رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

فیلم سکس با خانوم سکسی و حشری اول کصش و میماله و انگشت میکنه و بعد رو کیرش سواری میکنه و نالش درمیاد .

cr3zrqflxr3c.jpg

تایم: 04:20 - حجم: 28

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.7k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

فیلم دختر تپل رو بغل کرده و لنگاش رو هم باز کرده و داره میکنه تو کص تپلش .

d2nddfkiu868.jpg

تایم: 00:50 - حجم: 5

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

فیلم سکس با میلف حشری تو چند تا پوزیشن تا خایه تو کص و کونش تلمبه میزنه و آه و ناله میکنه و آبش و خالی میکنه تو کونش .

yidmaq5denbs.jpg

تایم: 05:05 - حجم: 33

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

فیلم سکس داستانی همراه با مکالمه و حرف های سکسی با خانوم سکسی و حشری اول ساک میزنه و بعد با کیر کلفتش تو چند تا پوزیشن تا خایه تو کصش تلمبه میزنه جرش میده نالشو درمیاره .

6gpr3b425s2b.jpg

تایم: 04:30 - حجم: 30

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

فیلم سکس با دوست دختر تینیجر سکسی و حشری اول از هم لب میگیرن و با کص و کون و ممه هاش ور میره و بعد ساک میزنه و فوتجاب میره و در ادامه با کیر کلفتش تو چند تا پوزیشن تا خایه تو کص تنگش تلمبه میزنه آه ناله میکنه آبشو میپاشه روش .

