رفتن به مطلب

داستان صکصی کارمند جدید شرکت


migmig

ارسال‌های توصیه شده


مهری کارمند جدید شرکت

سال 65 بود که مدیر شرکت به من که مسئول نقشه کشها بودم گفت که بعد از عید یک کارمند جدید به ما اضافه میشه مواظبش باش اگر اشکالی چیزی داشت کمکش کن .

چون هنوز یکی دو ماه مانده بود به عید این امر به دست فراموشی سپرده شد .
بگذریم بالاخره شد بعد از تعطیلات روز 15 فروردین 1366 در شرکت مشغول کار بودم که در زدند چون خدمتکار برای خرید بیرون رفته بود من رفتم و در را باز کردم . دیدم دختر خانمی پشت در است گفتم با که کار دارید گفت برای استخدام آمده ام تعارف کردم بردمش پیش مدیر شرکت و برگشتم سر کارم بعد از چند دقیقه مدیر مرا صدا زد که بیا کارمندت را تحویل بگیر .
من تا اون موقع فکر میکردم کارمند جدید پسره کمی شوکه شدم چون اصلا انتظار دختر را نداشتم و کسی هم چیزی نگفته بود .(راستی اسم ایشون مهری بود)
خلاصه کارمون را شروع کردیم اوایل خیلی عادی بود ولی کم کم اوضاع طور دیگری شد من و مهری باهم خیلی راحت شده بودیم و صمیمیتی بین ما واقع شد . حرفامون رفت طرف عشق و عاشقی و ازین حرفا که تو کت من نمی رفت . کار به جایی رسید که تو اتاق چاپ
که همیشه خلوت بود یواشکی از هم لب میگرفتیم و خیلی زود می آمدیم بیرون و منتظر موقعیت بودیم که با هم تنها باشیم . (این که میگویند زنها شیطانند اینجا بهمن اثبات شد)
یک روز که هر دوتا تو کف هم بودیم یک پیشنهاد داد که من با مادرم بریم خواستگاریش
و رابطه خودمونو علنی کنیم که گرفته گیری نداشته باشد .
البته با هم توافق کرده بودیم که ازدواج و این چیزا نداریم و فقط از هم لذت ببریم تا هر وقت و اگر جدا شدیم ناراحتی پیش نیاید.
اولین سکس ما دقیقا روز چهارشنبه بیست و چهارم تیر 1366 بود. که من از اول هفته برای چهارشنبه مرخصی گرفتم . و مهری هم روز سه شنبه مرخصی گرفت .
من صبح رفتم دم خانه مهری منتظر شدم تا بیاد . این دختر دیوانه سکس بود و سیرمونی نداشت . بالاخره آمد و رفتیم خانه خودمان , حدود یک ساعتی با مادرم صحبت و احوالپرسی کردیم بعد رفتیم توی اتاق خودم که آن طرف حیاط بود .
آنجا نمی خواستم حول بازی در بیارم و با احتیاط پیش میرفتم ٍ که یک مرتبه گفت جمعش ببینم آمدیم اینجا حال کنیم یا حرفای بیخودی بزنیم .
منم از خدا خواسته شروع کردم به لب گرفتن و مالیدن سینه هاش خیلی سریع لخت شدیم و شروع به مالیدن همدیگر کردیم سینه های توپی داشت ولی نوکش کوچیک بود ولی خوب بود. لیسیدن سینه ها کمی پایین تر شکم و ناف هنوز به کسش نرسیدم ارضا شد .
ولی شده بود مثل یک شیر ماده وحشی منو خوابوند نشست رو کیرم و شروع کرد مالیدن کیرم به کسش بعد از چند دقیقه آبم با شدت آمد و به کس و کیرم مالیده شد .
چون دختر بود توش نمیکردم مدتی بی حال تو بغل هم خوابیدیم بعد داگی شد با وازلین سوراخ کونشو چرب کردم سر کیرمو گذاشتم تو کونش و آروم تا ته کردم تو و شروع کردم به تلمبه زدن خیلی خوشش آمده بود حرفای سکسی میزد در هینی که کونش میزاشتم با یک دست کسش و و با یک دست دیگه ممه هاشو میمالیدم که همزمان باهم ارضا شدیم و تمام آبمو ریختم تو کونش . بعد از چند دقیقه استراحت راند سوم شروع شد طبق دفعه قبل آمد روی من و کسش رو رو کیرم انقدر مالید تا ارضا شد . دیگه نا نداشت . و لباس پوشیدیم و خودمان را مرتب کردیم و رفتیم ناهار خوردیم و من رسوندمش به خانه .
این ارتباط سه سال ادامه داشت . و به دلایلی بعد از یک دعوای لفظی مهری از شرکت مان رفت و رابطه قطع شد.

نوشته: اصغر

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.