رفتن به مطلب

chochol

ارسال‌های توصیه شده

فتیش × تریسام × داستان سکسی × سکس تریسام × داستان تریسام × داستان فتیش × سکس فتیش ×

سکس من و زنم با پسر نوجوان فامیل

سلام داستانی که میخوام براتون تعریف کنم در واقع یک خاطره ست من رضا هستم ۳۸ سالمه و همسرم عاطفه ۳۴ سالشه من تقریباً ده سال پیش در سایت لوتی اولین داستان سکسی مربوط به سکس ضربدری و تری سام و خوندم و مرتب این چیزا رو دنبال میکردم و بعد از خوندن اون داستانها هر موقع که داشتم با زنم سکس میکردم یاد اون داستانها می افتادم و داغ میشدم یروز دلمو به دریا زدم در اوج سکس موقعی که کیرم تا دسته توکوسش عقب جلو میکردم دستم و بردم لای کونش و انگشتم و رسوندم به سوراخ کونش همزمان از عقب جلو میزدم دل مو ب دریا زدم تو گوش زنم گفتم دوس داری یه کیر دیگه هم بود دوتارو باهم. میخوردی ،و منتظر عکس‌العمل شدید و اعتراضش بودم که در کمال تعجب دیدم گفت تو دوست داری گفتم دلم میخواد خواست تو باشه نه اجباره من، گفت اگه تو دوس داشته باشی آره.
بعداز اون
دیگه کارم شده بود موقع سکس از نفر سوم حرف زدن هربار بیشتر از قبل اون شخص خیالی رو که اسمشو با توافق همسرم سعید گذاشته بودیم حرف می‌زدیم بعداز چندوقت دیگه زنم روش بازشده بود و می‌گفت من کیرسعید و میخام اول کیراون بزرگترها و با گفتن این حرفا و خیلی فانتزی مون و پررنگ تر کردیم و چندسال گذشت و این سعید خیالی بود که قبل از من اون و از کوس میکرد و بعد من از پشت میکردم میریختم توش هر دو از این نوع سکس صدبرابر قبل لذت میبردیم الانم که دارم تعریف میکنم عاطی هم کنارم نشسته و داره کمکم می‌کنه.
مدتها گذشت و دیگه عاطی تو سکس کارش شده بود که با آن ناله بگه سعید کی میاد بکنه توش رضا سعید و بیار دیگه یمدت دنبال دیلدو گشتم اون موقع مثل الان نبودم فراوون باشه ولی گیر نیاوردم خلاصه از قضا یک روز پسر یکی از بستگان دورمون از شهرستان اومد خونه ما و پدرش هم با من تماس گرفت گفت ساسان یه مدت پیش شما باشه ایرادی ندارد منم گفتم مشکلی نیست .
ساسان یه پسره شانزده ساله بود یه نوجوون لاغر اندام ک برخلاف پسرهای هم سنش خیلی بیشتر از سنش از سکس سردرمیاورد. من و ساسان خیلی باهم نزدیک شدیم ساسان هرشب کنار من تو اتاقی که من قبلا از اومدن اون با زنم میخوابیدم و زنم در اتاق دیگه ای می‌خوابید ما تا نیمه های شب بیدار بودیم هر شب و من تو گوشی می‌چرخیدم ساسی هم کنارم نگاه میکرد به صفحه گوشیم .
من یه فیلم از سکسم با عاطی تو گوشی داشتم که توی اون فیلم عاطی با صدای حشری میگفت کیره سعید خلاصه من اصلا حواسم به این فیلم نبود گوشیمو گذاشتم دست ساسی و رفتم حموم وقتی برگشتم نشستم برنامه های که باز کرده بود و چک کردم دیدم ای وای رفته تو گالری و اتفاقا همون فیلم من و زنم و دیده زیر چشمی نگاش کردم ساسی رنگش یه جوری شده بود زبونش بند اومده بود فهمیدم پسره با دیدن فیلم مون حشری شده و برآمدگی شلوارش کیرش مشخص بود بعد چند دقیقه ساسی گفت میشه برم حموم بش گفتم آره برو وقتی رفت حموم بعدچند دقیقه به یه بهانه دره حمام و زدم و منتظر شدم که اون درو باز کنه خودم در حمومو باز کردم و دیدم وای این بچه چه کیره کلفتی داره اصلا باورم نمیشد اصلأ بش نمی‌خورد همچین کیری داشته باشه و دقت کردم دیدم بدنش خشکه هنوز ولی کیرش صابونی بود دیگه مطمئن شدم این بچه داره واس فیلمی که از سکس ما دیده جلق میزنه فوری اومدم بیرون یه حس عجیبی داشتم نمیدونم چم شده بود حشری شده بودم نشستم رفتم تو فکر باخودم گفتم این میتونن همو
ن سعید خیالی من و زنم بشه ولی به خودم گفتم نمیشه آخه چطور میتونم بش اعتماد کنم خلاصه بدجوری رفته بود تو مخم این فکر همش تو
خیالم کیره ساسی و میدیدم تو دست زنم …

ادامه دارد …

نوشته: Reza

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.