رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سفر × مرد متاهل × داستان سکسی × داستان مرد متاهل × سکس مرد متاهل ×

نیلوفر در سفر

سلام من نیلوفرم یه دختر ورزشکار و فوق سکسی با چهره ای جذاب این خاطره ای که میخواد بگم کاملا واقعیه وتو یه روز گرم تابستون برام اتفاق افتاد ما کرج زندگی میکنیم و اوایل شهریور بود رفتیم سمت جنوب مسافرت خونه ی اقوام ،من یه مقدار خرید داشتم تنهایی رفتم بازار و خلاصه خریده ام زیاد بود وایسادم کنار خیابون منتظر ماشین ،چندتایی ترمز کردن خوشم از قیافه شون نیومد رد کردم تا اینکه یه اقای موجه وایساد و پرسید کجا میرین منم دیدم آدم مثبتیه و اتفاقی نمیفته سوار شدم و شروع کرد به صحبت کردن که کجا میشینید و اینا…وقتی گفتم مسافرم اهل اینجا نیستم کلی ذوق کرد و گفت میشه باهاتون راحت صحبت کنم گفتم بفرمایید
گفت که یکماهه زن و بچم رفتن شهرستان خونه ی پدرش و من تنهام و بشدت نیاز به سکس دارم شما خیلی زیبایین و این حرفها ،اجازه بدین یبار باهم باشیم ونه شما منو میبینید نه من شما رو هیچ اتفاق بدی هم نمیفته منم ترسیدم اگه بد برخورد کنم حرکت دیگه ای کنه سعی کردم با حرف قانعش کنم که من اهل این کارها نیستم و اصلا حرفشم نزن و…
دیدم شروع کرد به التماس کردن و خواهش تمنا که فقط نیم ساعت بیا بریم خونه ی من راضیت میکنم اگه دوس نداشتی قسم میخورم هیچ کاری نکنم و‌برت گردونم واقعیتش رو بگم هیچ وقت از اینکارا نکرده بودم چون متاهل بودم و خوشم نمیومد خیانت کنم ولی همیشه یه گوشه ی دهنم فانتزی همچین چیزی رو‌داشتم پسره هم قد بلند خوش قیافه و خیلی موجه بود و یه جورایی وسوسه م کرد که به فانتزی چند سالم برسم
زمان زیادی نداشتیم اون همش اصرار میکرد و‌من انکار که نمیام و نمیخام که نفهمیدم چجوری رسیدیم در خونش ریموت رو زد و‌رفتیم تو گفتم من پایین نمیام افتاد به دست و‌پام و بوسیدنش و خواهش و التماس که من نرم شدم و‌رفتیم تو خونه ،خونه ی شیک و مرتبی داشت یه لیوان شربت برام اورد خوردم بعد خیلی حرفه ای شروع کرد به نوازش کردن و بوسیدن دیگه تسلیم احساسم شدم ودراز کشیدم وقتی لخت شد از اندازه ی کیرش شوکه شدم اونقد کلفت و‌دراز بود که تو‌دلم قند اب شد و میخاستم که سریع حسش کنم تو‌وجودم واونم وقتی لباس منو درورد اونقدر تعریف کرد از زیبایی اندامم که انگار دنیا رو بهش داده گفت تو‌ورزشکاری مگه گفتم اره چندین ساله بدنسازم وچقدر لذت برد چند دیقه فقط موند اندامم رو‌نگاه کرد و گفت مگه میشه کمر به این باریکی باسن به این خوش فرمی مگه عمل پیکرتراشی کردی گفتم نه همش طبیعیه گفت خدا منو خیلی دوس داشته که تو رو امروز سر راهم قرار داده سینه هامو جوری خورد که بدنم شل شد خلاصه اومد روی کار و بقدری سکسش قشنگ بود که انگار هر دومون تو هوا بودیم نمیدونم تاخیری چیزی خورده بود یا نه که حدود نیم ساعت طول کشید وشد یه سکس لذت بخش برای دو تامون،بعدش کلی ازم تشکر کرد و شماره شو‌داد گفت اگه باز اومدی این شهر و‌دلت خاست بهم زنگ بزن نوکرتم هستم همه جوره ،و من که هیچ وقت بهش زنگ نزدم و شمارشو همونجا انداختم دور که مبادا وسوسه بشم باز ،ولی شدیدا دلم میخاد بازم باهاس سکس کنم