ih88775bjhe2.jpg

تایم: 08:00 - حجم: 51

تماشای آنلاین فیلم

لینک دانلود فیلم

لینک به دیدگاه

• آخرین مطالب ارسال شده در انجمن

• 2 قسمت فیلم افسانه جون واسه دوست پسرش با اسپری خودارضایی میکنه اسپری رو میکنه تو کونش و حرفای سکسی میزنه . کلیپ اول تایم: 03:30 - حجم: 23 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم   کلیپ دوم تایم: 04:30 - حجم: 29 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکس ایرانی روی کلیک بزنید.
    • فیلم ممه نمایی داف سکسی و سفید ایرانی . تایم: 01:00 - حجم: 5 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های بدن نمایی و خودارضایی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • دانلود کلیپ سکس با میلف سکسی و حشری اول ساک میزنه و بعد تو پوزیشن داگی تا خایه تو کصش تلمبه میزنه و ناله میکنه. تایم: 02:40 - حجم: 17 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • فیلم مخفی سکس ایرانی که پسره دوست دخترشو داده دست رفیقش داره میکنتش خودشم یواشکی فیلم میگیره دختره میگه عجب کیرخرایی هستید . تایم: 01:16 - حجم: 16 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های مخفی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • عکس سکسی ایرانی برای تماشای تصاویر در سایز اصلی روی هر عکس کلیک بکنید.
    • لایو دختر خوشگل با لباس سکسی . تایم: 01:30 - حجم: 10 تماشای آنلاین فیلم لینک دانلود فیلم جهت مشاهده تمامی فیلم های لایو سکسی ایرانی روی کلیک بزنید.
    • تابو × محارم × سکس تابو × سکس محارم × داستان تابو × داستان محارم × آوای باران - 1 قسمت اول : آرزو این قسمت فاقد صحنه های سکسی می باشد… بارون به شدت می بارید و من بدون پالتو یا چتر داشتم قدم میزدم.سیگارم از شدت بارون توی دستم خاموش شده بود ولی من حواسم جای دیگه ای پرت شده بود.بالاخره دم در خونه باربد رسیدم و آیفون رو زدم . باران از پشت آیفون سلام کرد و در رو باز کرد منتظر موندم تا دم در بیاد. با یک چادر گلدار دم در اومد و سلام کرد ولی با دیدن حالم خشکش زد… :طوری شده امید؟؟؟ -باربد خونه اس؟ :نه ، تلفنم جواب نمیده مشکلی پیش اومده؟؟چرا اینطوری شدی؟ _ مشکلی نیست فقط اومد خونه بگو یه بار دیگه ببینمش میفرستمش سینه قبرستون. : تورو خدا امید بگو چی شده تورو به جدت بگو _ چیزی نیست . یه حرفیه بین من و اون : امید ترو قران… دستمو به علامت سکوت بالا اوردم و بدون اینکه توجهی بهش بکنم رامو کشیدم و برگشتم نذاشتم ادامه بده. چطور تونسته بود با خواهر من اونم توی خونه ی ما… ما مثل یک خانواده بودیم دائم باهم بودیم حتی پدر و مادرمون هم باهم دوست چندین و چند ساله بودن . من و آرزو ، باربد و باران مغزم سوت میکشید. نمیدونستم کجا میرم اونم پیاده و زیر بارونی که از شدتش کاسته شده بود ولی من خیس آب بودم. تلفنم زنگ خورد باران بود، رد دادم چند باری زنگ زد جواب ندادم چند تا اس فرستاد نگاه نکردم چی نوشته . هر قدر به باربد زنگ زدم خاموش بود. پسره ی بی شرف. رسیدم خونه خودمون نمیدونستم برم داخل یا نه بهر حال کلید انداختم و وارد شدم .سکوت مطلق بود.رفتم حموم و لباسهام رو کندم و یه دوش گرفتم و با حوله بیرون اومدم صدای ناله های خفیف آرزو از اتاقش میومد ، بی توجه رد شدم و به اتاق خودم رسیدم و لباسهام رو پوشیدم صدای ناله های آرزو قطع نمی شد.واقعا نمی دونستم باهاش چیکار کنم . میخواستم خفش کنم کمی دراز کشیدم ولی صدای لعنتیش قطع نمی شد صدای عوق زدنش اومد و تشدید شد . هر لحظه شدتش بیشتر میشد . رفتم دم اتاقش و در زدم جوابی نداد فقط عوق میزد خواستم در رو باز کنم قفل بود چند بار محکم در زدم و گفتم خفه میشی یا خفه ات کنم ؟؟؟ بازم بدون جواب و فقط ناله و عوق … نگران شدم و با چند لگد محکم قفل در رو شکستم آرزو روی تخت دراز کشیده بود روی عسلی ی لیوان نیمه آب بود و سه ورق قرص دیازپام که مادرم بخاطر اختلال خوابش میخورد… بله آرزو خودکشی کرده بود و داشت خونابه بالا می آورد. سریع بغلش کردم و بردمش حموم و دستمو داخل دهنش بردم تا عوق بزنه . چند قرص نیمه حل با کمی خون بالا اومد. زنگ زدم ۱۱۵ و موضوع و لوکیشن رو بهشون دادم تا بیان لباس پوشیدم و لباس تن آرزو کردم. شدت نگرانیم بیشتر شده بود مجدد زنگ زدم هنوز توی راه بودن. بلندش کردم و رفتم پارکینگ . سوار ماشینش کردم و خودم رفتم بیمارستان . کم مونده بود برسم که از ۱۱۵ تماس گرفتن که یک نفرتون بیاد بیرون گفتم مرد حسابی خودم رسیدم بیمارستان. بهرحال رسوندم اورژانس و روی تخت گذاشتمش مراحل تریاژ و بعد معاینه و شستشوی معده ولی جواب نداد تا اینکه کار به cpr کشید . بله احیاء …آرزو داشت از دست میرفت . خواهر نازنینم…نمیزاشتن داخل اتاق cpr بمونم با خواهش و التماس به دکتر که فقط یک نفرم و همراه دیگه ای نیست و ساکت می ایستم یه گوشه، داخل اتاق موندم. خوشبختانه آرزو با cpr و شستشوی معده به زندگی برگشت ولی باید چند روز توی بخش icu بستری می شد تا بهبود پیدا کنه. خودم میدونستم که حالت چهره ام عوض شده و تبدیل به چاشنی انفجاری شدم و میخوام دق دلم رو سر یکی خالی کنم . مامورا اومدن و توضیحات لازمه رو بهشون دادم ولی علت حادثه رو نگفتم. اجبارا به باران زنگ زدم (پدر و مادرم توی مسافرت بودن که بعدا توضیح میدم ) توی همون زنگ اول برداشت. گریه میکرد و میگفت تورو خدا چی شده امید. گفتم ساکت باش تا حرف بزنم ، بیا بیمارستان عرفان ، اونجا میفهمی چی شده. ی لحظه زار گریه کرد و گفت :داداشم؟؟؟ گفتم نه … آرزو . باران فقط سریع بیا . : آرزو چی؟؟؟ آرزو چی شده ؟ چرا نمیگی؟ _بیا میفهمی تمام. نمیای هم دیگه مهم نیس. قطع کردم و روی صندلی سالن مقابل icu نشستم و به تلویزیون بیمارها خیره شدم. فکرم فقط درگیر لحظه ای بود که وارد خونه شدم و ی صدایی از اتاق آرزو اومد تا به اتاقش برسم باربد با یک شورت و لباس بدست از سمت دیگه هال فرار کرد و آرزو با ی سوتین و بدون شورت توی اتاقش بود… واقعا توی شوک بودم . محوطه بیمارستان سیگارمو روشن کردم باران خودشو رسوند بهم وبا گریه افتاد به پام : تورو به قرآن بگو چی شده _ آرزو خودکشی کرده _آرزو ؟؟؟ چرا ؟ : منم میخوام همین رو از داداش بی شرفت بپرسم _ مگه باربد چیکار کرده؟؟؟ نه امکان نداره . آرزو و باربد عین خواهر و برادر مثل من و تو . ما یه خانواده ایم ما… گریه هاش امون نداد ادامه بده _ منم همین فکر رو میکردم بلندش کردم : حالش چطوره؟ _توی بخش icu بستریه. ملاقات ممنوعه . زنگ زدم بهت چون برای تعویض جا و لباسش ممکنه کمک لازم داشته باشه . کسی رو نداشتم … چشام از غصب ، خشم کار باربد و آرزو و از طرفی حال و روز آرزو پر اشک شد و نتونستم ادامه بدم بزور خودمو نگه داشتم. باران هنوز گریه میکرد. سیگار رو خاموش کردم و باران رو بردم طبقه بالا به خدمات بخش گفتم اگه کمکی لازم باشه این خانوم خواهرشه و اینجاست . زنگ زدم شرکت و چند روز مرخصی گرفتم. چهار روز گذشت. خانواده باران علت غیبت ما رو از باران پرسیده بودن اونم پیچونده بود. خبری از باربد هم نبود .آرزو به هوش اومده بود ولی دیگه اون دختر سابق نبود . فقط سقف رو نگاه میکرد حتی با باران هم صحبت نمی کرد.چند روز بعد ترخیصش کردم و با باران بردیمش خونه . آرزو کلمه ای حرف نمیزد. تنهاشون گذاشتم و برای خرید رفتم بیرون. خبری از باربد بیشرف نبود. وقتی برگشتم ناخواسته بدون در زدن وارد شدم ، باران لخت مادرزاد با یه حوله روی سرش از حموم بیرون اومده بود و پشت در اتاق آرزو داشت باهاش حرف میزد ، موزیکی که باز کرده بود نذاشته بود صدای در رو بشنوه ، واقعا بدن بی نقصی داشت . به خودم اومدم ، داشتم چیکار میکردم؟؟؟ فرق من و باربد چیه؟ آروم در رو بستم و زنگ در رو زدم . یک دقیقه بعد باران لباس پوشیده و در رو باز کرد.چشام که به چشمش افتاد شرمندگی وجودمو گرفت . چشمهای معصومی داشت. : کمی از وسایل و بده من ، سنگینه بدون حرفی وارد شدم چم شده بود؟؟؟ مسخ شده بودم . انگار میخواستم انتقام کار باربد رو بگیرم. ادامه دارد… نوشته: 2f@n
