رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

     زن شوهردار × بیغیرتی × داستان سکسی × داستان بیغیرتی × سکس بیغیرتی × داستان زن شوهردار × سکس زن شوهردار × داستان زن متاهل × سکس زن متاهل ×

شورت خیس من

یه چند سالی بعد از ازدواج با زن خوشگلم پریسا، یه جورایی دنبال این بودیم که بیشتر حال کنیم و من دوست داشتم که پریسا رو موقع ارضا شدن ببینم ولی با من ارضا نمی شد. خودش این رو نمی گفت و من یه جورایی از زیر زبونش کشیدم. چجوری میتونستم جیغ و داد ارضا شدنش رو ببینم. خیلی تلاش کردم و بالاخره موفق شدم یه بلیط گرجستان تهیه کنم و تعطیلات نوروزی یه چند روزی رو بریم اونجا. روز دوم بود که من پیشنهاد رفتن به نایت کلاب رو به پریسا دادم و اونم خیلی خوشحال شد. عصری قبل از رفتن به کلاب یه لباس مینی سکسی براش خریدم. از بالا و پایین بد جوری اوپن بود. رونای سفیدش تا نزدیکی کصش باز بود و از پشت تا خط کونش دیده می شد. از بالا اوضاع بدتر بود. یقه وی شکلش کاملا تا نزدیک نافش باز بود و کمتر از نصف هر سینه رو پوشونده بود. برجستگی سینه هاش خیلی زننده بود و داد می زد که کصش یه کیر حسابی میخواد. ساعت ۱۰ بود که وارد کلاب شدیم و هر کدوم یه کمی شراب خوردیم. یه مرد قد بلند از لحظه ورود ما رو زیر نظر داشت و من فکر می کردم از افراد کلاب هست. وقتی داشتم از دستشویی برمی گشتم از دور دیدم که رفته کنار پریسا و یه گیلاس پر می ده دستش. منم احساس عجیبی داشتم. نمی دونم چرا تحریک شده بودم و برجستگی کیرم از رو شلوار مشخص بود. همینطور داشتن صحبت میکردن و میخندیدن. به نظر میومد که ایرانی باشه، آخه ما انگلیسی مون اینقدر خوب نیست. دست پسره رفت رونای مرمرین پریسا و شروع به نوازش کرد. از دور تو اون تاریکی کلاب چیز زیادی دیده نمی شد، ولی هر وقت یه نوری به اونجا می رسید من میتونستم کمی ببینمشون. کلاب داشت شلوغ می شد و جوانان زیادی در حال رقص و شادی بودن. هی جای خودم رو عوض می کردم که ببینمشون و هم لذتشون رو خراب نکنم. دفعه بعد دیدم که دهن به دهن دارن بوس می دن و این ماچ و بوسه شون تموم نمی شد. از لذت، حسودی و خوشی نمی دونستم چکار کنم. یه لحظه دیدم که پریسا داره پاشون تکون می ده، نگو داشت شورتش که پسره کشیده بود پایین، از پاش در می آورد. خیلی علاقمند بودم که ببینم دارن چیکار میکنن ولی اصلا دید نداشتم و جرات نزدیک شدن هم نداشتم. هی جا عوض می کردم. به خودم گفتم بیخیال و رفتم یه آبجو خریدم و یه جایی نشستم. همینطور که نشسته بودم دیدم که اومدن وسط و با یه رقص آرام عاشقانه دارن میرقصن. همدیگه رو بغل کرده بودن. دستشون رو باسن هم گذاشته بودن و وقتی پریسا پشت به من شد متوجه شدم که پسره داره کونش رو می ماله و گاهی باسن سفیدش آشکار می شه. بعضی ها بهشون لبخند میزند. فکر کنم وقتی از زیر دستش رو کونشه، متوجه شدن که پریسا شورت نداره!
رفتن سمت یکی از ستون های دم درب کلاب و پریسا روشو کرد به ستون. یکی دستای پسره از بالا رفته بود رو سینه هاش و یکی از ممه ها از سوتینش بیرون اومده بود. از بالا داشت حسابی داشت سینه هاش رو ماساژ می داد. ساعت از ۱۱ گذشته بود و اینا همینطوری داشتن حال میکردن. میخواستم ببینم دست دیگه پسره کجاست. اینقدر جا عوض کردم که بالاخره متوجه شدم که دست دیگه پسره رو کس پریساس و دو انگشتی می کندش. معلوم بود که هر دوتاشون کاملا کنترلشون رو از دست دادن. از شدت شهوت شورت خیس شده بود و شورت پریسا یه جایی تو کلاب رو زمین بود. رفتم بیرون یه هوا بخورم.بیرون یه کم نشستم و یه نخ سیگار هم کشیدم. ساعت از ۱۲ گذشته بود و یه دفعه دیدم که پریسا بیرون کنارمه. پرسید: بهت خوش میگذره؟ جواب دادم: معلومه که وقتی پریسا خوشگله من با پسره داره حال میکنه، بهم خوش میگذره! پرسید اگه میخوای همین الان بریم و ازش پرسیدم به اوج رسیدی و با ابروهای خوشگلش اشاره کرد، نه!