نوشته: نیلوفر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• آخرین مطالب ارسال شده در انجمن

• فیلم بدن نمایی با چهره دختر تپل سفید ایرانی واسه دوست پسرش . تایم: 00:22 - حجم: 3 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های بدن نمایی و خودارضایی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • 2 قسمت بدن نمایی دریا (قسمت قبل) . کلیپ اول تایم: 01:52 - حجم: 12 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم   کلیپ دوم تایم: 00:23 - حجم: 3 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های بدن نمایی و خودارضایی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • دانلود کلیپ خودارضایی وطنی تیکه چوب رو لیس میزنه و باهاش خودارضایی میکنه هم تو کونش میکنتش هم کسش بعدش میشینه روش بالا پایین میکنه . تایم: 03:00 - حجم: 20 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکس ایرانی روی کلیک بزنید.
    • فیلم ساک زدن پسر کونی وطنی برای شیمیل دوجنسه . تایم: 03:00 - حجم: 19 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های گی ایرانی روی کلمه کلیک بزنید.
    • فیلم سکس ایرانی سکس داستانی همراه با مکالمه و حرف های سکسی با تعمیرکار تو چند تا پوزیشن با کیر کلفتش تا خایه کصش و میگاد و جرش میده و نالشو درمیاره . تایم: 10:50 - حجم: 41 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • سفر × برادر شوهر × داستان سکسی × داستان برادر شوهر × سکس برادر شوهر × برادر شوهر و مسافرت - 1 سلام نازیلا هستم ۲۸ ساله از یه شهر کوچیک اسم ها به خاطر موقعیت شهرمون عوض شده من تاحالا خاطره ای نگفتم پس ببخشید اگه قلم بدی دارم من سال ۱۴۰۱ با همسرم ازدواج کردم و این خاطره ای که میخوام بگم مربوط میشه به عید ۱۴۰۲ من قدم ۱۶۳ و وزنم ۸۰ کیلوهه یه شکم خیلی کوچیک دارم ولی تا دلتون بخواد رون و باسن دارم انقد بزرگه باسنم همه هم عاشق همین رون و باسنم میشن گندمی هستم با سینه های ۸۵ من کلا از قبل از ازدواجم دختر شیطونی بودم کلی دوس پسر داشتم با همه در حد مالیدن و خوردن و کون بود با دوست پسر قبلیم که باهاش ۲ سال بودم سکس کامل داشتم و همچنین همسرم همسرم ۳۰ سالشه و کیر کلفتی نداره ولی درازه از نظر سکسی هم هیچ مشکلی ندارم ولی من خیلی از اون هات ترم من یه بار کممه از داستان دور نشیم خانواده ی همسرم دو روز قبل از عید رفتن ویلاشون که حدود ۱۸ ساعت با محل زندگی ما تفاوت داره ما به خاطر کار همسرم که ۲ عید به یکی قول داده بود ۳ فروردین حرکت کردیم برادر شوهرم ۵ سال از شوهرم بزرگتره اونم کار داشت موند با ما اومد عماد برادر شوهرم ازدواج نکرده از شوهرم