رفتن به مطلب

داستان لز بازی منو دختر همسایه مون

mame85

ارسال‌های توصیه شده

دختر همسایه × لز × داستان سکسی × سکس لز × داستان لز × لزبین × سکس لزبین ×

لز با دختر همسایه

سلام من لیلا هستم ۳۰ سالمه قدم ۱۷۰ و وزن ۷۵ و سینه های ۸۵ صاحب خونمون که طبقه پایین خونه زندگی میکنن یه دختر داره که منو و اون خیلی باهم صمیمی هستیم با اینکه ۱۰ سال ازم کوچیکتره اما باهم احساس راحتی میکنیم و اسمش ساراس و ۲۰ سالشه قدش ۱۶۰ و وزن حدودا ۶۰ و این اتفاق برای تابستون امساله سارا هر یکی دو روز یه بار میومد خونمون باهم حرف میزدیم میرفتیم بیرون منم بیشتر وقتا تنها بودم و شوهرم صبح زود میرفت سرکار و شب دیر میومده خلاصه یه روز تابستون بود هوا هم اونروز خیلی گرم بود که سارا اومد خونه ما منم شورت و سوتین نپوشیده بودم یه شلوار تنگ پام بود جوری که کصم قلمبه شده بود زده بود بیرون و یه تاپ اولین بار بود انقدر پیشش راحت بودم خلاصه یکم که گذشت حرف سکس رو وسط کشید می‌گفت حس شهوتم خیلی زیاده نمیدونم چیکار کنم که یهو اومد پیشم و دستشو گذاشت رو کصم من یکم خندیدم و گفتم چیکار میکنی دیوونه دستتو بردار که گفت تو متاهلی و هروقت بخوای نیاز جنسیت رفع میشه اما من چی همش باید تو کف باشم و جق بزنم بزار یکم باهم حال کنیم اینو گفت و یهو لباشو گذاشت رو لبام و میک میزد و کصم میمالید دستشو از زیر شلوارم برد لای کصم که دید کامل خیس کردم که بلند گفت جوون بلند شدیم رفتیم اتاق لخت شدیم رو تخت خوابیدیم و گفت شروع کن گفتم چی گفت لز رو دیگه گفتم من بلد نیستم گفت پس تو بخواب من میام روت خوابیدم و اومد روم ازم لب میگرفت و سینه هام میمالید وبعد رفت پایین و شروع کرد به خوردن کصم یه جور با ولع کصمو می‌خورد که از لذت جیغ میکشیدم بعد بلند شد رفت تو پذیرایی و دو تا خیار آورد یکیشو کرد تو کونم یکیشو هم تو کصم و عقب جلو میکرد بعد ۱۰ دقیقه درآورد خودش دوتا انگشتشو کرد تو کصم تا بعد ۵ دقیقه آبم اومد یکم دراز کشیدیم و بعد بهم گفت بلند شو همین کارای که من باتو کردم تو با من بکن بلند شدم و اونم چهار دست و پا شد کصش تنگ بود اما کونش یکم گشاد بود خواستم یکی از خیارارو کنم تو کصش که نزاشت و گفت پرده دارم خیار رو بکن تو کونم خیار رو کردم تو کونش و تند تند عقب جلو میکردم اونم اه و ناله میکرد خودمم سرمو بردم سمت کصش و کصشو خوردم تا ارضا شد یکم باهم دراز کشیدیم بعد بلند شد رفت بعد اونموقع هفته ای دوبار لز میکنیم و هیچکس حتی شوهرمم نمیدونه

نوشته: لیلا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.