رفتن به مطلب

داستان خیانت و سکس زن شوهردار

mame85

ارسال‌های توصیه شده

خیانت × بیغیرتی × زن شوهردار × داستان سکسی ×

ساره، یک شیطان

سکس، یک زنجیر نامرئی برای مردان هوس باز یا یک قلاب طلایی برای زنان فاحشه؟
بر اساس یک نظریه ی نا محترم مردان همیشه زنانی که به آنان خیانت میکنند را در ذهن خود بیشتر ارزشمندتر میپندارند.
این رو فهمیدم و روابط‌ و زندگیمو بر همین اساس شکل دادم خودم رو تبدیل کردم به قطره ی جنون ،عصاره ی شهوت برای مردانی‌که تعدد زوجین را افتخار میدانستند و همیشه به تعداد زیاد دوست دختران خود افتخار می کردند اما من ساره در آستانه ی سی سالگی باید تصمیم مهمی میگرفتم
اسیر کنم یا اسیر شوم؟
خسته از روابط یک شبه و روابطه هایی که عمرشان از عمر یک پشه هم کمتر بود هنر میکردم یک ماه جواب یک پسر را میدادم و لا به لا ی همان یک ماه هم کیس های جدید را ورق میزدم اما در این سن و سال آرام آرام باید به فکر یکجانشینی و دوری کردن از کوچ های متعدد باشم عمر زیبایی من شاید به شماره افتاده باشد پس باید آرام آرام به متمرکز شوم
فصل اول: رئیس منم!
ظاهر کلاسیک و بوی عطر تلخ ، سیگار های ایتالیایی ،ماشین آلمانی ،خاطرات سفر به اروپا و تست کردن شراب بیست ساله و قهوه ی دویست یورویی شاید برای یک دختر دبیرستانی بتونه تصویری از یک مرد رویایی ایجاد کنه اما برای زنی که سالهاست تنها هنرش مدیریت مردان و اغواگری این ادا و اصول ها به شدت نخ نماست . دانیال یا به اصرار خودش دنی‌پسر خوبی بود اما از لحظه ایی که شروع کرد به ارائه ی بیش از حد خودش‌ برای من بوی شهوت پرستیش بلند شد و عین یک سرخپوست ماهر که با دود علامت میده برای من سیگنال فرستاد که رئیس تویی و ابزار ریاست هم اون چیزیه که لای پام دارم راستشو بخوایید توقع داشتم خیلی سخت تر باشه و بهتر بتونه معامله کنه اما قافیه رو تو دیت اول باخت بدم باخت.
حالا که با دست‌من بازی کرده چه فرصتی‌ بهتر از الان؟!پولدار بود یعنی آرامش خوش لباس بود یعنی پرستیژ و از همه مهمتر هول بود که یعنی قدرت برای من.
خیلی آروم بهش فهموندم من آدم زیر چادر برو و گرم نگیر و گوشیتو بده چک کنمو این صحبت ها نیستم و نه جواب میدم و نه جواب میخوام. اولش یکم خورد تو ذوقش ولی خب این‌کیر لعنتی وقتی راست بشه‌ این حرفا رو نمیفهمه.
قرار و مدار های ازدواج در دیت های بعدی گذاشته شد و خونه و ماشینی که پشت قباله ی عروس بود نقشه ی شومم رو ضمانت کرد دیگه بود و نبود طلاق و ادامه ش برام فرقی نمیکرد اما خب‌ انقدر نامرد نیستم که ناکام به گور بفرستمش پس شب براش یک ضیافت تدارک دیدم از شامو شرابو شهوت ،یا به عبارتی مغز شکم و زیر شکم، مسیر سر راسته موفقیت.
مثل تمام موارد قبلی این بزرگوارم ادعا در حد رستم و عملکرد مثل دوغ آبعلی، بدون تکون نمی شد خوردش با تکون همه جا‌ می پاشید یکم که گذشت دیدم شتر سواری دولا دولا نمیشه ویاگرا و سیلدنافیل هم نهایت بهبود چهار پنج دقیقه ایی داشت براش و من دست به دامن یک دوست قدیمی شدم،ویبراتور.
پورن و ویبراتور مارو به یک نقطه ی اشتراک و سوال خیلی زیبا رسوند ‌و منو جک پات کرد
نفر سوم دوست داری بیاد عین این پورن استار بکنتت؟
اما باید با سیاست و خانومانه برخورد میکردم خیلی متین و سنگین و رنگین باید بهش القا میکردم که این فکر خودته و خودت بهش اصرار داری من علاقه ندارم و برای تو انجامش میدم تازه اگه انجام بدم.
اصرار و انکار های اون و من شروع شد و در نهایت ازش فرصت خواستم برای فکر کردن بیشتر اما هر ساعتی که باهم رو به رو می شدیم بعد سلام دومین جمله این بود
به پیشنهادم فکر کردی؟
با حالت کلافه گی‌ گفتم خب اوکی اما کی؟
ساعت ها و روز ها بحث جواب نداد و شخص مورد نظر یافت نشد تا اینکه یک شب تو جمع دوستان دنی که برای شنا کردن اومده بودن خونه ی ما آب جواب‌ سوالات منو داد و برجستگی مطلوبم یافت شد
سیروان دوست خوب شوهرم.

