رفتن به مطلب

behrooz

ارسال‌های توصیه شده

ارباب و برده × فوت فتیش × داستان ارباب و برده × سکس ارباب و برده × داستان فوت فتیش × سکس فوت فتیش × داستان سکسی

پاهای نگار

سلام اسم من آرشاده و این تنها داستان منه و بی نهایت واقعیه
من 24 سالمه و علاقه شدیدی به برده شدن و فتیش پا داشتم اصلا هم غیرتی نیستم و حس میکنم یه روزی اگه ازدواج کنم قطعا کاکولد میشم
.
این جریان برمیگرده به سه ماه پیش که من یه تاپیک زدم که عاشق پالیسی و اینام و دنبال یه ارباب دختر میگردم
نزدیک دو هفته فقط ری اکشن های چرت و پرت ملت رو داشتم و خبری نبود تا اینکه یه نفر به اسم معین بهم پیام داد و گفت پایه ای برده بشی گفتم نه من دنبال دخترم و فازم برای پسر اینا نیست
که دیدم در جا گفت برای خانومم میخوامت!
.
گفتم میشه ببینمش ( چون واقعا دوست نداشتم گیر یه زن چاق با پاهای تپل تخمیش بیفتم) که دیدم معین گفت بیا تل حرف بزنیم
اونجا عکس نگار رو فرستاد و واقعا الان که دارم براتون می‌نویسم با خودم میگم کاش اگه قرار بود اینقدر زود تموم بشه کاش هیچ وقت شروع نمیشد
.
یه دختر تقریبا ۲۰ ساله با پاهای بی نهایت ناز و بی نقص و یه تن فوق سکسی و سفید ، موهاشو انداخته بود پشتش و گردن خوردنی و سکسیش داشت دیونم میکرد
اینقدر خوب بود که گفتم قطعا طرف فیکه و اینا
.
یه مدت گذشت و نه من به معین اعتماد داشتم نه اون به من و خلاصه بعد یک هفته چت روز آخر تلفنی حرف زدیم و قرار شد من معین رو برم ببینم
باهم کافه لاویز قرار گذاشتیم و معین که یه پسر ۲۷ ساله اینا بود اومد
صورت آروم ولی بدن ورزشکاری داشت
.
با هم گپ زدیم و ازم پرسید چرا توی این فیتیشم و اگه برم پیش نگار تا چه حدی میشه پیش برم و این حرفا
منم متقابلاً خواستم مطمئنم بکنه که نگار وجود داره و زنشه که خوب گوشیش رو در آورد و کلی فیلم و عکس تولد ‌و سفر با نگار رو نشونم داد
‌.
جفتمون با هم حال کردیم و معین گفت فردا شب میام دنبالت بریم خونه
و گفت نگار علاقه شدیدی به لیسیدن پاهاش داره و دوست داره یه نفر مطیعش باشه و باهاش سرگرم باشه
.
شب بعدش شد و یه پیراهن شلوار پوشیدم و دکمه بالا پیراهن رو باز گذاشتم و سوار ماشین معین شدم که دم در منتظرم بود
تا منو دید گفت تیپ زدی ارشاد مگه میخوای بیای عروسی ؟
تو برده ای ولی ظاهرت شبیه برده ها نیست
.
اینقدر ناراحت شدم که خواستم همونجا پیاده بشم چون اصن دوست نداشتم یه پسر اینو بهم بگه ولی شهوت و حسرت داشتن نگار صبورم کرد و چیزی نگفتم
.
رسیدیم خونه و معین زودتر رفت داخل و منم پشت سرش رفتم تو
نگار با یه استایل فوق سکسی جلوی اپن واستاده بود و با معین حرف میزد
یه ست سفید پوشیده بود که فقط تا رون پاش بود و باقی پاهاش لخت بود و همین منو روانی و حشری کرد
.
رفتم تو و بهش سلام داد و کمی عقب تر ایستاده بودم که دیدم خودش اومد جلو و خیلی مهربون و با ابهت باهام دست داد و بهم خوش آمد گفت
.
از چشماش معلوم بود خیلی ذوق زدس ولی برعکس من خودشو خیلی خوب کنترل میکرد و مث من ساکت محض نبود و گاهی باهام حرف میزد
معین هم توی آشپزخونه داشت منو و نگار رو دید میزد و چای می‌ریخت
.
یهو گفت ارشاد باید یه قرارداد بنویسی با نگار و توش متعهد بشی که مال اونی اینطوری خیلی سکسی تره
منم گفتم اوکی هرچی نگار بخواد
لبخند ریز و آرومی کنج صورتش نشست …
.
باقیش که قسمت آخره توی تاپیک بعدی ( فوق سکسی)

نوشته: آرشاد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.