رفتن به مطلب

داستان گی از خیال تا واقعیت

arshad

ارسال‌های توصیه شده

از خیال تا واقعیت

سلام من دانیال هستم و ۳۰ سال دارم قد ۱۸۰ و رنگ پوست سفید تو پر و کم مو هستم
من از بچگی به گی علاقمند بودم و از سن خیلی کم برای اولین با یه مداد ۱۰ سانتی کردم تو کونم که همش رفت داخل و خیلی ترسیدم و وحشت زده رفتم دستشویی و با یه زور اومد بیرون انگار دنیا رو بهم دادن بعد کم کم ترسم ریخت و شیلنگ دستشویی که کمی کلفت تر بود امتحان کردم اوایل خیلی استرس داشتم ولی کم کم شد کار هر روزم به هر بهونه ای میرفتم حموم و هرچی می‌شد رو میکردم توی کونم و لذت میبردم بعدها دسته برس ، خیار، نانچیکو ،بادمجون ، کدو خورشتی، سوسیس و … که اینها چند سال طول کشید تا با کیر مصنوعی آشنا شدم ولی میترسیدم بخرم یا از کسی بپرسم چون مطمئنم فکر میکرد برای خودم میخوام، هرگز کسی از این میل جنسیم باخبر نبود و همه سال‌ها مخفیانه و حرفه ای انجامش میدادم ولی بخاطر فرم بدنم و رنگ پوستم و جذابیت طاهرین توجه ها به من جلب می‌شد ولی ترس از ابرو همیشه باعث می‌شد جوری رفتار نکنم تا کسی بخواد جرات کنه پیشنهاد بده
خلاصه تصمیم گرفتم خودم درست کنم و یه جای چسب بزرگ آکواریوم از سرو ته بریدم و یه تخم مرغ شانس که توش آسمانی هست که یک کلاهک شیشه ای که البته پلاستیکی هست رو که خیلیم شبیه کله کیر هست با چسب نواری محکم و میزون چسبوندم یکطرفش و از طرف دیگش شمع تخته ای آب شده رو ریختم توش و موندم خوب سرد بشه و خودشو بگیره و از بی رنگی به سفید سفت تبدیل بشه بعد اول کلاهکو که با چسب چسبیده بودم جدا کردم ( وای چه کلاهکه صاف و خوشگل و خوردنی شده بود بعد با کارت استوانه پلاستیکی چسب آکواریوم که دور شمع و گرفته بود و بریدم ، حالا ی کیر کلفت ۲۰ سانتی با کلاهک خوشگل داشتم ولی هنوز کامل شبیه کیر نبود
با ی فلز شروع کردم به تراشیدن شمع اول کله کیر با جزییات تا ختنه گاه ( البته گم من طراحی و کار دستم عالیه) و شروع کردم با شیار رگه‌ای کلفت کیرو در آوردن بعد یکسانه ی کیر کلفت با کلاهک خوردنی با رگه‌ای کلفت توی دستام بود که قرار بود کونمو گشاد تر کنه و لذت یه کیر کلفته ببرم ، از شهوت دستام میلرزید دنبال یه فرصت بودم که در آرامش براش لخت بشم و این کیر کلفت از بدنم لذت ببره
چند روز شد تا خونه خالی بشه خلاصه اون فرصتی که میخواستم رسید
شمعو از جایی که مخفی کرده بودم آوردم روشو کاندوم کشیدم( واااااای چه کیری) دستام میلرزید ، رفتم دستشویی با آب گرم هم خوب خودمو خالی کردم هم سوراخ کونمو نرمو باز کردم میدونستم کار سختی دارم ولی هرجور شده میخواستم این کیر کلفت بره توی کونم ، خیار بادمجون هویج زیادی کرده بودم توی کونم ولی این با کلفتی و ظاهرش که بینهایت شبیه کیر بود و من همیشه عاشق اینم که یه کیر سیاه کلفت و بزرگ سیاه پوستا با اون کلاهک خوردنی کیرشون بره توی کونم هیجانی چند برابر می‌کرد رفتم توی اتاقم و یه اینه قدی گذاشتم طوری که وقتی روی تخت شمعو میکنم توی کونم ببینمش تا لذت بیشتری ببرم
اول پایین تخت روی زانو نشستم و کیرو طوری که انگار ی نفر لبه تخت نشسته قرار دادم و با لذت شروع کردم به ساک زدن
واااای چرخوندن زبونم دور کلاهک لیس زدن کیر از پایین تو خودش و یهو فرو کردن کلش تا ته حلقم و خوردن سر کیر ته حلقم و حال عق زدن و خفگی چیزی که توی پورن وقتی یکی کیر یه سیاه پوستو میخورد میدیدم و ریختن آب دهن از دو طرف وااااااای عالی بود
چشمامو میبستمو انگار واقعا دارم ی میر واقعیت ساک میزنم بدون اینکه آبروم بره و کسی بفهمه که من دوست دارم کون بدم و ی کیرو با ولع و لذت مثل کونیا بخورم
حالا دیگه وقته کردن کیر کلفت ۲۰ سانتی داخل کونم بودم
