رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

فیلم سکس از کون ایرانی رو مبل که زنه رو حسابی از سوراخ کونش میکنتش دختره هم فقط اه ناله داد میزنه .

meuc69nhacac.jpg

تایم: 03:12 - حجم: 12

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

جهت مشاهده تمامی فیلم های سکس ایرانی روی کلیک بزنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 614
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• migmig

77

• chochol

71

• behrooz

70

• mame85

69

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

فیلم سکس داگی نیمه خشن ایرانی با میلف رو فرم با اه و ناله حشری کننده .

dl8hakvmi6lh.jpg

تایم: 01:40 - حجم: 11

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

• Like 1
لینک به دیدگاه

فیلم سکس زوج ایرانی مرده به زنش میگه قربون اون کوس کلوچه ایت برم من خواهرتو میخوام زنه هم بهش میگه کوسم رو بگا .

mc2mvlfa2zjv.jpg

تایم: 01:00 - حجم: 7

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

• Like 1
لینک به دیدگاه

فیلم سکس زوج ایرانی چه ارضایی میکنه زن طرفو جلو شوهرش نفر سوم کیر کلفت و بکنیه که آب از کس زنه میاره و به ارگاسم میرسونتش .

yzrkxx1ae8cc.jpg

تایم: 01:03 - حجم: 7

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

فیلم سکس از کون با زن سن بالا میکنه تو کونش جیغ میزنه بهش فحش میده زنه تف میزنه به کیر مرده تا راحت تر بکنتش از کون .