گفتم بهش برو کصت رو بده و بعد از ارضا شدنت میریم. ما که همیشه گرجستان نیستیم. لباسش رو بالا زد که نشون بده کونش لخته و عشوه کنان دوباره رفت تو کلاب. وقتی رفتم تو دیگه اونا رو ندیدم. از کارکنان پرسیدم که شما اتاق پرایوت دارید؟ جواب دادن نه ولی دالان پرده دار هست برای سکس. وقتی دقت کردم ته کلاب یه پرده توری کشیده بودن و پشتش مردم داشتن یه کارایی میکردن. تقریبا همه نیمه عریان و یا عریان بودن.
می خواستم ببینم چطوری پسره کیرش رو میکنه تو کس پریسا. از پشت توری پیدا کردن خوشگله من که الان میخواست جنده بشه کار آسونی نبود. یه قسمت از لباس پریسا رو که رو زمین افتاده بود و یه گوشه اش از پرده بیرون افتاده بودم دیدم. بله اون کاملا عریان شده بود. جهتم رو عوض کردم و متوجه شدم که پسره ایستاده و پریسا داره کیرش رو میخوره. با اینکه کیرم کوچیکه ولی به من می گفت من کیر خوردن رو دوست ندارم! پوزیشن شون عوض شد و من دیگه دید نداشتم ظاهرا رفته بودن رو مبل ها. هجوم رفتم لبه تور رو بالا زدم. رو یکی از مبل های دور نشسته بودن و داشتن حرف میزدن. پریسا لباسش رو دور کمرش پیچیده بود و خبری از سوتین نبود! بعد دوباره ماچ و بوسه شروع شد‌. پسره بالا تنه ش لخت بود ولی شلوار پاش بود. دست پسره رو کص پریسا بود و نوازشش می کرد. داشت آبم می ریخت. خیلی تحریک شده بودم. دستم رو تو شلوارم بردم و شروع کردم به بازی با خایه هام. الان دیگه دیوث بودم و بی غیرتی کرده بودم ولی تا حالا اینقدر لذت نبرده بودم. شورتم کاملا خیس شده بود و تا اوج فاصله ای نداشتم. یه دفعه پسره لباس پریسا رو کنار گذاشت. دختره حشری کاملا لخت شده بود. پریسا شلوار پسره رو که باز بود از پاش بیرون کشید و بصورت داگی رو مبل قرار گرفت. کیر شق پسره شروع به تلوتلو زدن کرد. کیرش رو کص پریسا و چنان پر آب بود که سر خود تو. چیزهایی رو که می دیدم باور نمی کردم. پریسا کمرو من الان داشت باسنش رو تنظیم می کرد که کیر پسره قشنگ تر بره تو کصش و با حرکت ملایم کونش داشت حال می کرد. پسره تلمبه زدنش رو کند کرد. فکر کنم نمی خواست زود به اوج برسه و کیرش رو کشید بیرون. پریسا روشو برگردوند و رو مبل نشست. رونش رو باز کرد و پسره نشت و چند لیس به چوچوله های کشید. این داستان داشت خیلی طول می کشید. ساعت از ۱ صبح گذشته بود و پریسا بیش از ۳ ساعت بود که داشت حال می کرد و سکس ما هیچوقت از یه ربع بیشتر نمی کشید. کیر پسره از دور درشت و سنگین بنظر می رسید و پریسا نمی ذاشت که تا ته فشار بده، شاید کیرش بیشتر از این جا نمی شد. شروع کرد از جلو گاییدن و خوردن نوک برجسته ممه های پریسا. حرکت های پریسا خیلی شدید شده بود و بد جوری وول می زد. ظاهرا برای اولین بار تو عمرش داشت به اوج می رسید. من هم داشتم به اوج می رسیدم. پسره تلمبه های عمیقی می زد و یک÷سلام قثقق۳۳÷▪︎کیرش رو کشید بیرون و یک عالمه آب با فشار ریخت رو کس و ناف پریسا. هر دو تاشون به اوج رسیده بودن. پسره با سوتین پریسا رو کس و شکمش رو تمیز کرد. پریسا سرش رو رون پسره گذاشت. بعد از چند دقیقه ای اومد اینور تور و من پیدا کرد. می خواست داستان رو تعریف کنه اما من نخواستم و گفتم یه وقت دیگه، الان بریم خونه.

نوشته: محمد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.