستم و کیر پدرشوهرم رو تا آخرین میلیمترش توی کوسم جا دادم، پرشدم از دردشیرین و لذت بخش ارضا، لرزیدم و لذت بردم و آب کوسمو دیدم که از اطراف کیرش جاریه… نفسم تند میزد و نگران بودم نکنه قلبم وایسه و این آخرین لذتم باشه.

افتادم روش و نفس نفس میزدم و قربون صدقه هاشو می شنیدم. بعد چند لحظه دوباره بلند شد. حالت داگی شدم و کیرش دوباره رفت توی کوسم ، با هیجان کیرشو میزد توی کوسم ، موهای بلندمو گرفته بود و کیرش توی کوسم عقب و جلو میشد. غرق لذت بودم ، بهم گفت به پشت دراز بکشم و پاهامو بدم بالا.دوست داشت آبشو بریزه رو سینه هام . بازم پرسید اجازه هست؟

آبشو ریخت روی سینه هام و افتاد کنارم توی تخت، هر دو از شدت تقلا، نفس نفس میزدیم. چرخیدم سمتش و بوسیدمش، پیشونیش غرق عرق بود و رگش زده بود بیرون، بالش خیس شده بود.

نفس نفس زنان گفت؛
+حالا دیگه مال منی سمیرا. دختر بندری منی.
+فقط مال توام عزیز دلم .

راضی بودم ، دلم میخواست به آغوش بکشمش، بعد هفت سال امید مال من شده بود . بعد از هفت سال کیر پسر خوندمو دیدم و بهش کوس دادم ، بعد از هفت سال به شوهرم خیانت کردم…

نوشته: سیما. sima.banoo

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • آخرین مطالب ارسال شده در انجمن

  • فیلم زنش رو خوابونده و کیر کلفتش رو کرده توی کونش زنه هم صداش در نمیاد . تایم: 01:07 - حجم: 7 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • فیلم بدن نمایی شیرین دختر شیرازی (قسمت قبل) . تایم: 00:57 - حجم: 5 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های بدن نمایی و خودارضایی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • فیلم سکس داستانی همراه با مکالمه و حرف های سکسی با خانوم سکسی و حشری با کیر کلفتش تو چند تا پوزیشن تا خایه تو کصش تلمبه میزنه نالشو درمیاره . تایم: 07:00 - حجم: 25 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • زنه تو لایو شلوارشو درمیاره کوصشو نشون میده . تایم: 02:25 - حجم: 9 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های لایو سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • لایو سکسی مهلا . تایم: 01:17 - حجم: 5 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های لایو سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • زنم از لیسیدن متنفر بود! سلام بهزادم ۳۴ تهران، حشری و داغ البته این داستان مال شش سال پیشه تازه ازدواج کرده بودم،اسمش ترانه بود خیلی دوسش داشتم، اما رفتارهای اون یه جوری بود که کارمون به طلاق کشید… رفتارهاش به کنار اندام زیبا و خوشگلی داشت و صورت ملیح و جذابی منو دیوونه میکرد لحظه شماری میکردم که شب ازدواج برسه بریم خونه خودمون، خونه پدر و مادرش اصلا اجازه موندن و خلوت با هم نداشتیم شب ازدواج فرا رسید و یه سکس سرد کردیم، مثل جنازه روی زمین دراز کشید و آلت بزرگ منو دید و به شکم خوابید تا من کارمو بکنم، حین کردن یک کم آخ و اوخ کرد و کمی درد کشید آبمو ریختم روی پشتش دست