wqlp7ch7wfs5.jpg

تایم: 02:05 - حجم: 13

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

• آخرین مطالب ارسال شده در انجمن

• behrooz
      سکس داگی‌ با زن کون گنده چ اهی هم میکشه . تایم: 01:00 - حجم: 12 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم
    • behrooz
      سکس با خانوم خوش هیکل و حشری ساک میزنه و با کص و کونش ور میره و آه و ناله میکنه . تایم: 11:50 - حجم: 44 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم
    • behrooz
      اولین بار که مامان رو ماساژ دادم   سلام من علی هستم، 18 سالمه و عاشق مامانم هستم، فکر کنم من عقده ادیپ دارم مثل اکثر شماها که به مادر خودتون حس عاشقانه دارین و مایل هستین باهاش رابطه جنسی داشته باشید. داستان از اونجایی شروع میشه که من اکثرا توی کونباز داستان های قسمت مامان رو میخوندم و باهاش جق میزدم مخصوصا مامان مهربون و مامان خوبم شورانگیز که اصلا خودم رو کشتم باهاشون. با مامانم هم چند باری خود ارضایی کرده بودم و کلا توی سایت هایی که میرفتم دنبال این موضوعات میگشتم. اصلا توی ذهنم نبود که شاید بشه باهاش سکس کنم یا لخت هم حتی ندیده بودمش البته سینه مشکل نداشت جلوم لباس عوض میکرد ولی پایین تنه همیشه برام مخفی بود و دوست داشتم ببینم چه شکلیه مال مامانم. من فقط یکبار اونم قبل جدایی از بابام صدای سکس اونارو شنیدم که خیلی دیدم بابام پیگیره فهمیدم امشب برنامه داره و شب رو موندم تا بشنوم که صدای خاصی هم نبود فقط فرداش کاندوم رو که دیدم خیلی حشری شدم و یه جق حسابی زدم به یادش. منظورم اینه مامانم حتی کاری هم نمی کرد که بهش حس داشته باشم و منم همیشه سعی کرده بودم این حس رو مخفی نگه دارم. گذشت و سال ها بعد یبار بعد داستان سکسی های ماساژ مامان به ذهنم رسید چرا من نکنم حتی اگه سکسی هم در کار نباشه خیلی حال میده، به مامانم گفتم یه ماساژ حسابی باید بگیرم با روغن و اینا تا حالا تست نکردم نمیدونم چجوریه، گفت بیا من ماساژت میدم، رفتیم توی اتاق مامان آهنگ ملایم گذاشتم اومد شروع کرد به ماساژ زیاد خوب بلد نبود من باز 4 تا فیلم دیده بودم میدونستم چجوری ماساژ بدم، گفتم بلد نیستی که بخواب من ماساژ دادن بلدم فیلم اموزشی دیدم خلاصه راضیش کردم ماساژ بدم، گفتم لباسارو کامل بکن که روغنی نشه رو تختیم بعدا عوض کن، همه رو کند به جز لباس زیر هاش، دراز که کشید یه لحظه گرگرفتگی اومد سراغم حشری شدم. من فقط با شرت بودم ولی راست کرده بودم حسابی، شروع کردم به ماساژ که دیدم سوتین اذیت میکنه بهش گفتم و درش آوردم، یه ماساژ حسابی بالا تنه رو دادم این حین اومدم روی کونش نشستم که یکم راست کردنم رو حس کنه، سمت گردنش که میرفتم نفس هاش عجیب میشد به هر حال خیلی سال بود سکس نداشت میگم نداشت چون میدونم حالا شما بگین تو از کجا میدونی …بیخیال ، خلاصه بالاتنه تموم شد اومدم سمت کمرش گفتم شرت رو در بیارم ؟ گفت نه همینجوری خوبه ، اونجا بود که خورد تو ذوقم و دیدم فقط توی داستان ها راحت میگن اره جون بکش پایین و …، خلاصه گفتم روغنی میشه و … گفت نه اینجوری اوکی هست، ادامه دادم حسابی باسن رو ماساژ دادم رسیدم به پاهاش روغن رو دوباره ریختم و حسابی قسمت رون بغل کسش رو مالیدم حالا نفس هاش بیشتر شده بود، یه لرزه های توی پاهاش حس میکردم پشمام ریخته بود بیشتر ولی چه حالی هم به من هم به اون داشت میداد، بیشتر ماساژ دادم و چند بار انگشتم رو به کناره های کسش زدم و میرفتم پایین تر سمت زانو دوباره برمیگشتم، اینقدر لرزید که دیدم بلند شد و بغلم