یه سر و گردن بلندتره و باشگاهیه برعکس شوهرم من از دو ماه پیش متوجه ی نگاه های عماد رو کون و کسم شده بودم منم از عمد لگ می پوشید شرت نمی پوشیدم که قشنگ تپلی کسمو ببینه یا همیشه تاپ میپوشیدم که سینه هامو نگاه کنه حس خوبی بهم دست میداد که یکی جز شوهرم رو من حشری میشه ولی هیچ وقت به فکر سکس باهاش نبودم ۳ فروردین ما صبح حرکت کردیم اقا سرتونو درد نیارم ما ۸ ساعت تو ترافیک بودیم ۶ ساعت دیگه هنوز راه بود خیلی خسته شده بودیم شوهرم زد کنار یه اتاق به زور گیرمون اومد برای خواب شوهرم سمت دیوار خوابید بردار شوهرم از ما خیلی دور اون سمت اتاق خوابید منم رفتم کنار شوهرم خوابیده بودم یه دامن و کت کوتاه تو راه تنم بود پسرا هم شرتک و تیشرت دیگه ساکامون بیرون نیوردیم با همون لباسا خوابیدیم ولی من قبلش کتمو سوتین و شرتمو در اورده بودم شوهرم انقد سرش درد بود قرص خورد خوابید منم سرم به بالشت نرسیده بیهوش شدم شب با احساس بالا زدن دامنم بیدار شدم چشمام خورد به شوهرم که پشت به من خوابیده بود یه لحظه قلبم تپش نزد فهمیدم عماد اینکارو کارده هیچی نگفتم که فک کنه خوابم میخواستم بدونم چیکار میکنه منم رو شکم خوابیده بودم یه پام جمع تو شکمم یه پام دراز یعنی کامل دسترسی داشت به همه چی انگشتشو کشید تو چاک کسم منم خیس شده بودم از فکر عماد یهو یه جوون خیلی یواش گفت منم بیشتر حشری شدم یهو حس خیسی تو کسم بهم دست داد فهمیدم خیلی اروم داره زبون میزنه از اون ورم کونمو میمالید بعد چند دقیقه پرو شد شروع کرد مک محکم زدن لیس میزد با زبونش ضربه میزد به کسم اقا من داشت تمام تنم نبض میشد که یهو یه انگشتش کرد تو کسم من یه تکونی خوردم ارضا شدم دستش نگه داشت بعد ۱،۲ دقیقه شروع کرد تو کسم انگشتش بالا پایین شدن با شستشم چوچولمو یواش مالید حس چرب شدن کردم وقتی دستشو در اورد و تا رونمو چرب کرد مطمن شدم زبونشو میکرد تو کونم و با انگشت اشاره سعی داشت بازش کنه منم چون از کون همیشه میدم اصن درد نداشتم تازه حشری ترم شدم همون لحظه ارضا شدم بعدها بهم گفت فهمیدم اون شب بیدار بودی اقا من یهو حس کردم یه چیز کلفت و دراز رو کسم میکشه از اون ورم دوتا انگشت تو کونم بود یه تکون دیگه خوردم پاییم که دراز بودو جمع کردنم کونمو کردم سمتش دو انگشت شد سه انگشت یکیشم کرد تو کسم یکم که مالید من دوباره ارضا شدم بزور جلو جیغ و اه و نالمو گرفته بودم زبونمو همش گاز میگرفتم یهو دستشو در اورد سر کیرشو کرد تو کونم یع تکون خوردم در اورد کیرشو انداخت تو چاک کونم شروع کرد عقب و جلو کردن یه ۱۰ دقیقه ای اینکارو میکرد میاوردش تا بین رونم میبردش بالا که دیدم حرکتش سریع شد دوتا انگشت کرد تو کسم کونم داغ شد ابشو ریخت تو چاک کونم منم با داغی ابش برای بار چهارم ارضا شدم ولی چون تو کسم نکرده بود بی تاب بودم بی تاب یه سکس عالی صدای کشیدن دستمال کاغذی شنیدم بعدم با حوصله نشست آبشو و چرب ها رو پاک اخرشم یه لیس بزرگ و یه مک محکم به کسم زد و رفت خوابید سر جاش صبح که بیدار شدیم هیچی به روش نیاوردم ولی دیدم خیلی سرحاله تا ویلا خبری نبود داستان اصلی از ویلا شروع میشه حتما ادامشو میذارم نوشته: نازیلا