وااااای چه استرسی
یعنی میشه بره داخل ؟
یهو جر نخورم؟
اول سوراخ کونمو خوب خیسش کردم و شروع کردم به فرو کردن انگشتام به داخل کونم وقتی ۳ تا انگشتم رفت داخل سعی کردم خودمم یکم باز کنم
دوباره یکم کیرو ساک زدم و خوب خیسش کردم
مثل آبشار از سر کیرم پیش آب میریخت
زیاد نمیتونستم به کیرم دست بزنم از ممکن بود آبم بیاد و کلا همه چی خراب بشه ولی هر وقت پیش آبم زیاد می‌شد با انگشت میذاشتمش تو دهنم و توی دهنم جمعش میکردم همه بزاغم بیشتر می‌شد همه ترکیبش با پیش آبم عالی بود و جمع شدند توی دهنم حس کونی بدونمون بیشتر می‌کرد
بعد اینکه کیرو حسابی خیسش کردم چون خیلی بلند بود و باید اولش با اختیار میکردمش داخل ی پامو از تخت پایین گذاشتم و ارتفاعمو میزون کردم و سر کیرو گذاشتم روی سوراخ کونم
واااااای چه حس بی نظیری
ایندفعه دقیقا ی چیزی شبیه کیر یه مرد داشت می رفت توی کونم
آروم آروم سعی کردم سرشو بکنم داخل ولی جرات نمیکردم
خیلی از چیزی قبلی که استفاده کرده بودم کلفتر بود
به کمک دوباره ترکیب بزاق و پیش آبم و خیس کردن دوباره سوراخ کونم تونستم در تلاش دوم یکمشو بکنم داخل
وای عالی بود
تمام سوراخمو پر مرده بود و به دیواره ها فشار میاورد
حس خاصی بود
کم کم نشستم روش و سعی کردم بیشتر بره داخل ترس جاشو به شهوت داده بود
داغ شده بودم
فقط دوست داشتم سرشو ته رودم حس کنم
دوست داشتم بدم
انقدر بدم تا عشقم دربیاد
یه نگاه توی آینه انداختم تقریبا نصف کیر رفته بود توی کون نرمو سفیدو بی موی من
وای چه صحنه ای بود
جراتم بیشتر شد
شروع کردم روش آروم بالا پایین کردن
مثل جنده ها دستامو گذاشتم پشت باسنم و ناله کنان بالا پایین میکردم و پیش آبمو از سر کیرم برمیداشتم و میمالیدم به لبو صورتم
و یه نگاهم به آینه رود تا دادنمو ببینمت لذت ببرم
هم دوست داشتم پوزیشن دیگه رو امتحان کنم هم دلم نمیومد درش بیارم
یکم خودمو باز کردم و شمعو فشار دادم داخل
تقریبا ۸۰ درصدش رفت تو کونم و ۲۰ درصدش توی نرمو تشک فرو رفته بود
وای عالییییییی بود
دیگه راحت بالا پایین می‌شد
کاش کاش ی کیر واقعی بود
گرم تلخ با پیشاب خودش و لپ کونم میخورد به رون ی مرد جذاب و خوش هیکل و خوش بو
ولی همینم عالی بود
در حالت خوابیده رو شکم
داگ استایل
و هر روش که می‌شد باهاش حال کردم
کم کم داشت آبم میومد
یکم کیرمو مالیدم چند قطره آبم ریخت کف دستم
دستمو لیسیدمو خوردمش
دوباره کردم تا ته داخل و یکم دادمش عقب و دوباره آبم اومد ولی این بار بیشتر ولی ارضا نشدم
فکری به ذهنم رسید
کیرو از کونم در آوردم و آبمو ریختم روش
واااای شد شبیه کیری که ارضا شده و آبش روش ریخته
یکم توی اینه نگاش کردم و بعد مثل کونیا شروع کردم به لیسیدنش
خوردن ابکیر روی کیر واااای عالی بود
من عاشق طعم آبگیرم
آرزو دارم برای یکی ساک بزنم بعد توی دهنم ارضا بشه
طعم آب کیر عالیه
بازم کیرو کردم توی کونمو سریع جلو عقب میکردم
سوراخ کونم کاملا باز شده بود
وای چه لذتی
داشت از لذت زیاد آبم میومد
به پشت خوابیدم
و روی گردنم رفتم بالا و زانوهامو بغل دو تا گوشم گذاشتم و کیرم مستقیم جلوی صورتم دهنم بود
و بعد شروع کردم دوباره کیرو فرو کردن
یهو آبم با فشار ریخت روی صورتم
وااااای عالی بود
بوی ابکیر مشامو پر کرده بود ریخت توی دهنم روی زبونم حسابی کرش کردمو خوردم
کاملا بیحال بودم
پاهامو پایین آوردم و بیحال افتادم رو تخت
نگاه به آینه کردم
من لخت در حالی که ی کیر کلفت دستمه
ابکیر ریخته روی صورتم
و تن لخت بیحال سیر کیر کلفت شده
هیچکس نفهمیده که بهم بگه کونی
ترس همیشگیم
عالی بود
و بود آبگیری که روی صورتم کم کم سرد می‌شد

نوشته: دانیال

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.