کشید به آب منو با حالت خیلی بدی بود کشید و اخ و اوخی کرد که حالم بد شد… تا چندین روز نزدیکش نشدم بدم اومده بود از رفتارش به فکر راه چاره بودم و از این که با کسی مطرح کنم و مشورت بگیرم خجالت می‌کشیدم، فیلم های پورن نگاه میکردمو جق میزدم، با خودم گفتم باهاش صحبت کنم و اگه لازم شد بهش فیلم پورن نشون بدم شاید حشری بشه و یاد بگیره… سر صحبتو که باهاش باز کردم و در مورد سکس صحبت رو شروع کردم دیدم اخماش تو یه هم شد، گفت تنفر دارم خوشم نمیاد نمیخوام ادامه بدی! گفت اصلا حسی به این موضوع ندارم، بیشتر از لذت ازش تنفر دارم اگرم بهت اجازه دادم باهام سکس کنی بخاطر اینه که رسمه و رسومه و تو هم نیاز داری، همین قدر خودتو خالی کنی خوبه و آبتم باید تویه دستمالی چیزی بریزی! جا خوردم هر چه کنجکاوی از من که کنه ماجرا و علت این مطلب رو در بیارم جواب نگرفتم، احساسم این بود که یک رفتار وسواس گونه داره یا یه ماجرای بد تویه کودکی ولی اون حاضر نبود از گذشته اش بگه من تشنه تشنه و هر روز با دیدن اندامش و فیلم های پورن حشری تر میشدم تا اینکه یک روز وحشی شدمو افتادم به جونش، لباساشو از تنش به زور در آوردم اولش یک کم مقاومت کرد بعد تسلیم شد، فکر میکرد میخوام دوباره یک سکس کنم و خالی بشمو برم اما من نقشه دیگه ای داشتم شلوارشو در آوردم و شورتشو از پاش کندم و وحشیانه شروع به خوردن کصش کردم، کص و کونشو مثل فیلمها میخوردم میمکیدم ، حتی زبون میکردم توش ولی اون با دیدن این کارای من تعجب کرده بود و جیغ داد و فحش بهم میداد فکر میکردم حشری میشه رامم میشه اما می‌گفت این چه کاریه می‌کنه حالم به هم خورد خیلی کثیفی، عصبانی شدم بهش پاهاش جوری فشار دادم که دردش بگیره دیگه دست و پا نزنه، داد کشید، رفتم روی صورتش نشستم تا صداش بیرون نره ، کیرمو با زور کردم تویه دهنش واقعا کلافه و دیوونه شده بودم از رفتارهاش نمیدونستم چیکار باید بکنم کیرمو گاز می گرفت با دستم دماغشو فشار دادم و با حالت تهدید گفتم میخوریش و گازم نمی‌زنی و الا خفت میکنم، اشک تویه چشماش جمع شده بود، ترسیده بود سرشو تکون داد یعنی باشه خیالم راحت شد با کله رفتم تویه کصش شروع به خوردن کردم، یه جوری میخوردم که داد از نهاد هر زنی بود بلند می شد اما اون یه تکون هم نخورد، من وحشیانه به خوردن و همزمان تلمبه زدن تویه دهنش ادامه دادم تا اینکه همه آبمو خالی کردم تویه دهنش… خودش یه تکونی داد و ازم جدا کرد هرچی آب تویه دهنش بود رو خالی کرد بیرون پا شد رفت یه دهنشو شست و گریه می کرد بعدم رفت یه گوشه نشست ‌و زانو غم و گریه…‌‌… حالا که خنک شده بودم فهمیدم چه غلطی کردم هر چی رفتم از دلش در بیارم جواب نداد… ازش عذرخواهی کردم به تلویزیون دیدن و گوشی بازی کردن مشغول شدم گفتم یه خورده گریه می‌کنه آروم میشه… خوابم برد صبح بلند شدم اونم همون گوشه خوابش برده بود خودشو مچاله کرده بود بلند شدم روش پتو انداختم و بوسش کردمو رفتم. عصر با یه شاخه گل و یه کادو برگشتم خونه ولی خونه نبود یه کاغذ نوشته بود میرم خونه مون دنبالم نیا… هرچی