    • پیرمرد × داستان سکسی × داستان پیرمرد × سکس پیرمرد × پیرمرد خیلی شهوتی سلام عزیزان منم مثل بقیه می‌خوام داستانی رو برای همه تعریف کنم ‌‌ اسم من شهناز البته اسم مستعارمه ۳۵سال سن دارم مطلقه .دو سال پیش با زن داداشم تصمیم گرفتیم بریم برا آموزشگاه رانندگی که گواهینامه بگیریم .توی شهرستان زندگی میکنیم .هر دوتا ییمون رفتیم یه آموزشگاه .بعد کلاسها زن داداشم رو معرفی کردن با یه آقای جوون .منم معرفی کردن با یه خانم .زن داداشم خدایی استعدادش خوبه با بیست جلسه تعلیمی .و دو جلسه آزمون سریع گواهینامه اشو گرفت ولی من بعد شش ماه نگرفتم .بعد یه مدتی ولش کردم .دوباره بعد از حدود پنج ماه تصمیم گرفتم از نو برم سراغش .وقتی رفتم یه پیرمرد خوشتیپی دم در بود که انگار منو می‌شناخت ازم پرسید شما مال این آموزشگاه هستین گفتم آره بودم ولی چند ماه پیش رد شدم دیگه نرفتم سراغش الان میخوام برم ببینم چیکار میکنم .یه پیرمرد خوشتیپی بود و ریش های صفر زده فقط یه کراوات کم داشت ولی من اصلا ندیده بودمش تا اون روز.گفت میخوای گواهینامه بگیری یا نه ؟گفتم معلومه .گفت من یه نفر رو بهت معرفی میکنم هم ارزون تره هم خودم باهاتون میام مال همین آموزشگاه هستش که هم خوب یادت بده هم ویژه حساب کنه فقط رفتی داخل بگو من فلان کس رو میخوام .وقتی گفتی فلان کس من خودم بهش زنگ میزنم واسه سفارش . خلاصه من رفتم داخل و همون حرفای اقا رو گفتم و برگشتم .بعد دو روز بهم زنگ زد شمارمو از دفتر گرفته بود گفت که سلام فلانی هستم امروز آقای دوستم با شما تماس میگیره منم میام باهاتون.خلاصه بعد چندین جلسه تعلیمی خوب اون آقا و حمایت ایشون پیرمرد منظومه من گواهینامه قبول شدم اما ماشین ندارم.خیلی خوشحال اومدم خونه و کلی تشکر از اون پیرمرد خوشتیپ.و گفتم انشاالله فرصتی بشه جبران کنم. بعد دو روز زنگ زد دوباره گفت که من خوشحالم قبول شدین .ولی نیازه چند بار تمرین کنید .توی تعلیمی باهاشون گفته بودم ماشین ندارم. گفت که یه پراید دارم میتونی برا اینکه از یادت نره یکی دو باری بیای با ماشین من دوری بزنی تا دستت نرم بشه .منم تشکر کردم قطع کردم دیگه فراموشم شد تا یکی دو ماه .بعد از یکی دو ماه نشستم پشت فرمون ماشین داداشم با اینکه گواهینامه داشتم ولی ده بار خاموش شد ماشین خیلی خجالت کشیدم از زن داداشم که تو ماشین بود .زورم گرفته بود .یاد حرف پیرمرده افتادم و روز بعد بهش زنگ زدم که با ماشینش دوری بزنم . خلاصه زنگ زدم بهش تا گفتم فلانی هستم سریع گفت در خدمتم .جریان رو براش گفتم گفت همین امروز بیا .رفتم یکی از محله ها منتظر موندم تا اومد.