کرد گفت عالی بود مرسی فهمیدم ارضا شده، حالش عالی شده بود برگشت از کیفش پول دراورد گفت واقعا خیلی خوب بود انگار رفتم سالن ماساژ این پول برای تو گفتم نه بیا جاش منو اینجوری ماساژ بده… ولی قبلش بخواب جلوت رو هم ماساژ بدم، دراز کشید چشاش بسته بود، اولین باری بود که کسیو ماساژ میدادم کیرم داشت پوستشو پاره میکرد، شروع کردم به ماساژ سینه هاش، بلد بودم که باید چجوری بمالی سینه هارو لبخند همینجوری روی لبش بود، حسابی مالیدمشون چه سینه های کوچیک و نازی داشت ولی معلوم بود بابام دست نزده بود که اینجوری کوچیک مونده بود، در حین مالیدن فقط سعی میکردم کسشو ببینم، از روی شرت بود ولی من همونم دوست داشتم، ادامه دادم رسیدم به شکمش داشتم میرفتم پایین تر سمت کسش که اونجارو بمالم که دستمو گرفت گفت نه همینجارو ماساژ بده، فهمیدم مامان ما بده نیست وگرنه این همه سال میداد، من خوشحال نمی شدم بره با کسی سکس کنه ولی ناراحت میشدم وقتی میدیدم اینقدر ارضا نشده که با ماساژ من ارضا میشه به هر حال بازم بیخیال اون کس شدیم و رفتم سراغ ترفند رون ها انقدر کناره کسش بقل رونشو مالیدم اونم با روغن که دیدم داره لبشو گاز میگیره این حین کیرم که راست بود از بقل شرتم دراومده بود و بعضی وقت ها به پاهاش میخورد اومدم بین پاهاش و باز کردم پاهاشو دمش گرم همراهی میکرد ولی راه نمیداد، از بقل رونش با دو دست ماساژ میدادم تا زانو اینکارو که تموم کردم دیگه حالم بد شد، رفتم روش همینجوری که روش بودم دوباره سینه هاشو ماساژ دادم کیرم روی کسش بود تقریبا ولی هیچ کاری نمیتونستم بکنم یعنی جرعت نداشتم اخه وقتی توی داستان ها میدیدم بقیه مامان ها انگار سریع کیر پسره رو درمیاوردن و ساک میزدن ولی مامان ما اینجوری نبود، دیگه رفتم سمت گردنش کیرم نزدیک سینه هاش شد دیدم چشماشو اصلا باز نمیکنه و دارم ناجور میشم اومدم کنار گفتم نوبت شماست دیگه بیا ماساژ حرفع ای اینجوری بده، پاشد من خوابیدم که شروع کنه گفت شرتم دربیار روغنی نشه، منی که راست کرده بودم تا خونه خدا گفتم نه خوبه اینجوری یکم شل گفتم که بار دوم که گفت بکنم و اینکارو کردم، کیرمو به سمت پاهام گزاشتم پشت به مامانم بودم و روی شکم دراز کشیدم… داستان ها خیلی ادامه داره ببینم از نوشتنم خوشتون اومد ادامه میدم… نوشته: OEDIPUS
    • behrooz
      خیانت یهویی ولی شیرین - 3 دوستای گلم سلام. توی ادامه خاطرات باید بگم از اون روز توی خونه دیگه حس خیانتکار بودن نداشتم متاسفانه و فقط منتظر یه اشاره بودم از مهران تا زیرش بخوابم. وقتی صحبت از رابطه از عقب کرد با وجود نوازش سوراخ‌کونم بازم استرس داشتم. یه روز چهارشنبه بود که قبل ظهر مهران زنگ‌زد‌ و گفت یواشکی بیا دم در خونه برات یه چیزی آوردم. چادر سر کردم و رفتم دم در.دیدم زن همسایه هم اومده دم در و داره یا گوشی حرف میزنم. رنگم پرید. مهران خیلی خونسرد از موتور پیاده شد و یه بسته داد بهم و گفت پیک هستم خانم. و بعدش سوار شد و رفت.پدرسگ خوب جمعش کرد تا فهمید کس دیگه دم‌در هست. بسته رو که باز کردم دیدم توش یه بات پلاک قشنگه.میدونستم چیه و میدونستم این مقدمه است برای اینکه کونم حسابی گاییده شه. مهران بهم زنگ زد و گفت رنگشو دوس داری؟ با شرت ستش کن. یه رنگ بنفش خوشگلی داشت نگین روش. بهم گفت امشب چیزی نخورم و اگه گرسنم شد پاستیل بخورم که دیر هضم برای خالی بودن روده هام و فردا صبحش هم برم تنقیه کنم و بات پلاک رو‌بزارم تا مهران بیاد. اون شب به بهونه اینکه خیلی با شروین هله خوبه خوردم علی شام رو تنها خورد و بعدش خوابید. من از هیجان خوابم‌نمیبرد و هزار بار توی ذهنم مرور میکردم که چجوری قراره کونم فتح بشه. استرس و ذوق همزمان باعث شد ساعت ۲ خوابم ببره. با این حال صبح زودتر از علی بیدار شدم و غذای شروین و صبحونه علی رو آماده کردم و وقتی تنقیه کردم و یه دوش آب داغ گرفتم نوبت مرحله سخت رسید. میترکیدم بات پلاک رو توی کونم جا بدم. توی دستشویی با فکر مهران کلی کسمو مالیدم و حسابی حشری شدم. توی ترس و لذت آروم بات پلاک رو فرو کردم و خدارو شکر درد خاصی حس نکردم.وقتی علی رفت ساعت دقیقا ۹.۵ بود و من ذوق زده با یه بات پلاک توی کونم رفتم سراغ انتخاب لباس.جلوی آینه قدی خودمو برانداز کردم و با خودم میگفتم شیما دستی دستی جنده شدی ها. یه ست بنفش خوشگل انتخاب کردم و پوشیدم. شرتم توری بود و روش یه پاپیون کوچولو بود. من دیگه رسماً آماده بودم. اینم بگم توی این مدت رسماً حس میکردم چیزی توی کونمه و عادی نیست برام. انتظار به سر اومد و مهران وارد خونه شد.وقتی منو دید چشماش یه برقی زد و گفت لعنتی چه لعبتی شدی.انگار‌ اون از من بیتاب تر بود.یه پلاستیک دستش بود بهم داد و گفت برو روی تخت من برم دستشویی و بیام. وقتی اومد مثل یه ببر که شکارش روی تخته آروم آروم اومد روی تخت و یه بوس ریز از گردنم کرد و وقتی یا آه کوچیکه گفتم دیگه لبشو به لبم چسبوند و شروع کردیم.هیچی از دنیا نمی‌خواستم جز اینکه زمان وابسته و ما تا ابد با هم سکس کنیم.وقتی سینه هامو از توی سوتین انداخت بیرون و توی دهنش گذاشت داشتم پرواز میکردم. اینقدر حرفه ای بود که نمی‌دونستم از تحریک سینه هام با لباش حشری شم‌یا انگشتش که توش شرتم بود و با کسم بازی میکرد.دیگه طاقتم تموم شد.بلند شدم و مثل قحطی زده ها شلوارشو کندم جوری که شرتشم از پاش‌دراومد. یه لیس از زیر کیرش تا نوکش زدم و کم‌کم همه کیرشو مرحله مرحله توی دهنم کردم.منی که از دیروز ظهرش هیچی جز یه خرما و یکم پاستیل و‌چایی نخورده بودم برام خوشمزه ترین چیز دنیا کیر مهران بود. ۵ دقیقه براش خوردم که مهران گفت بسه وقتشه کستو جر بدم.بهش گفتم مگه نوبت کونم نبود؟؟ لبخند زد و گفت اون که بله ولی قبلش کستو نکنم؟ منم با کمال میل گفتم البته قربان کس خودتونه. وقتی پامو وا کرد و کیرشو مالید روی کسم اولین چیزی که به ذهنم اومد این بود که این لعنتی هیچوقت برام تکراری نمیشه. کیرشو یواش یواش تا ته توی کسم جا کرد و افتاد روم و لباشو قفل کرده بود روی بیام و تلمبه میزد. نیاز به زمان طولانی نبود که ارضا بشم و‌کل‌بدنم شروع به لرزیدن کنه. کیرشو بیرون کشید و شروع کرد به نوازشم. صدای گریه شروین بلند شد. مهران گفت همینجا باش میرم میارمش. توی ابرا بودم و از تجربه یه ارگاسم بی نظیر لذت می‌بردم که دیدم مهران شروینو بغل کرده و آورده توی اتاق و یه اسباب بازی هم دستش بود. دقت کردم دیدم میگه بازی کن تا من کون مامانو بکنم بعدش باهات بازی میکنم. خندم گرفته بود که با یه بچه داره چجوری صحبت می کنه. وقتی دوباره توی تخت بهم ملحق شد چندتا لب ازم گرفت و پرسید آماده ای؟؟؟ گفتم‌فکر‌کنم. بات پلاک و آروم از توی کونم درآورد و دستشو با ژل لیدوکایین چرب کرد و سوراخ کونمو می‌مالید و گاهی انگشتشو میکرد توش.