رفتن به مطلب

داستان بیغیرتی خیانت زن و رابطه جنسی با رفیق

gayboys

ارسال‌های توصیه شده

خیانت × بیغیرتی × داستان بیغیرتی × سکس بیغیرتی × داستان خیانت × سک خیانت ×

پی بردن به رابطه زنم با بهترین دوستم

دوستان این داستان مربوط به رابطه زنم با بهترین دوستمه اصلا مجبور نیستم دروغ بگم و کسی هم که دوس نداره نخونه و لطفا بد و بیرا نگین
اسم ها مستعار
اسم زنم آیدا ۳۲ سال و دوستم احسان ۳۵ سال یه مسافرت شمال با دوستم رفتیم زنم خیلی با دوستم لاس میزد از قبل هم البته همینطور بو یادش بخیر قبل از اینکه با خانومم ازدواج کنیم با دوستام تو کلاس کامپیوتر بودیم و زنمم با دوستاش اونجا همین دوستم میگفت وای این دختره چه کوسه چه حالی میده از کون بکنیش و از این حرف ها . خلاصه برگردیم به اصل ماجرا تو شمال دیگه زنامون خیلی راحت میگشتن من تو گوشیم اکانت خانمم رو دارم و داشتم نگاه میکردم که دوستم گفت اکانت آیدا است و رفت منم یکم بعدش از جلو پنجره اتاق رد میشدم که شنیدم دوستم به خانمم گفت آرام تو پیجته و البته یکبار هم که دوستم تو اینستا خواست یه چیزی نشونم بده دیدم پیج خانمم تو سرچش صفحه اوله میدونید که تو اینستا پیجی رو زیاد نگاه کنید میاره صفحه اول تو شمال بودیم که زن دوستم حالش بد شد و گفت میرم میخوابم منم گفتم میرم ساحل قلیون بکشم دیر میام خانومم گفت حوصله داشتم منم میام گفت باش رفت کنار ساحل یادم افتاد کارتم یادم رفته نزدیک ویلا که شدم دیدم یه گوشه ای تاریک دو نفر مشغولن یواشکی رفتم دیدم زنم با دوستم از خونه بیرون اومدن و دارن بی سر و صدا لب میگیرن و دست دوستم تو شلوار زنمه و دست زنم تو شلوار دوستم نمیدونستم از حشر چیکار کنم فقط داشتم لذت میبردم یکم که گذشت برگشتن تو خونه دیگه خونه نرفتم و بیخیال قلیان شدم و چند ساعت بعدش با هزار فکر و خیال برگشتم تو ویلا دیدم جفتشون دارن فیلم میبینن . روز بعد که رفتیم جنگل حرف رابطه با دوس دختر دوران مجردی اینا پیش کشیدم که تعریف کرد که یه دوس دختر داشته که بار اول تو ماشین برده کونش بزاره به زور کله کیرش رو داخل کرده و از این حرف ها کیر دوستم هم سایز خودمه و متوسط ۱۷ سانت ولی ولی کله کیرش خیلی بزرگه و قارچی ولی کله کیر من موشکی حتی بار اول که زنم کیرم رو دید گفت این چرا اینجوری گفتم چجوری گفت کلش خیلی کوچیکه گفت باید چجوری باشه و تو از کجا میدونی و حرف رو پیچوند گفت نه نه همینجوری گفتم خلاصه فهمیدم بله خانم قبلا کیر دیده اون چه کیری و همیشه تو سکس میگم چه کیری دوس داری تو کوست باشه میگه کیر کلفت و دراز والبته کله قارچی خلاصه دوستم تعریف میکرد گفت تو ماشین خوب نتونستم بکنم به روز دیگه بردمش خونه و لوبریکانت اینا خریدم و حسابی کله کیرم و کون دختره رو چرب کردم و کله کیرم رو دم سوراخ کونش گذاشتم و با یه حول کوچیک کله کیرم رفت تو کونش و درد کشید گفتم درد داری گفت اره یکم وایسادم و یکم دیگه هول دادم تو گفت بازم جیغ زد گفت بهش گفتم یواش یواش میبرم تو ولی دختره گفت برار دردش یکباره باشه یک دفعه همه کیرت رو تو کونم جا بده که گفت یک دفعه کل کیرم رو تا ته تو کونش فرو کردم خواست جیغ بزنه دهنش رو گرفتم یکم که آروم شد تلمبه زدم تا آبم اومد و همش رو تو کونش ریختم و روش خوابیدم .