نوشته: جو لاندو

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

ساره، یک شیطان - 2
بعد مطرح شدن اسم سیروان استقبال دنی برام قابل حدس بود اون فقط میخواست حس شهوتش رو با دیدن من زیر کیر یک نفر دیگه ارضا کنه براش خیلی شخص فرقی نداشت اون نیاز داشت به کاکولد بودن و براش دست به هر کاری میزد اما من باید مطمئن میشدم که این موضوع برام تبدیل به یک کابوس نشه و سیروان هم یک سیب زمینیه بی بخار مثل شوهر بی غیرت نباشه برای همین ازش خواستم بهم تنیس یاد بده تا بتونم بیشتر باهاش‌وقت بگذرونم و ببینم ایا این همون چیزیه که میتونه منو سیراب‌کنه یا میشه قوز بالا قوزم.
یک روز در میون باهاش‌ کلاس میرفتم خیلی اوقات با یک ماشین می رفتیم یا بعد کلاس یک قهوه با هم میخوردیم و معمولا سعی میکردم باهاش‌خیلی‌گرم بگیرم و ذهنیت یک دختر شیطون و راحت رو براش بسازم اغواگری با لباس های عجیب و غریب هم که بماند بعد از نزدیکی وقتش بود یک کار عملی هم انجام بدم و یک قدم به جلو بردارم برای همین یک روز دعوتش کردم به استخر بعد از کلاس و اونم خیلی راحت قبول کرد و فقط گفت لوازم شنا همراهش‌نیست و منم گفتم احتمالا ست شنای استفاده نشده تو خونه پیدا میشه و حرکت کردیم به سمت به سمت خونه بعد حرکتش پرسید دنی خونه ست؟ با جواب مطلوبش ذهشو آماده ی هر چیزی کردم.
-دنی‌ معمولا این موقع از روز خونه نیست اما باشه هم مشکلی نداره شنا میکنیم دیگه نمیخوای بخوری منو که .
+من هر چیزی رو با سس قرمز تند میخورم(با خنده)
جوابم تقریبا مطمئنش کرد که خبراییه
-اره تو یخچال سس قرمز تند داریم
رسیدیم و از سیروان خواهش کردم تو حال منتظرم بمونه تا برم آماده شم و ست شنا رو براش بیارم .
سکسی ترین مایوم رو پوشیدم که در واقع بیکینی بود فقط شورت به دوتا بند به سوتینش متصل بود و دور گردنم گره میخورد و پشت اصلا نداشت
بدون حرف‌ اضافه رفتم پایین سیروان اب دهنشو قورت داد معلوم بود داره با خودش مبارزه میکنه که راست نکنه با یک چهره ی مغموم بهش گفتم
-فک کنم دنی اون ست رو داده کسی استفاده کنه و ست نو نداریم
+او چه حیف شد پس امروز قسمت نیست شنا کنیم
-چرا قسمت نباشه خب با شورت بیا تو آب چه فرقی داره؟
+اخه شورتم ندارم اضافه اینی که تنمه هم خیس بشه دیگه بدم میاد بدون شورت شلوار بپوشم
-خب یک پیشنهاد بهتر اصلا شورتتم در بیار
سکوت مطلق حکمفرما شد دیگه دستم رو شد براش از شوک حرفم در اومد گفت
+ساره میفهمی چی میگی؟
-اره اصلا هم بد نیست
+دنی بیاد چی؟میدونی جفتمون رو جر میده؟!!
-میذاری غصه ی شوهر خودمو خودم بخورم ؟ اولا نمیاد دوما یک درصدم بیاد جوابش‌ با من نگران نباش
خیلی دو دل بود داشت بال بال میزد برای کردنم و از طرفی داشت سکته میکرد برای ترس از اومدنه دنی.
دستشو کشیدم بردمش سمت استخر یکم وا داده بود ولی خیلی کند بود
-میخوام کارو برات راحت کنم سیروان .
مایوم رو در آوردم و لخت لخت جلوش‌واستادم این کارم سرعتش رو یکم بیشتر کرد اما ترسشو کم نکرد دیگه معلوم بود چی میخوام ازش برای همینم خودم رفتم جلوش چیزی که میخواستم رو به دست آوردم ،یک کیر چند سانت از ساعد دستم کوچکتر.
برای سیروان که روی لبه ی تیغ بود یک شوک دیگه معلوم نبود چه بلایی سرش میاره برای همین به بهانه ی‌آهنگ گذاشتن به دنی پیام دادم:
اینجا نیا، از دوربین نگاه کن، بیننده ی خوبی باش.