وقتی شروع کرد همزمان کسمو لیسید دوباره کر گرفتم و لذت عجیبی برام شروع شد. دیگه وقتی سه تا انگشتش رو هم توی کونم گذاشته بود برام هیچ‌دردی نداشت. با خوردنش چیزی نمونده بود که ارضا شم ولی دیدم دست کشید و روی کیرش کاندوم کشید. یه لب جانانه ازم گرفت و آروم آروم کیرشو وارد کونم کرد. اوایلش‌دردی حس نمی‌کردم ولی کم کم یکم سوزش حس میکردم ولی این دیوث که حرفه ای بود کسمو می‌مالید پو قربون صدقم می‌رفت. دیگه بعد از چند دقیقه رسماً توی کونم تلمبه میزد و باورم نمیشد کونم اون کیر بزرگ رو‌‌توی خودش جا داده. چشمامو بسته بودم با حس بدن خوشبوی مهران و‌کیر بزرگش‌و درد خفیف کونم حس گرفته بودم. وقتی تلمبه زدنش شدت گرفت بهم گفت چشاتو وا کن منو نگاه کن توی چشمام زل زده بود و با تمام توان توی کونم تلمبه میزد و بهم میگفتن توی زیباترین و سکسی ترین دختری هستی که دیدم. بی نظیری. حسن قربون صدقه رفتناش یه داد بلند زدم و ارگاسم شدم. مهرانم آبش اومد و کیرشو بیرون کشید و کنارم دراز کشید.تا چند دقیقه هردو نفس نفس می‌زدیم و من گریه هم میکردم.ازم‌پرسید تجربه کون چطور بود ؟ گفتم مگه میشه تو بکنی و‌ بد باشه؟ خیلی عالی بود. نیم ساعتی توی بغل هم خوابیدیم و بعدش مهران رفت. وقتی رفت تازه فهمیدم از گرسنگی دارم میمیرم.خودم از خودم تعجب‌ کرده بودم منی که تا چند ماه قبل به سکس هفتگی متوسط با علی خیلی راضی بودم الان دارم هر روز یه سکس جدید با مهران تجربه میکنم و غیر از کسم کونمو هم تبدیل به غار کرده.وقتی اثر لیدوکائین رفت یکم سوزش کونم اذیتم میکرد ولی قابل تحمل بود. میتونم بگم این آخرین سکس فوق العاده با مهران بود.بعدش چند بار دیگه سکس از جلو و عقب داشتیم ولی یا وجود خوب بودن یه جورایی تکراری بود.شایدم من تنوع طلب شده بودم که کار رسید به تریسام.اگه دوست داشتین توی قسمت بعدی داستان آخرین سکسم با مهران و دوستش ساسان رو براتون میگم که تبدیل شد به آخرین رابطه من با فردی غیر از شوهرم. دوستون دارم نوشته: شیما
    • behrooz
      مسافرت به قصد جنده کردم زنم   سلام من میلاد هستم اهل گیلان ۳۲ ساله با قد ۱۸۴ وزن ۸۲ با تیپ و قیافه ی معمولی با کیر نسبتا کلفت و سایز ۱۵یا ۱۴. سارا همسر بنده با قد ۱۶۵ و وزن ۶۳ تا سال پیش که باشگاه نمی رفت اندام به هم ریخته ای داشت ولی به مدت یکسال فرستادمش رفت باشگاه و اندام تراشیده ای ساخت برای خودش. سایز سینش قبل باشگاه ۸۵ بود که بعد باشگاه هم فرقی نکرد شکمش کلا رفت عقب و صاف صاف شد و کونش که نگم از ۰ به ۱۰۰ تبدیل شد. در کنار باشگاه سارا جان لیزر هم می رفت که نتیجش بدنی کاملا بدون مو هستش. بریم سر اصل داستان که برمیگرده به ماه پیش البته لازم به ذکره که نقشه چینی من برای انجام این کار از همون موقع که فرستادمش باشگاه شروع شده بود. چه نقشه ای؟ سکس من و سارا به همراه یه مرد دیگه اوایل سارا حتی از حرف زدن راجبش وسط سکس دلخور میشد رفته رفته شل تر شد من حس کردم چراغ سبز نشون داده و موضوع رو جدی تر پیگیر شدم تا اینکه بالاخره چند ماه پیش اوکی رو گرفتم اما به شرطی که سارا گذاشته بود مرداد ماه رسید و شرط اول سارا این بود که این کار توی ترکیه انجام بشه دوتا بلیط به مقصد استانبول رسیدیم فرودگاه و مشروب گرفتیم و رفتیم هتل توی این چند وقت کلی لباسای سکسی برای سارا گرفته بودم که اونجا دل هر مردی رو خواست ببره یکی از شروط دیگه این بود که انتخاب مرد به عهده ی ساراست و اون خودش باید کرم بریزه برای یارو و یجورایی مخ یارو رو بزنه شب آخری که ما استانبول بودیم رفتیم یه کلاب من نشسته بودم داشتم مشروب میخوردم سارا هم همراهیم میکرد به اسرار من سارا شرت نپوشیده بود لباسشم چنان سکسی بود که من از هتل تا خود کلاب سیخ بودم در این حین که مشروب میخوردیم سارا به من گفت که با یه مرد ارتباط برقرار کرده من برای اینکه اوکی بشن کمی از سارا فاصله گرفتم و طرف که اسمش کایا بود اومد سمت سارا و