بهش زنگ زدم جواب نداد، به مادرش زنگ زدم اونم سرد جواب داد هر چی رفتم در خونه شون و عذرخواهی جواب نداد، دیگه منم سرد شدم، تا نامه دادگاه اومد تویه دادگاهم راجع موضوع صحبتی نکردیم البته به مشاور ها یه اشاره ای به موضوع کردم اونا هم وجود رفتار وسواس گونه رو تایید کردن به خانواده اش هم گفتن باید پیش متخصص روانشناس بره اما اون اصرار به طلاق داشت و گفت دیگه نمیتونه این زندگی رو ادامه بده مهریه رو هم بخشید و از زندگیم جدا شد و من هم دیگه ازدواج نکردم و دور ازدواج رو یه خط قرمز کشیدم… بد ترین خاطره عمرم مربوط به بهترین دوره زندگیم بود نوشته: Behzadfada
  • تاوان صدای آهنگ رو تا ته زیاد کردم. نیم ساعته به پارتی رسیدیم، شایان بوقی زد که نگهبانای جلوی در بعد گرفتن کارت دعوت درو باز کردن. -اوه چه امنیتی! -آره چند تا کله گنده تو مهمونی هستن و می خوان معامله کنن. با چشمای گرد نگاهش کردم و گفتم: -چی؟ معامله تو مهمونی؟ شایان جای خطرناکی نباشه؟ با خونسردی گفت:نه بابا، چهارتا دختر میخوان بفروشن دیگه چه خطری. از ترس یه لحظه تو جام خشکم زد که شایان ماشین رو پارک کرد و برگشت طرفم، قیافه ی ترسیدم رو که دید زد زیر خنده و گفت: -دیوونه ی ترسو، شوخی کردم باهات. آب دهنمو با صدا قورت دادم که دستش رو انداخت دور کمرم و گفت: -شوخی کردم عزیزم. اصلا شوخی قشنگی نبود. خواستم از بغلش بیرون بیام که دستش رو گذاشت زیر چونم و صورتم رو بالا آورد و نزدیک تر شد، آنقدر نزدیک که لباش رو گذاشت روی لبام و با حرارت بوسید. یکم لبام رو فاصله دادم و میک آرومی به لب پایینیش زدم که وحشی شد و با حرارت بیشتری شروع به خوردن لبام کرد. نفس کم آورده بودیم که از هم جدا شدیم، نفس عمیقی کشیدم که گفت: -بقیه ش بمونه واسه شب و روی تخت و با جوجه سکسی و… زدم به بازوی عضله ایش و گفتم: -بچه پرو، شتر در خواب بیند پنبه دانه. جوجه سکسی می بینه تو بیداریییی. لبخند خاص خودش رو زد و با سر خوشی گفت: آخر حرفشو با سرخوشی مثل مست ها کشید و از ماشین پیاده شد، خنده ی آرومی کردم و منم پیاده شدم. دستم رو دور بازوی عضله ایش حلقه کردم و باهم به طرف خونه قدم برداشتیم، صدای آهنگ کر کنندش تا بیرونم می اومد. نگهبانی در ورودی رو باز کرد که رفتیم داخل، خدمتکاری به طرفمون اومد که مانتو و شالم رو در آوردم و دستش دادم. -اوه، زیادی تاریک نیست شایان؟ شایان با لبخند خاصش خم شد طرفم و گفت: -چه بهتر، میتونم همینجا کارتو بسازم. -بدجنس، گفته باشم من یه شب رویایی میخواما. ای به چشم خانومی. روی مبلی نشستم که شایان گفت: -چی می خوری؟ اشاره ای به بار شلوغ گوشه سالن کرد که گفتم: ویسکی ابروهاشو با شیطنت بالا انداخت و گفت: نوچ دهنت بو شیر میده بچه، می تونی از بین آب آلبالو و آب پرتقال یکیشو انتخاب کنی چپ چپ نگاهش کردم که با خنده از جاش بلند شد و به طرف بار رفت. نگاهم به پیست رقص افتاد که جوونا با سرخوشی می رقصیدن، وای قر تو کمرم نمی ذاشت آروم تو جام بشینم. شایان دیر کرده بود و داشتم به طرف بار نگاه می کردم که سنگینی نگاهی رو روی خودم حس کردم، برگشتم به عقب که یه جفت چشم مشکی براق دیدم که از فاصله نسبتا دوری بهم زل زده بود. خیلی مغرور روی مبل سلطنتی قسمت بالای سالن نشسته بود و سیگار می کشید، سنش خیلی زیاد نبود فوقش سه سال بزرگتر از شایان میزد که اونم کاملا معلوم نبود مخصوصا تو این سایه روشن اینجا. -به چی زل زدی عزیزم؟ با ترس برگشتم که شایان رو با دوتا لیوان تو دستش دیدم، نفسم رو به بیرون فوت کردم و گفتم: -هیچی. لیوان تو دستش رو گرفتم و گفتم: -بیشعور شربت آلبالو آخه! دهنش رو باز کرد تا چیزی بگه که لیوان رو تا ته سر کشیدم که تا معدم سوخت. -وای سوختم، چقدر تلخ بود، وای شایان… شایان با هل گفت: -اشتباه برداشتی این یکی آلبالو بود چرا یه نفس خوردی اون همه رو. اون یکی لیوان رو ازش گرفتم و سریع تا آخر سر کشیدم. -آخیش، داشتم می سوختم. شایان سرزنشگر نگام کرد و گفت: -بی احتیاط، چیزیت نشه آوا. سرخوش خندیدم و گفتم: -نه. شایانم خنده ی بلندی کرد و گفت: -آره معلومه. دستش رو گرفتم و کشیدم. -شایان پاشو بریم برقصیم. کشون کشون تا پیست رقص بردمش و شروع کردم به تکون دادن خودم، انگار شایان و بقیه دورم میچرخیدن. چرخی زدم که دست شایان از دورم باز شد و رفتم تو بغل یکی دیگه که عطر آشنایی داشت، سرم رو بالا بردم که نیما رو جلوم دیدم. خنده ی بلندی کردم و گفتم: -نیما جون. مثل همیشه اخمی کرد و گفت: -این چه لباسیه که پوشیدی؟ مگه نگفته بودم لباس باز نپوش؟ انگشتم رو بین گره های ابروش کشیدم و دستم رو دور گردنش حلقه کردم و گفتم: -نیماااا انگشتش رو روی لبم کشید و گفت: -جونم؟ خنده ی بلندی کردم و با سرخوشی گفتم: دیدی گفتی! بهم گفتی جونم. روی پنجه ی پام بلند شدم و لبم رو روی لبش گذاشتم و عمیق بوسیدم، انقدر بوسیدمش که نفس کم آوردم. آروم تو بغلش میرقصیدم که یهو یاد شایان افتادم، وای خدای من ندیده باشتم؟ می خواستم ازش جدا بشم ولی گرمای آغوشش نمی ذاشت، داشتم می چرخیدم که نفهمیدم چی شد و دستم کشیده شد و افتادم تو بغل یکی. -اعه شایانی. کجا رفتی وروجک مست؟ قهقه ای زدم که شایان دستم رو کشید و به طرف طبقه ی بالا برد، سکسه ای کردم که خندم گرفت. دو تا پله بالا رفتم که سرم گیج رفت و یه پله پایین اومدم که قهقه و سکسه م باهم بالا گرفت. شایان دستش رو انداخت زیر پام و خیلی راحت بلندم کرد، دستمو رو دور گردنش حلقه کردم و نفسای داغم رو توی گردنش خالی کردم. انگشتم رو روی گردنش کشیدم که سرش رو کج کرد و خندید. با پاش در اتاقی رو باز کرد و رفت تو و گذاشتم روی تخت نرم و بزرگی. خواست بلند بشه که دستم رو دور گردنش حلقه کردم و کشیدم طرف خودم و لباش رو شکار کردم. بدجوری گرمم شده بود و یه حس قویی داشتم، تمام حس های زنانه م بیدار شده بود و شهوت رو فریاد می زد. دستای بزرگ شایان روی سینه های گردم نشست و فشاری بهش داد. -آخ… -جووون خانمی، دوست داری؟ نفسم رو فوت کردم و گفتم: -آره لباش لاله ی گوشم رو مکید که صدای آه و نالم بلند شد، صدای در اومد ولی انگار شایان نشنید که بی توجه بهش لاله ی گوشم رو ول کرد و گردنم رو لیس زد که زیرش لرزیدم. دستی روی سینم نشست که با تعجب چشمام رو باز کردم -اعه شایان چرا دوتا شدی؟ قهقه ی بلندی زدم که اون یکی گفت: -جوجه سکسی من نریمانم. با خنده دستم رو دور گردنش حلقه کردم و گفتم: -چی نیما؟ نیما که پایینه. شایان لباسم رو پاره کرد و گفت: نیما رو هم میخوای عزیزم؟ دوست داری باهم جرت بدیم؟ با دستام هلش دادم رو تخت و روش دراز کشیدم و گفتم: -اوم جرم بدین… نمیدونم چند تا دست روی برجستگی های بدنم بود، نمیدونم توهم بود یا نه ولی کیر نیما تو دهنم بود و شایان انگار دوتا بود، یکیش کصم رو می خورد و اون یکی سینه هام و من ناله هام اتاق رو پر کرده بود. حتی اون مرد مرموزم بود، همونی که بی تفاوت تو تاریکی نشسته بود و حالا نگران تو بغلم بود و هی هشدار می داد مواظب باشید اون یه بچه اس. داشتم قهقه می زدم که یه دفعه دردی تو پایین تنم پیچید و چیزی تو کصم فرو رفت، جیغی زدم و ملافه رو چنگ زدم. لبای شایان روی لبام نشست و محکم مکید، انقدر با لبا و سینه هام بازی کردن که درد پایین تنمو یادم رفت و منم شروع کردم به بوسیدنشون. کم کم لذت بود که به تنم تزریق می شد، انقدر تو خوشی غرق بودم که هی فریاد می زدم تندتر…تلمبه ها سرعت گرفتن و کلفت تر شدن، انقدر بیرون رفت و اومد که لرزیدم و تمام جونم از بدنم بیرون رفت ولی انگار کار اونا تموم نشده بود که یکی دیگشون شروع کرد و باز وسط پام نبض زد و کصم پر و خالی شد… سرم داشت از درد میترکید ولی دلم نمی خواست چشمام رو باز کنم، می خواستم بازم بخوابم ولی تمام تنم کوفته بود و انگار تو یه جای سفت و گرم گیر کرده بودم. با بدبختی لای چشمم رو باز کردم که صورت نیما رو کنارم دیدم، دست و پاهاش رو دورم پیچیده بود و محکم بغلم گرفته بود. لبخندی داشت رو لبم می نشست که دیدم هر جفتمون لختیم، اصلا مگه من دیشب با شایان نیومده بودم مهمونی پس تو بغل نیما چیکار می کردم؟ تکون محکمی به خودم دادم که نیما چشماش رو باز کرد، دست و پاش رو اونور انداختم و روی تخت نشستم که چشمام گرد شد من لخت وسط چهار تا مرد لخت خوابیده بودم! یعنی…یعنی اونا خواب نبود؟ اون صحنه ها… دستم رو روی سرم گذاشتم… انگار دنیا داشت دور سرم می چرخید… همشون بیدار شده بودن و نگران بهم زل زده بودن…موهام رو محکم کشیدم و شروع کردم به قهقهه زدن. نوشته: سدنا
  • اولین بار به یه مفعول دادم سلام بچه ها من آرمینم ۲۰ سالمه و بدنم تو پر و سفیده میخوام خاطره اولین دادنمو بهتون بگم که خیلی برام لذت بخش بود و باعث شد خودمم مفعول شم داستان از اونجایی شروع میشه که من با پژمان از بچگی با هم ور میرفتیم و بقول خودمون دکتر بازی زیاد میکردیمو باعث شد به هم وابسته شیم و همیشه با هم ور بریم و سکس کنیم تا وقتی که به بلوغ رسیدیم. راستی پژمان یه سال ازم کوچیک تره و بدنش دقیقا مثل خانوماست و توپر و یه کون کاملا گرد مث خودم داره که خیلی حشریم میکنه هر موقع بهش فکر میکنم اخه خیلی خوشبو و نرم هم هست. خلاصه یه روز مثل همیشه پنجشنبه شد و خونمون خالی شد و بهش پیام دادم که بیاد