لینک به دیدگاه

ساره،یک شیطان - 3

فصل سوم :باد شیطنت بکار ، طوفان جندگی برداشت کن
خوردن اون کیر اصلا کار راحتی‌ نیست و دادن بهش‌ از اونم سخت تره اما شهوت خودش برات میچینه بهترین حالتو روان شدن آب از دو طرف ران هام نشانه اییه از اینکه سیروان کارشو بلده خوبم بلده صدای خوردن کیرش به ته رحمم صدایی نبود که خیلی‌ شنیده باشم ش‌ اما دلچسب بود انگار وسط تب یکی دست یخشو بذاره رو پیشونیت
جوری داشتم گاییده میشدم که مطمئن بودم دنی از پست دوربینش پنج بار ارضا شد .
لذت گاییده شدن زیر یک مرد واقعی‌چیزی بود که بعد مدت ها حسش کرده بودم و قرار نبود به این راحتی از دستش بدم برای‌همین دلبری کردنام برای سیروان رنگ و بوی دیگه ایی پیدا کرده بود حتی رنگ شورت و سوتین هام و‌ لاک ناخونام و …رو سیروان برام انتخاب میکرد دنی دیگه رسما تبدیل شد به شنونده چون دیگه جایی‌سکس نمیکردیم که دوربین داشته باشه برای همین این اواخر یکم از دستم کفری شد و خیلی جدی گفت یا این سری موقع سکس منم تو اتاق هستم یا دیگه تمومش کنید راستش دلم براش سوخت تمام این لحظات زیبا‌ رو مدیون دنی بودم برای همین نشوندمش رو مبل و فیس تو فیس رو پاش نشستم یک گاز از لباش گرفتم ، موهاشو با دوتا دستم گرفتم و کسمو با نهایت توانم روی کیرش کشیدم
-ببین دیوث تو برای من شرط نمیذاری ، خب؟! منم که اگه دلم بخواد بهت نشون میدم چه هنرمندی ام تو سکس ،فهمیدی؟
+اره عشقم
-من عشق تو نیستم رئیستم ، اربابتم ، همه دارو ندارتم .توی زندگیه عمومی و عادی برات میشم یک عاشق پیشه ی درجه یک اما توی تخت میشی تماشاچی،پاهامو لیس میزنی ،لنگامو بالا نگه میداری ،افتاد؟!
+کاملا عزیزم اما من نباید از زندگی جنسیت حذف بشم همه ی کارات با اطلاع منه و اگه بهم نگی کلامون میره تو هم دوست دارم گاهی هم زن خودمو بکنم اینو حق نداری ازم دریغ کنی.
-تو که کلا پنج دقیقه جون داری هر چقدر خواستی از این پنج دقیقه ها بگو خودم درخدمتم.
منم سیروانو دعوت کردم خونه و بهش قول یک سوپرایز رو دادم اون طفلک روحش هم خبر نداشت امشب چه اتفاقی قراره بیوفته.
لباس سفید ساتن پوشیدم و کفش پاشنه دار سفید دنی که منو دید خنده ش گرفت
+مگه قراره عروسی بگیری که سفید پوشیدی؟
-امشب میخوام عروسی بگیرم و فقط یک مهمون vipدارم ، شوهر عزیزم، ببین امشب چطوری زنت میره تو حجله.
این حرفم دیوونه ش کرد‌ بدن قالباً لختم رو آنچنان می بوسید که حس میکردم الان نفس کم میاره و سکته میکنه.سرشو آورد بالا و پرسید
+جنده‌ بودی یا جنده شدی؟!
اروم جواب دادم
باد‌ شیطنت بکاری‌ طوفان جندگی برداشت میکنی.