    • روزهای خوش با درود خدمت همه خواننده ها اصلا داستان از اونجایی شروع شد که من تو سن ۳۷ یا ۳۸ سالگی فهمیدم که پریسا زنم دوست پسر داره البته تو مجازی و با هم چت میکنن و اون از یه شهر دیگه و ما یه جای دیگه کیفیت سکس مون هم تکراری هر کاری هم میکردیم حال نمی‌داد بهمون میرفتیم پشت بام سکس میکردیم تو انباری یا میرفتیم سرخه حصار ولی یه چیزی کم بود و قسمت جالبش این بود که من اصلا ناراحت نشدم از اینکه زنم با یه غریبه چت میکنه و خوشحال هم نشدم منم همچین پاک و پاکیزه نبودم هم دوست دختر داشتم هم کارگر های جنسی توی خیابان را رد نمی کردم هم تایلند میرفتم و هر شب تا صبح تو واکینگ استریت با ۱۰۰۰ بات کار را راه می‌انداختم یا میرفتم سکس ماساژ و… خلاصه نشستم باهاش صحبت کردم و خیلی راحت گفت که برای من هم همه چیز تکراری شده و نیاز به یه نفر دارم برای تنوع گفتم میخوای فرمان دست خودت باشه بریم جلو گفت باشه یه چند وقتی گذشت و هر روز یا یه روز در میان حسابی آرایش می‌کرد و خوشگل و خوش تیپ میرفت بیرون این هم بگم بدون اغراق کس خوبیه یعنی هم چهره هم بدن کون اسبی ، کس غنچه ای ، سینه ۹۰ ، ووووو بسیار بی پروا در معاشقه و حشری به تمام معنای کلمه تا اینکه یه شب آمد و گفت با یکی آشنا شدم میشه بهش اعتماد کرد و از همه مهمتر دهنش قرصه و سه نفره هم میاد قرار شد یه چند باری با هم برن بیرون تا یه برنامه بچینیم خلاصه یه شب را ردیف کردیم و بچه را فرستادیم منزل مادر زن و مشروب و تنقلات و یه سیگاری بنگ هم گذاشتیم کنار و طرف آمد اسمش مهم نیست حالا ما دفعه اول اونم می‌خورد تازه کار باشه ولی با جرأت تا جا داشتیم خوردیم و سنگ کاغذ قیچی بازی کردیم سر لخت شدن تا یخ ها باز بشه سیگاری را آماده کردم و نفری یکی دوکام زدیم و آرام آرام پریسا رفت تو بغل طرف و از لب و لب بازی شروع شد و پسره آرام رفت سراغ سینه های پریسا و یکی اش در آورد و شروع کرد مالیدن لب گرفتن حالا من چشام گرد شد تا نعشگی و مستی کیرم شده عین دسته هونگ سنگه سنگ نزدیک ۱۴ سانت بعد آنقدر خون تو کله اش جمع شده بود که عین سر دنده پیکان جوانان شده بود پسره هم بد نبود یه ۱۵ یا ۱۶ سانتی داشت خلاصه از یه سینه شد دو سینه و آرام رفت رو شکم و ناف و خط سکس آرام شورت و کشید پایین با یه دست لای کس پریسا را باز کرد و با زبان شروع کرد چوچوله را لیس زدن و با اون انگشت هم آرام آرام داشت با سوراخ کون پریسا بازی می‌کرد از احوالات پریسا بگم که فقط جیغ نمیزد حالا ما هم آهنگ گذاشتیم و صدا را تا خشتک بردیم بالا باز هم جون جون آه و اوه پریسا خانم رفته بود بالا پریسا هم داشت با یه دستش کیر من می‌مالید با یه دستش نوک سینه خودش از اونجایی که دیر ارضا پریسا جان یه یه ربعی پسره کس و پستون این می‌خورد تا لرزید و آبش آمد می‌دانستم که الان دریای حشره پریسا دیگه پسره معطل نکرد آرام سرش گذاشت لب کس زنم و می‌خواست آرام جا کنه که پریسا مهلتش نداد و کشیدش جلو و تا دسته کیر پسره را کرد تو کسش پسره یه دو دقیقه تلمبه زد و گفت تو بیا فکر کنم داشت خراب میشد منم که اصلا رو فضا بودم بغیر از سیگاری و مشروب و آهنگ همه چی تازگی داشت اومدم جلو پریسا داشت با همان چشم های خمارش نگاه می‌کرد ببینه نظرم چیه که من یه لب ازش گرفتم و گفتم دوستت دارم عشقم و همین طور که لب هاش میخوردم شروع کردم تلمبه زدن و پسره هم برای اینکه کیرش نخوابه داشت می‌مالیدش خب من اسپری زده بودم اوکی بودم یه خورده زدم و بعد گفتم قنبل کن و شروع کردم داگی کردن و پسره هم رفت داد پریسا ساک بزنه دیگه هی جا به جا شدیم تا فکر کنم یه بیست دقیقه ای کردیم و بعد هم اول من و بعد هم پسره ارضا شدیم و پریسا هم که گفت فکر کنم یه چهار یا پنج باری ارضا شدم تجربه بی نظیری بود برای من و البته از فرداش زنم را هزار بار بیشتر دوست داشتم و اصلا دنیامون عوض شد اینم بگم این بار اولمون بود ولی بار آخرمون نبود و مزه اش رفت زیر زبونمون و خلاصه ضربدری و گروپ و سکس پارتی و هرچی که پا میداد امتحان کردیم الان از اون زمان ۱۰ سال گذشته و من و زنم برای هم می‌میریم و بدون اینکه کسی خبر داشته باشه یه دنیای سکسی عجیب و غریب و پر از فانتزی برای خودمون داریم شاید یه روز باز هم نوشتم الانم کیرم عین چنار سیخ شده برم بدم پریسا یه دهنی پر تف بره شب خوش نوشته: پژمان
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

به زودی فعالیت در انجمن عمومی خواهد شد، حتما قوانین را مطالعه بفرمایید.