پیشم و تنهام. چند دقیقه که گذشت نوشت باشه با یه ایموجی قلب شب قبلش هم کونمم شیو کردم و یهو نگام به آینه حموم افتاد و از دیدن کونم لذت میبردم و یه لحظه تصور کردم که میخوام بدم و تجربه دادنو میخواستم امتحان کنم. اون روز همچی و آماده کرده بودم خودمم خوشگل کردم براش تا همه جوره لذت ببره پژمان زنگ درو زد منم درو باز کردم رسید بالا و درو که باز کردم منو چسبوند به دیوار و از رو شلوار کیرمو میمالوند لباشو گذاشت رو لبام منم تا میتونستم خوردم لباشو. از دم در شروع کردیم به کندن لباسامون تا رسیدیم به اتاقم فقط یه شرت پام بود و دیدم پژمان یه لگ توری قرمز جذب پوشیده که وقتی دیدم برق از چشام پرید و کیرم داشت منفجر میشد زود دراز کشید و داگی شد برامو هی میگفت ارمین دوس دارم یطوری بکنی منو نتونم دیگه بشینم اتیش داشت از چشام بیرون میاد. سریع چسبیدم به کون خوش فرمش و کیرمو گذاشتم لای پاهاش و اونم شروع کرد به ناله کردن و هی میگفت بکن توش کسکش و کلی فحشای دیگ منم یه اسپنک محکم زدم روی کونش و لگشو کشیدم پایین سوراخشو که دیدم ناخودآگاه زبونم رفت روش و هی میلیسیدمش و ازش سیر نمیشدم بچه ها باورتون نمیشه میگم بوی توت فرنگی میده لعنتی و مست میشدم هر بار ازش زبونمو میکشیدم رو سوراخش و اون هی نفساش تند تر میشد و هی آه میکشید همینطوری میلیسیدم و میومدم پایین تر نزدیک‌تخماش که دیگ دراز کشید و گفت نکن آبم میاد من کشید تو خودش و یه چند دقیقه ای همو خوردیم انقدر حشری شده بود گردنمو کبود کرد یهو دیدم داره میره سمت پاهام برای اولین بار و هیچی بهش نگفتم داشتم سکته میکردم انقدر که استرس داشتم دیگه تقریبا حالت ۶۹ شدیم و اون چسبید به کیرم و منم سریع لگشو کامل دراوردم شروع کردم به خوردن رونش زبونم که خورد به رونش اونم سر کیرمو میک زد و جنون تموم بدنمو گرفته بود منم شروع کردم به خوردن کیرش هی اوج میگرفتیم و من سرمو کردم لای پاهاش و ی پاش زیر سرم بود ی پاش روی سرم کیرش فکر کنم ۱۵ سانت باید باشه انقدی که حشری بودم کل کیرشو با ولع تمام میخوردم اونم همینطور دیگ داشتم به اوج اوج میرسیدم و تو دهن هی تلمبه میزدم و یهو در اوردم از دهنم و بهش گفتم بلند شه رو تخت نشستیم روبروی هم و خم شدم وازلینو از کنار تختم برداشتم طوری قمبل کردم براش که ببینه خوب کونمو و گذاشتم وسطمون خیلی اروم و ملیح گفت چرا کونتو شیو کردی شیطون و منم نتونستم چیزی بگم و زل زدم بهش و اونم گف میخوای کاری که باهام میکنی باهات کنم تا ببینی چه حسی داره منم که از خدا خواسته زود داگی شدم و اومد چسبید به کونم و قمبل کردم براش و هی کیرشو میمالوند به سوراخم و منم نفسمو حبس کرده بودم سرشو چسبوند به کونم و شروع کرد به لیسیدن از سوراخم تا تخمام چند دقیقه که گذشت گفت مطمئنی؟