فصل‌چهارم: شیطان بودن اجبار بود ، نه یک انتخاب.
صدای زنگ در مثل رها شدن از یک کابوس بد برای من بود و شروع یک کابوس چند دقیقه ایی برای سیروان توی حیاط می خندید و میرقصید‌ حقم داشت گاییدن زن رفیقش و نیشخند کردنش‌براش‌ خیلی حس خوبی بود اما حتی یک درصد هم احتمال نداده بود که شاید بازیچه س بازیچه ی دست یک مرد شل کمر و یک زن جنده
بارها شده بود به جنده بودن خودم افتخار کرده بودم جنده بودن یک پکیج کامله از دروغ بدون عذاب وجدان و بدون حس سرزنش،عدم تعهد و بی بندوباری و همچنین عدم شرمساری و خجالت چی بهتر از این ؟!
هر کدوم از این صفات برای بدنامی یک نفر کافی بود اما روزی که برای شندرغاز زن یک پیر خرفتم کردن که دنیاش‌بافورش بود و پسراش‌ ترتیبم رو میدادن و اعتراض من ، زجه های من فقط یک جواب داشت تحمل کن خفه خون بگیر و صدات در نیاد اونا مردن و نیاز دارن کسی به من فکر نکرد پس الان فکر کردن به غرور و غیرت و تعصب زناشویی بیجا بود الان باید پرواز میکردم .
جلوی در اروم و با لوندی دستمو روی صورت سیروان گذاشتم و آوردمش تو خونه تا باز کردن چشماش و روبرو شدنش با دنی مسخره ترین بهانه ی دنیا رو آورد
«ساره گفت بیا‌ تنیس بازی کنیم آمدم آماده شه بریم خوشحالم میبینمت»
دنی هم گفت اره ساره بهم گفته تو تخت چه تنیسور ماهری هستی و سرویس هات کشنده ن
خنده ی جنده وار من بیشتر سیروانو بهت زده کرد حس کرد اون متحد یواشکیش بهش خیانت کرده و براش نقشه ایی کشیدیم که البته‌ کشیده بودم اما نه به ضررش .
وقتی دید لو رفته پیش دنی
یهو عصبی شد
-ساره چه خبره اینجا؟این چیزی نبود که بهم گفته بودی
+نترس امروز سفید پوشیدم که عروست بشم دنی هم مهمونمونه‌ و دوست‌ داره ببینه‌ زنش چطوری به بهترین دوستش‌ بله میگه
-اره دنی واقعا این چیزیه که میخوایی؟
حرکت سر دنی بهش تاییدی که لازم داشت رو داد و منم گفتم دیگه کلافم کردید میدونی چند دقیقه س کسم داره برای کیرت نبض میزنه بیا بکن دیگه کسکشم میخواد نگاه کنه یک ساعته سرپاست.
دستمو انداختم دور کمربندش‌و کشیدمش سمت اتاق خواب یک نور لایت و یک صندلی راحت برای شوهرم و یک تخت سفید برای بکنم
دکمه های پیراهن و کمربند و دکمه ی شلوار و بومممم،کیری که عین فنر پرید بیرون ولع من برای خوردنش وصف ناپذیر بود آنچنان میخوردمش‌که پیش ابشو تو ثانیه ی دهم تو دهنم حس کردم و از اون جالب تر ابش سی ثانیه ایی تو دهنم خالی شد
تا پرسیدم اومد دنی‌ عین آدمای پیروز خندید
همین ؟!همین بود کلش ؟ سی ثانیه ؟! بازم دم‌گرم پنج دقیقه ایی‌حریفتم
صورت سیروان چندتا حالت عوض کرد
لذت
خنده
تأمل
و خشم
اخریشو خیلی دوست داشتم مثل گاو عصبانی ایی بود که ماتادور تحقیرش کرده
پنج دقیقه ایی‌باهاش‌بازی‌کردم تا حالش جا اومد و شد همونی که دوست داشتم بک بکن تمام عیار
جوری تلمبه هاش‌ به ته رحمم میخورد جوری تلمبه میزد و کیرش به جاهایی میرسید که دست دنی هم بهش نمیرسه اینقدر طولانی من گایید که دیگه اختیاری رو خودم نداشتم آبم و‌ ادرارم قاطی میومد حتی پاهام لق شده بود و بالا نمیموند از نیم ساعت بعدی دیگه بیدار بودم اما مغزم خوابیده اصلا انگار چیزی نیست توش فقط و فقط سبک بالی بود