گفت از اون به بعد خودش میگف بیا من رو از کون بکن . گفت حتی بعد از عروسی هم از کوس و کون میکنمش فهمیدم که زنم رو میگه البته مطمئن شدم . یه دوربین فلتی کوچیک دارم که بعد از این جریان تو اتاقمون یه جای مخفی کار گذاشتم که بله میدیدم بهترین دوستم میاد و حداقل هفته ای دو سه بار زنم رو میکنه میگم به زور ماهی یبار با من سکس میکنه تازه هرچه هم اصرار میکنم از کون بهم نمیده و حتی به زور ساک میزنه کلا چند بار اونم در حد چندثانیه میگه دوس ندارم آبت بره تو دهنم حتی اب اولیه ولی تو فیلم هایی که ضبط شده برای دوستم چه ساکی میزد و حتی تو دهن زنم ارضا میشد و تا آخر قطره آبش رو میخوره تو یکی از فیلم دیدم که دوستم که اومد خونمون دو نفری اومدن تو اتاق و بغل هم و لب تو لب و لباس هم دیگه رو دراوردن و تو تخت بغل هم خوابیدن و کیر دوستم رو گرفت و سیخش کرد با لباش و زنم گفت اول بزار تو کونم که دیدیم خانم کیر کله قارچی دوستم رو با کونش قورت داد و لذت میبرد و میگفت بکن کونم رو بکن پاره کن من و چند دیقه ای میکرد که دوستم گفتم آه آه آه زنم گفت در نیاری تا ته همش رو تو کونم خالی کن بعد از اینکه آبش اومد بعل هم خوابیدن و یکم عشق بازی و کیر دوستم که دوباره سیخ شد این دفعه زنم رفت رو کیر دوستم و حسابی از کوس کردش و برگشت و داگی کردش البته دوربین جوری بود که حالت داگی زیاد معلوم نبود تو این فاصله زنم یه بار ارضا شد اینو بگم تو سکس زنم چندین بار ارضا میشه ، برگردوند زنم رو به پشت خوابوند و زنم با دست خودش بعد از اینکه چند بار کیرش رو رو کوسش مالید گذاشت دم سوراخ کوسش و دوستم یه با یه حول همه کیرش رو تو کوس زنم جا داد چند دقیقه ای میکرد و چشم تو چشم هم نگاه میکردن و زنم قوربون صدقه کیرش میرفت اینو بگم زنم موقع سکس با من چشم هاشو میبنده و اصلا نگاه نمیکنه هرچی میگم میگه تنرکز میکنم خلاصه پاهای زنم رو انداخت رو شونه هاش و قشنک کیرش داخل کوس زنم معلوم بود وقتی کیرش رو عقب میکشید لبه های کوس زنم رو قشنگ رو به بیرون میکشید دیدم تلمبه هاشو تندتر کرد و زنم جفت دست دوستم رو گرفت پنجه تو پنجه هم لب هاش و می خورد و چشم تو چشم هم با لبخند رو لبای زنم همه آبش رو تو کوس زنم خالی کرد زنم گفت درش نیار و باهمون حالت روی زنم خوابید و همدیگه رو بغل کردن بعد یه مدت بلند شدن و یه دستمال کاغذی به زنم داد گذاشت دم سوراخ کوسش که آبش بیرون نریزه و زنم کله کیرش رو گرفت و یکم بیضه هاشو فشار داد یکم اب ازش بیرون اومد و خوردش و گفت قوربون کیرت بشم تو شوهر منی جونم به کیرت و بلند شدن رو دوستم رفت و … این داستان ادامه دارد

نوشته: Aramzazaza

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.