منم با صدای لرزون گفتم اره میخوام تجربش کنم و اونم گفت اگه میخوای بکنمت باید اول جوری منو بکنی تا با حرص بکنمت. تو اوج حشریت انگار روم آب ریخت با این حرفش و ی جورایی عصبانی شدم سریع برگشتم و وازلینو گذاشتم وسط و دستشو کردم توش و گذاشتم رو سوراخم اونم با یه لبخند کثیف هی سوراخمو میمالوند انقدر حشری بودم نمیدونستم دارم چیکار میکنم. خودمم داشتم سوراخشو لیز میکردم اخ داشتم روانی میشدم وقتی انگشتاشو رو سوراخم حس میکردم خوب که مالید هلش دادم و دراز کشید کیرمو که میخواستم بزارم توش گفت نکن… دیدم داگی شده دوباره دیگ فرصت ندادم بهش که بخوام اول انگشتش کنمو اینا همون اول کیرمو هل دادم توش و اونم یه آه بلندی کشید و داشت بی قراری میکرد منم تا ته توش کردم و شروع کردم به تلمبه زدن و فقط صدای تاپ تاپ و آه و ناله های پژمان میومد. من همینطور داشتم تلمبه میزدم روش و اون دیگ درد نداشت و داشت لذت میبرد منم دیگه داشت آبم میومد که کشیدم بیرون گفت درش نیار گفتم بلند شو زود باش نوبت توعه و گفت مطمنی از حرفت یعنی واقعا میخوای بهم بدی گفتم اره گفت باشه میبینیم خم شدم جلوش و حسابی حشری بودم هی خودمو میمالیدم به کیرش و اونم داشت اروم اروم کیرشو فشار میداد و میگفت وای آرمین چه کونی داری تو هی میگفت این کون مال کیه منم روم نمیشد بگم تو و فقط ساکت بودم سرشو داشت محکم تر فشار میداد به سوراخم که یهو رفت تو سرش یه آی بلند گفتم و می خواستم بلند شم و پشیمون شدم از کاری ک کردم ولی پژمان نزاشت گفت صبر کن نمیزارم جایی بری الان خوب میشه دردش و بقیشو داشت فرو میکرد از درد داشتم میمردم و اون لعنتی هم ولم نمیکرد و فقط ملافه های تختو چنگ میزدم و هی درد میکشیدم و اون همه اون کیر لعنتیشو فرو کرد توم و شروع کرد اروم عقب جلو کردن اولش خیلی درد داشت و کم کم دردشو دیگ حس نکردم و فقط داشتم لذت میبردم و بهش گفتم تند ترش کنه اونم نامردی نکرد یه طوری تلمبه میزد که داشتم دیوونه میشدم و حس میکردم میخواد آبم بیاد هم درد داشتم هم لذت میبردم و هی درده کمتر میشد و من همش حشری تر میشدم نزدیک ارضا شدنم بود دیدم میگه داره میاد و از پاهاشو محکم چسبیدم که بفهمونم بهش بریز توش اخ نمیدونین چه لذتی داشت آب داغش توی کونم و آهی که میکشید داشت روانیم میکرد در اورد کیرشو و سوراخم داشت میسوخت گفت زود باش منو بکن دراز کشیده بود پاهاشو دادم بالا و خودش پاهاشو بغل کرد و سوراخش آماده آماده بود همین که سرشو گذاشتم داخل گف توهم خودتو توم خالی کن اینو که گفت وحشیانه میکردمش انقدی تند و محکم میکردم که تخمای خودمم درد گرفت و اون لحظه ای که میخواست آبم بیاد روش دراز کشیدم و پاهاشو باز کردم اون دستای زنونشو گذاشت روی کونم و شروع کرد به خوردن لبام و منم آبم اومد و همشو تو کونش خالی کردم انقد حالم خوب بود چند دقیقه همینطوری لبای همو خوردیم و با هم ور میرفتیم تو بغل هم بودیم و هی میگفت از کی میخواستی بهم بدی روت نمیشد منم خندیدم و خجالت کشیدم اومد کنار گوشم گفت ازین به بعد باید زیاد بدی بهم تا حساب بی حساب شیم. رفتیم حموم و اونجا هم حسابی سکس کردیم و اون روز شد اولین باری که کون دادم و خیلی لذت بخش بود و بعد اون تا حالا کلی سکس داشتیم و فردا هم قراره بترکونیم نوشته: کوچولوی داغ
×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.