صدا میشنیدم سیروان دم دراورده بود از دنی سوال میکرد
بابای بچت بشم حرومی؟
دوست داری خودت بخوریش با بریزم توش؟
دوست کون بدی‌ تو رو هم میکنما و هر سری خندش عصبی تر میکرد‌ دنی رو
داشتم حس میکردم سکوتش اصلا نشونه ی خوبی نیست
خوشبختانه با یک نره ی مردونه کس داغمو داغتر کرد و خودشو از روم برداشت
منم ناخواسته از روی لذت زیاد گریه کردم به خودم اومدم دیدم دارم تو بغل دنی گریه میکنم و ازم سوال میکنه «اذیت شدی نفسم؟»«چرا گریه میکنی خب؟»
همونجوری تو بلغش خودمو مچاله کردم با تن عرق کرده از سکس و اب کیر یک مرد دیگه لای پام که سر خورده بود و تا نزدیکی زانوم رسیده بود
دیگه جنده نبودم حداقل‌تو اون لحظه دقیقا حس ادمای سیگاری‌ بود که بعد از اینکه سیگارشون تموم میشه و از نیکوتین بی نیاز میشن یادشون میوفته که باید ترک کنن منم دوست داشتم ترک کنم ترک جندگی.
سیروان که به خودش‌اومد عین یک شیر برنده سعی‌کرد دنی رو تحقیر کنه و من مطمئن بودم دنی از این حالت اصلا خوشش نمیاد برای همین با یک تشر محکم سیروانو خاموش کردم
«بی جنبه بازی در نیار و توهین نکن بازی امشب تموم شد حق نداری به شوهرم توهین کنی»اگه دوست داری دوش هم بگیری حموم داخل حال هست.
جای غالب و مغلوب عوض شد دست دنی رو کشیدم و بردمش تو حموم اتاق خوابمون و دوش گرفتیم زیر دوش میخواست حرف بزنه نذاشتم و بهش گفتم بعدا حرف میزنیم از حموم اومدم بیرون سیروان نبود منم دوتا ال دی خوردم اخرین چیزی که میخواستم حاملگی از کسی غیر شوهرم بود این حرکت حتی دنی رو هم متعجب کرد و با یک لحن متلک وار گفت
«فک کردم بچه دوست داری»
این سوال همون چیزی بود که رو تخت حسش کرده بودم حس پشیمونی دنی از اتفاقات چند وقت گذشته معلوم شد آدم این بازی نیست و این بازی هم باید تموم میشد تا با خودم کنار بیام ببینم کیر برام مهم تره یا شوهری‌که دوستم داره.
با حالت حق به جانبی گفتم
اولا اگه قراره شکمم بالا بیاد و درد زایمان رو تحمل کنم باید بچه ی من و تو باشه و دوما از امروز به بعدم دیگه اتفاقات اخیر تکرار نمیشه و این قضیه تا ابد بین خودمون میمونه بهت قول میدم
به خودم پنالتی هامو زدم دنی ایده آل نبود اما منو دوست داشت برام احترام قائل بود هرگز رابطه م رو به روم نیاورد منم راهبه نشدم اما تحمل کردم پنج تا یکی ارضا شدم و هرشب زیر شکمشو سیر نگه داشتم حتی تو پریودی
ساره شیطان بود حیله کرد و عاشق شد عاشق یک صدا، صدایی که وقتی زیر بچه های حاج رضا نشنیدمش صدایی که بعد عذاب دادنم توسط مشتری ها نشنیدمش صدایی که زیر سیروان نشنیدمش اما دنی، دنی و اون سوالاتش. بالاخره دستمال یکبار مصرف بودنم تموم شده بود ظاهرا مردا فهمیدن من بجز کس ، کون ،سینه ، دهن برای ساک زدن و پا برای لیسیدن قلبم دارم ، غرورم دارم دیگه نیازی نیست کسی برای پول آبشو به خوردم بده یا بشاشه رو صورتم
من دیگه شیطان نیستم فرشته هم نیستم من فقط در دنیایی که کسی‌ جز آدمیزاد حسابم نمیکرد شیطان بودنو انتخاب کردم همین.

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.