بعد از احوالپرسی(سارا کامل به زبان استانبولی میتونه حرف بزنه)نشست سر میز و طبق قرارمون سارا منو بهش معرفی کرد قرارمون این بود که منو دوست خودش معرفی کنه سرصحبت با کایا رو باز کرد سارا که داستان از این قراره که یه سکس ۳ نفره داشته باشیم. کایا یه مرد ۳۵ ساله بود با موهای مشکی هم قد من اما ورزشکاری و پوست سفید بعد از صحبت تو بار اومدیم به هتل و شروع ماجرا منو کایا نشستیم رو تخت سارا رفت سرویس و برگشت که دیدیم ارایششو تمدید کرده ولی با همون لباس بینمون نشست شروع کردیم لب گرفتن ممه ی سمت چپ دست من بود و ممه ی سمت راست دست کایا نوبتی لب میدادیم که سارا دستشو گذاشتی رو کیرمون و از روی شلوار شروع کرد بازی دادن کیرامون پیراهن سارا رو دادیم پایین و ممه هاش افتادن بیرون چنان با ولع داشتیم میخوردیم که انگار دفعه اولمونه ممه دیدیم من کبود میکردم ممه های سارا رو اما کایا لیسشون میزد بعد از کلی خوردن ممه هاش دیدم آب از پای سارا راه افتاده کایا هم این موضوع رو متوجه شد و اون موقع بود که فهمید سارا شرت پاش نیست تو یه حرکت لباس سارا رو در آورد و شروع کرد خوردن کس سارا سارا هم از من لب میگرفت منم ممه هاشو میمالیدم انقدر کس سارا رو خورد که سارا لرزید و ارضا شد بعد از ارضا شدنش بلندمون کرد و وسط دوتامون نشست شلوار جفتمون رو درآورد چی داشتیم میدیدم جفتمون کپ کرده بودیم یه کیر به کلفتی شاید ۸ سانت و اندازه ی ۲۰ سانت با رگای متورم خلاصه سارا شروع کرد ساک زدن برامون نوبتی کیرامون رو میخورد ول کن ماجرا نبود تا اینکه جفتمون رو ارضا کرد و جفتمون خالی شدیم تو دهنش و تمام ابمون رو قورت داد بااینکه تاقبل اون اصلا اب منو قورت نداده بود بعد اینکه خالی شدیم بیکار ننشستیم و شروع کردیم ور رفتن با سارا و عشق بازی و دستمالیش که کیرامون دوباره بلند شد رفتیم رو کار من از کس میکردم و کایا داده بود دهن سارا جامون رو عوض کردیم کایا اومد کسس سارا رو بکنه همینکه سرشو داد توی کسش جیغ سارا رفت بالا البته حق داشت کیرش خیلی کلفت بود ادامه داد و تلمبه های سنگین و گاهی اروم میکرد و با ممه ای سارا بازی میکرد منم از سارا لب میگرفتم و با کیرم بازی میکرد نوبت رسید به فانتزی اصلی من که فتح همزمان هر دو سوراخ سارا توسط دو مرد بود همونجور که کایا داشت از کس میکرد سارا رو من از پشت با سوراخ کون سارا بازی میکردم و چون خیلی تنگه کارم سخت بود کلی بازی کردم در حالیکه کایا داشت تلمبه میزد بعد از چند دقیقه بالاخره سوراخشو آماده کردم و سر کیرمو فرستادم تو کونش لحظه ی موعود فرا رسید سارا داشت از شدت لذت یکسره جیغ میزد دوبار تو همون حالت ارضا شد دو سه دقیقه ای تو اون پوزیشن تلمبه زدیم و جاهامون رو عوض کردیم حالا من کس سارا رو میکردم و کایا داشت کون سارا رو جر میداد سارا انقدر ارضا شده بود این وسط که داشت از حال میرفت کسشو بیخیال شدم و نوبتی کیرامون رو میکردیم تو کون سارا تا صبح انواع سکس هارو انحام دادیم و دو سه باری که از اول ارضا شدیم همشو سارا قورت داد تا یه قطره آبمون رو هدر نداده باشه بعد کایا رفت و منو سارا همو بغل کردیم و خوابیدیم فرداش عازم ایران شدیم و سارا هنوزم دلش اونجاست دوسال دیگه قراره بازم بریم و یه سکس دیگه با کایا داشته باشیم البته سارا میگه شخص دیگه ای رو پیدا کنیم بابت طولانی شدن این داستان ازتون معذرت میخوام و امیدوارم از خوندنش لذت برده باشین برای جبران چندتااز عکس های سارا جون رو براتون آپلود کردم نوشته: m71king
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.