نشستم پشت فرمون چند باری چند تا نکته بهم گفت و فرمون رو بعضی مواقع دست میزد رو دستم می‌گرفت یا دستمو می‌گرفت دنده عوض میکرد برام واقعا من که هیچ حسی نداشتم اون جای پدر بزرگم داشت ولی نمی‌دونم چی شد یهو ازم پرسید یا نمی‌دونم یادم نیست در مورد خوشگلی و اینا گفت منم زدم زیر خنده داشتم میخندیدم که دستمو گرفت گذاشت روی یه چیز داغ یهو نگاه کردم زیپ شلوارشو باز کرده بود یه کیر سفت ازش زده بیرون اصلا جا خوردم و یجوری شدم دروغ چرا کیرشو که دیدم یه مقداری خیس شدم نمی‌دونم چرا خواستم داد بزنم و سرو صدا کنم ولی شل شدم بر عکس هیچی نگفتم فقط سکوت و عرق و خجالتی و اینا زدم کنار اونم یهو گفت من از شهوت نمی‌دونستم چیکار کنم دوست داشتم با شما رابطه داشته باشم .به جان مادرم انگار سحرم کرده بود هیچی نگفتم خلاصه اش کنم فقط می‌دونم توی یه خونه خالی باهاش سر درآوردم . دیدم داره لباسامو در میاره لختم کرده بود و خودش بخت شده بود یه کیر مثل یه کیر جوون کلفت و دراز و قرمز و صورتی مثل صورتش صاف تمیز کرده بود خودشو حسابی .اومد دستشو گذاشت رو کوسم شروع کرد مالیدن کوسم از خودم بی خود شدم … بعد از مالیدن کوسم کاملا خیس شده بود جوری که حین مالش کوسم صدا میداد خیلی بلد بود این پیرمرد …منم براش یه ساک حسابی زدم جوری که تا حالا واسه کسی نزده بودم .کیرش خیلی تمیز بود و صورتی خلاصه درازم کرد دهنشو گذاشت رو کوسم چنان برام میخورد میگفتم الان دهنش از کوسم رد می‌کنه میاد تو شکمم .خیلی خوب برام خورد .پاهامو مثل فیلم سوپر زد بالا رو دوشش دقیقا تا آخرین سانت کیرش که حدود بیست سانتی داشت تا بیخ گذاشتتو کوسم وای چه عقب جلویی میزد صدای خایه هاش که میزد به کوسم هنوز تو گوشمه به جان مادرم تا حالا همچین پیرمردی با این نوع شهوتی بودن ندیدم کار سه تا پسر جوون رو میکرد راحت .کم کم پاهامو هی داد بالا هی بالاتر و بالاتر جوری که هم شده بودم مثل گلوله قشنگ سوارم شده بود و تلمبه میزد .کامل مسلط رو کوسم و میزد توش بعدش گفت حالت داگی وایسا کونمو قلمبه کردم براش از پشت سوار لپ های کونم شد و گذاشت تو کوسم خیلی خوب تلمبه میزد .گه گاهی بر می‌گشتم عقب یه نگاهی به روش گاییدنش و خودش میکردم کیف میکردم برای این جدیتش توکار .اخم کرده بود و فقط میزد انگار دشمنی باهام داشت .چند بار رفتم تا مرحله ارضا آکا نذاشت .به سختی راضیم کرد که از کون منو بکنه من همش میترسیدم ولی باور کنید مثل آب خوردن تقریبا بدون درد از کون هم من گایید همون‌جوری داگی کیرشو تا نافش کرد تو کونم باور کنید چنان از کون منو گایید که میخواستم هر روز بهش بدم . خلاصه منو ارضا کرد حسابی اون روز اونم دو بار . خودش هم دوبار ارضا شد یبار کامل ریخت تو کونم یبار هم ریخت رو باسنم . خلاصه نوش جونش بشه .بعد اون دیگه نرفتم پیشش اینم هدیه من بود بابت گواهینامه گرفتن با کمکش . نوشته: شهناز
    • فیلم سکس ایرانی دختره رو خوابونده و لنگ در هوا میکنه تو کص دختره . تایم: 09:45 - حجم: 37 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.